Помаранчевий колір в інтер'єрі кімнат: правила поєднання, ідеї дизайну
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Помаранчевий колір в інтер’єрі кімнат: правила поєднання, ідеї дизайну


Відзначено, що помаранчевий колір не користується особливою популярністю, але це не говорить про те, що його не люблять. Здебільшого таке ставлення сформувалося через те, що дизайнери не прагнуть використовувати цей колір в інтер’єрі приміщень, тому що працювати з ним складніше, на відміну від інших кольорів. «Капризність» помаранчевого полягає в тому, що для вдалої композиції підходять далеко не всі кольори. Крім того, його краще не використовувати для деяких приміщень, але все по порядку.

Отже, з якою метою ви хочете використовувати помаранчевий колір у своєму приміщенні? Якщо для того, щоб зробити його екстраординарним, яскравим та життєрадісним, тоді ви вибрали потрібний напрямок.

Помаранчевий колір у залі

Правильне використання помаранчевого, у поєднанні з іншими квітами, зробить кімнату такою, якою ви хотіли б її бачити.

Думка фахівців

Помаранчевий колір є домінуючим, тому що увага звертається насамперед на нього, але це не недолік, а перевага, оскільки він позитивний, і здатний створювати гарний святковий настрій. Крім того, за твердженнями медиків, помаранчевий колір допомагає не впасти в депресивний настрій. Цей душевний колір сприяє створенню сімейного тепла та допомагає вести відверті розмови, запрошуючи висловлювати свої емоції. Помаранчевий колір, і його відтінки люблять діти та люди, які мають гарячий темперамент, а для представників творчих професій він є натхненням.

Давайте розглянемо, як можна запровадити помаранчевий колір у дизайн звичайної кімнати. Уважно придивіться до наступних п’яти фотографій, які об’єднує щось спільне. Що це на вашу думку?

Так! Крім помаранчевих меблів, приміщення прикрашають, надаючи деяку особливість, подушки оранжевого кольору.

Також можна перетворити приміщення за допомогою меблів, будь-то м’яких,

Помаранчеві крісла

чи каркасної.

Поєднання помаранчевого та білого кольорів

Помаранчевий колір в кімнаті їди

Використання цього кольору на кухні дуже доречне, тому що від помаранчевого кольору віє теплом і випромінюється енергія, немов від сонця. Помаранчевий колір має здатність покращувати настрій, що сприяє пробудженню апетиту. А якщо цей колір такий «апетитний», і ви не страждаєте від зайвої ваги, значить, його застосування на кухні буде доречним. Розглянемо варіанти декорування їдальні.

Їдальня помаранчева

та кухні

Помаранчеві стільці на кухні

В обох варіантах є помаранчеві стільці. Хоча цього кольору додано і небагато, завдяки своєму сонячному відтінку він не залишається непоміченим. Швидше навпаки – меблі змінюють сприйняття всього приміщення. Щоб переконатися, що це саме так, то подумки замініть ці стільці чорними або коричневими – інтер’єр відразу змінюється!

«Проходячи» через дві кухні зверніть увагу на відтінок помаранчевого – він неяскравий. Меблі, або робоча стіна не впадають у вічі, проте, лише підкреслюють стиль приміщення. Цей варіант хороший для людей, які, прийшовши додому збудженими, хочуть бачити перед собою умиротворюючу, але, водночас, радісну та підбадьорливу обстановку. Для створення повної гармонії тут враховано фактор освітленості кімнати. При яскравому сонячному світлі помаранчевий колір перетворюється і виглядає як світліший. Це видно з прикладу частково освітленого крісла – у тіні воно здається темнішим.

Розглядаючи інший варіант додавання помаранчевого кольору в інтер’єр кухні, слід врахувати те, що в ці приміщення потрапляє трохи зовнішнього світла, інакше така обстановка могла б дратувати, а світло-жовтогарячі відтінки виглядали б ще світлішими. Правильний підхід допоміг зробити ці кухні світлішими.

Спальня

Хоча вважається, що тони, що бадьорять, не дуже добре підходять для спальні, проте цей життєствердний і підбадьорливий колір, створить в ній комфортну обстановку для сну. Хоча ми й не бачимо навколишній колір, вимкнувши світло, проте колір, який ми бачимо, до того як заснемо, впливатиме на емоційний стан, який позначиться на якості та тривалості сну. Більше того, доведено, що помаранчевий колір сприяє розслабленню м’язів, а це допомагає заснути швидше. Давайте спочатку розглянемо спальні з присутністю помаранчевого кольору в невеликих кількостях.

Пристрій такого дизайну не затратний і не потребує великих зусиль та реформ. Інтер’єр змінений, в основному за рахунок постільних речей, і при бажанні обстановку можна з легкістю змінити.

Більше сталість у спалень, у яких помаранчевому кольорі представлена ​​як постіль, а й фрагменти меблів.

Дуже добре виглядають приміщення, розташовані з північного боку, в яких помаранчевий колір практично повністю заливає кімнату.

Спальня помаранчева

У цій спальні, навіть у похмурий день буде затишно, проте кімната не виглядає як моноліт. Як і у всіх інших випадках, спостерігається гарне поєднання кольорів, яке дуже важливо для того, щоб помаранчевий колір став вашим другом, зустріч з яким завжди радує.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *