поєднання білого та червоного кольору
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

поєднання білого та червоного кольору


Якщо вам подобаються нестандартні рішення для цілком традиційних обстановок, якщо ви любите використовувати яскравий колорит і оригінальний орнамент для обробки приміщень, то наступна фото-екскурсія інтер’єром однієї нетривіальної квартири може прийтись вам до душі. Цікаві колірні рішення та дизайнерські прийоми, які були використані при оформленні цих апартаментів, можуть надихнути вас на експерименти з власною житловою площею та стати запорукою успішного ремонту чи реконструкції житла чи його частини.

Червоний хол

Погодьтеся, що нечасто можна побачити квартиру, де буквально з перших кроків перебування в ній, потрапляєш у яскравий простір з насиченим оздобленням та яскравим декором. Яскравий, насичений відтінок стін контрастує з білим облицюванням дверних прорізів, стельових та підлогових плінтусів. Біла стеля прикрашає золотистого відтінку люстра з лампами, що імітують свічки. Якби не активний червоний колір обробки вертикальних поверхонь, оригінальний орнамент плитки покриття, безумовно, став би центром фокусування уваги.

Дзеркальна композиція

Одна із стін червоного холу прикрашена дзеркальною композицією, зібраною із ромбоподібних елементів. Цю ж геометричну тему з ромбами було вирішено повторити в оформленні дверних прорізів, що дозволило гармонійно завершити нетривіальний образ прохідної кімнати.

Прохідна кімната

Хол не тільки за своїми особливостями в оформленні став координаційним центром житла, спочатку його функцією був розподіл трафіку в будинку, адже він є місцем доступу практично до всіх помешкань квартири.

З холу у вітальню

Зробивши лише крок з сліпучого і гламурного інтер’єру холу, ми потрапляємо в більш спокійну обстановку вітальні, яка поєднана з простором кухні. Просторе приміщення здається ще більше, завдяки світлому оздобленню стін, білої стелі та темному дерев’яному підлоговому покриттю.

Вітальня-кухня-їдальня

У вітальні простір для відпочинку і кухонне приміщення зоновані дуже умовно, диван служить своєрідною відправною точкою і навіть деякою ширмою для розмежування сегментів, не кажучи вже про основне його мету — створення м’якої зони для розслаблення.

Квітковий принт та клітина

Чималу заслугу у формуванні затишної, домашньої атмосфери вітальні можна приписати текстилю. Квітковий принт при оформленні віконних отворів і картатий малюнок оббивки дивана допомогли принести в образ загальної кімнати теплоту сімейного вогнища. Що стосується кухні, то цій важливій для всієї родини функціональній зоні дісталося чимало простору, щоб успішно розмістити кухонні системи зберігання у традиційному стилі, сучасну побутову техніку та навіть повноцінну обідню групу для сімейних трапез.

Стіни та штори в одній манері

Далі ми пройдемо в особисту кімнату – головну спальню. Інтер’єр цього приміщення для сну та відпочинку також індивідуальний та персоналізований. Не кожен дизайнер і домовласник наважиться на використання одного і того ж принта для оформлення стін та декорування вікон, особливо якщо йдеться про дуже насичений малюнок.

М'яка оббивка узголів'я

У цьому випадку ми бачимо, що ризик виправдався, і інтер’єр спальні вийшов оригінальним, що запам’ятовується. Незважаючи на активний принт шпалер і штор, кімната не виглядає навантаженою, світлий фон сприяє розширенню простору, а пастельні тони в оббивці узголів’я та покривала ліжка візуально додають розмірів центральному предмету меблів.

Комод у ніші

У білу неглибоку нішу був поміщений комод з чорного масиву дерева, який відмінно поєднується з матеріалом каркаса ліжка та його узголів’я.

Ванна кімната

У ванній кімнаті, що прилягає до спальні, ми знову занурюємося в царство пастельних відтінків, лише темне окантування по периметру приміщення вносить яскравість і контраст в обробку простору для водних процедур.

Санвузол із елегантним оформленням

А ось санвузол був декорований більш вишуканим способом – за допомогою оригінального малюнка на керамічній плитці вдалося елегантно оформити простір біля раковини, а миття виглядає ще витонченіше. І завершує нетривіальний образ маленького приміщення золочена рама із декором для дзеркала.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *