Подушки як предмет для прикраси інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Подушки як предмет для прикраси інтер’єру


Часом, озирнувшись на всі боки і оглянувши своє житло, можна виявити, що в ньому не вистачає нотки тепла. Це легко виправити за допомогою декоративних подушок. Вони допоможуть прикрасити інтер’єр та надати йому особливої, по-домашньому затишної атмосфери.

Подушки в інтер'єрі

Хтось може порахувати, що подушці місце в спальні на ліжку і служити вона повинна лише для того, щоб було зручніше спати. Деякі люди так не вважають і з успіхом ушляхетнюють подушками інтер’єри не тільки спалень, але також віталень і навіть кухонь.

Як прикрасити вітальню подушками

Вибираючи декоративні подушки для вітальні, слід звернути увагу на такі фактори:

  1. розмір вітальні;
  2. розмір меблів;
  3. колірна насиченість простору;
  4. фактура тканини.

Грунтуючись на розмірах самої вітальні та меблів, можна підібрати розмір подушок, який найбільш гармонійно впишеться в інтер’єр. Так, наприклад, невелику вітальню неможливо буде обставити великогабаритними меблями. Швидше за все, у такій вітальні стоятимуть мініатюрні дивани та крісла. Отже, декоративні подушки мають бути невеликих розмірів. Максимальний розмір подушки у невеликій вітальні може становити не більше 50*50 см.

Якщо ж вітальня простора з широким диваном і кріслами, то можна розташувати на них декоративні подушки розміром до 70*70 см.

Великі подушки у вітальні

Дуже важливо врахувати і насиченість кольору простору. Якщо інтер’єр витриманий у досить спокійних тонах, то можна буде розбавити його кольоровими подушками з яскравими принтами.

Яскраві подушки

Якщо ж інтер’єр вітальні досить експресивний і повною мірою насичений яскравими фарбами та деталями, то краще вибрати подушки, які перегукуватимуться фарбами з якоюсь деталлю вітальні. Це можуть бути подушки в тон дивану, шторам чи стінам. Таке рішення дозволить підтримати стиль вітальні і не створить враження дизайнерського вінегрету, коли безладно поєднуються кілька стилів, кольорів та напрямки в одному просторі.

Фактурі тканин слід приділити увагу. Якщо меблі обтягнуті велюром або льоном, то доречнішим буде і декоративні подушки зробити з такого ж матеріалу. Цей процес також допоможе зберегти єдність стилю.

Фактура подушок

Крім декоративної функції, подушки у вітальні можна використовувати як м’який пуф. Поклавши на підлогу 1-2 подушки, зручно розміститися за невисоким журнальним столиком.

Подушки замість пуфа

Декоративні подушки в спальні

Загальні правила вибору подушок такі ж, як при виборі для вітальні. Тут також мають бути дотримані габаритні пропорції, відповідність фактур тканин та колірних рішень.

Подушки в білій спальні

Декоративні подушки в спальні можуть нести функціональне навантаження. Так, наприклад, на ліжку зручно розташувавшись із подушкою за спиною, можна почитати книгу. І якщо декоративні подушки будуть використовуватися для цих цілей, важливо передбачити, щоб зворотний бік наволочки був виконаний з тканини, що нагадує тканину постільної білизни. Таке рішення зробить вечірнє читання книги приємнішим, оскільки не завжди лицьова сторона подушки виконана з тканини, до якої приємно торкатися шкіри.

Подушки у східному стилі

Декоративні подушки для дитячої кімнати

Декоративні подушки в дитячій – це не тільки елемент інтер’єру та спосіб надати затишку кімнаті.

Для маленької дитини подушка може бути виконана з принтом улюбленого героя мультяшного або у вигляді м’якої іграшки. У дорослому віці діти можуть використовувати подушки для ігор. Тому потрібно приділити належну увагу міцності швів та тканин, щоб гарний предмет декору під час чергової гри не перетворився на посипану пухкою кімнату.

Якщо говорити про побажання щодо кольорів, фактур та розмірів, то дитяча кімната у цьому випадку потрапляє до розряду винятків. Тут можна поєднувати непоєднуване, надавши польоту дизайнерської думки хаотичний політ. Залишається лише одне правило: головне, щоб дитині комфортно та приємно було перебувати у такій обстановці. І як дитина розпоряджатися цими елементами декору – це вже її розсуд. Подушки в дитячій кімнаті перестають бути просто подушками. Вони перетворюються на замки, барикади та інші ігрові деталі у дитячій уяві.

Подушки в дитячій

Використання декоративних подушок у саду

Садові меблі виконані з вологостійких матеріалів і не передбачають наявності м’якої оббивки. Але, не можна не помітити, що проводити час на таких меблях досить незручно. Для того щоб зробити відпочинок у саду досить комфортним, можна також скористатися подушками.

Розміри, колір та фактура можуть бути на будь-який смак та колір. Адже в таких подушках найважливіша функціональна складова. Декоративні подушки для садових меблів повинні бути досить зручними, а матеріал, з якого вони виконані повинен легко піддаватися пранню та сушінню.

Подушки в саду

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *