Плитка для підлоги в інтер'єрі квартири: опис матеріалу
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Плитка для підлоги в інтер’єрі квартири: опис матеріалу


Завдяки стрімкому розвитку технологій з’являються нові покриття для підлоги, які за якістю набагато перевершують звичайну плитку або лінолеум. Якщо раніше одним із найстійкіших вважався паркет або керамічна плитка, то тепер з’явилися нові види покриттів, наприклад вінілова плитка для підлоги. Це союз загартованого вінілу та кам’яної крихти, яка йде з добавками пластифікаторів. Неймовірно міцний сплав, що складається з п’яти шарів, дуже зносостійкий. Зверху знаходиться звичайний пласт вінілу, після чого йде захисний шар. Потім посередині плитки знаходиться шар із малюнком, після чого розташована кам’яна крихта та підкладка. Розмір стандартної плитки складає 457х457 мм, а загальна товщина – 2,1 мм.

Переваги вінілової плитки:

  • багатошарова структура дозволяє вінілової плитки відмінно імітувати будь-яке покриття для підлоги: може виглядати як кераміка, пробка, паркет або ламінат, і навіть виглядати як лінолеум;
  • висока удароміцність: таке покриття набагато міцніше за ту ж кераміку, адже гнучкий матеріал не розколеться від удару і не буде гучно звучати як ламінат при падінні предметів;
  • вінілова плитка стійка до механічних та хімічних впливів, що не мало важливо для кухні або ванної кімнати.
  • витримує велику прохідність, тому матеріал може бути використаний у супермаркетах та офісах, у місцях, де постійно проходять тисячі людей.
  • при необхідності можна оформити приміщення різними плитками, імітуючи різні зони, наприклад: кераміку та дерево, або паркет та кераміку на одній площі.
  • Вініл вважається екологічно безпечним матеріалом: плитка не виділяє шкідливих речовин. Міжнародні сертифікати, які вініл, підтверджують її повну безпеку.
  • яскравість та оригінальність матеріалу. Унікальні та неповторні забарвлення такої плитки створять невимовний колорит у будь-якому приміщенні, чи це офісне приміщення, чи приватний будинок.

7

2 3 4 5 6 8 9 101

11

З недоліків можна, мабуть, виявити тільки високу вартість матеріалу, приблизно 445 рублів за 1 квадратний метр, але не варто забувати, що матеріал неймовірно стійкий і прослужить вам набагато довше, ніж лінолеум. Термін служби матеріалу не менше 15 років, а при дбайливому догляді і більше. Якщо ви хочете прикрасити приміщення незвичайно та зі смаком, то краще вінілової плитки вам не знайти. Створіть неповторний образ підлоги самостійно, вибирайте ексклюзивний вініл. Неймовірно креативна підлога, яку ви можете використовувати хоч вдома, хоч на дачі або на виробництві, стане родзинкою вашого інтер’єру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.