плитка для маленького туалету (санвузла) на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

плитка для маленького туалету (санвузла) на фото


Якщо ви плануєте провести ремонт або реконструкцію санвузла і знаходитесь на етапі підбору керамічної плитки для оздоблення, то ця публікація для вас! Невелике приміщення, яке потребує чистої, навіть стерильної обстановки – ідеальний варіант для оформлення поверхонь за допомогою плитки. Керамічна, кам’яна, мозаїчна плитка – досить міцний та довговічний матеріал, за яким легко доглядати та нескладно встановити. Керамічна плитка представлена ​​в широкому асортименті палітри кольорів, випускається з малюнком, фактурними опуклостями, дзеркальними, скляними поверхнями. Але чим більший вибір моделей і кольорів нам пропонують виробники, тим складніше прийняти правильне рішення і вибрати варіант до душі, який радуватиме своїм зовнішнім виглядом довгі роки.

Яскравий інтер'єр туалету

Контрастне забарвлення

Сподіваємося, що добірка інтер’єрів невеликих туалетів, в обробці яких так чи інакше присутня облицювальна плитка, надихне вас на власні подвиги в рамках задуманого ремонту. Конкретні приклади поєднань кольорів, розташування та конфігурації плитки дозволять представити ту чи іншу модель в рамках власного санвузла.

Тепла кольорова гама

Фон для старовинного дзеркала

Розглянемо на прикладах реальних дизайн-проектів, які види плитки можна використовувати для обробки поверхонь у невеликому туалеті, як краще комбінувати колірні та фактурні рішення в рамках маленьких просторів.

Глянцева плитка

Мозаїчна плитка для облицювання санвузла

Мозаїчна плитка має ряд переваг перед звичайною керамічною плиткою – вона підходить для облицювання не тільки рівних поверхонь, але й увігнутих, арочних, опуклих, асиметричних площин. З мозаїчних плиток можна викладати орнаменти, геометричні малюнки та готові панно із зображеннями. Невеликі мозаїчні плитки виготовляють із кераміки, скла, із дзеркальними, сталевими поверхнями, поштучно чи готовими блоками.

У світлих тонах

Пастельні відтінки мозаїки

Для невеликих приміщень світла палітра кольорів, безумовно, краща, вона дозволяє візуально розширити простір і психологічно легше переноситься в рамках замкнутих маленьких площ. Світло-бежева палітра мозаїчної плитки стала вдалим вибором для оздоблення невеликого санвузла.

Велика кількість дзеркальних поверхонь

У компанії з мармуровим покриттям для підлоги і великою кількістю дзеркальних поверхонь, мозаїчна плитка нейтральних прохолодних тонів, створили ультрасучасний інтер’єр санвузла. Нетривіальне виконання раковини, дзеркальна стеля, вбудована система підсвічування – все працює на створення футуристичної обстановки невеликого приміщення.

Темна та насичена акцентна стіна

Темний, насичений колорит акцентної стіни з мозаїки на тлі білої обробки, сантехніки та предметів декору, виглядає яскраво, вражаюче, активно.

У сріблястих тонах

Ще одна акцентна стіна з мозаїки, але вже в спокійнішому, хоч і різнобарвному варіанті. Мозаїка дуже виграшно виглядає разом із дзеркальними поверхнями та глянцем однотонної плитки на сусідній стіні.

Керамограніт для підлоги і не тільки

Керамограніт – це керамічна плитка підвищеної міцності, як правило, його застосовують для облицювання підлоги, але останнім часом набирає популярність використання цього стійкого оздоблювального матеріалу та для стін.

У темно-сірих тонах

Стіна з керамограніту

Керамограніт дуже зручний для облицювання. Як правило, плитка з цього міцного матеріалу більших розмірів, ніж звичайна кераміка, і оздоблення стін проводиться в рази швидше. Різноманітність тонів та кольорів дозволяє знайти відповідний варіант для будь-якої стилістики інтер’єру.

Природні відтінки

Теплих відтінків керамограніт, що плавно переходить з покриття для підлоги на стіни, прикрашений мозаїчним ободом по периметру. Верхня частина стін, пофарбована в природний відтінок, гармонійно закінчила образ приємного в усіх відношеннях інтер’єру санвузла.

Дерево та кераміка

Той рідкісний випадок, коли дизайнер вирішує використовувати для облицювання підлоги дерев’яне покриття, а плитку керамограніту пустити на облицювання однієї зі стінок туалету. В результаті вийшов строгий, не незвичайний дизайн практичного приміщення.

З темною затіркою

Світла палітра туалету

Нейтральна кольорова гама

Для всіх домовласників, хто воліє застосовувати в обробці утилітарних приміщень мінімалістську нейтральну обробку, підійде варіант облицювання всіх поверхонь за допомогою глянцевого керамограніту середнього розміру.

У рудих тонах

Сіро-біла гама санвузла

У темних тонах

Такий варіант облицювання всіх поверхонь одним видом плитки, але вже у темніших, природних тонах. У такому помешканні потрібно буде приділити особливу увагу освітленню, інакше невеликий простір із досить темною палітрою психологічно «тисне» на домочадців.

У стилі модерн

Керамограніт з імітацією дерев’яних поверхонь – досить популярне забарвлення для сучасних інтер’єрів ванних та туалетних кімнат.

Сірий та деревний

Вибілене дерево

Аналогічний приклад плитки, але вже кольору вибіленого дерева. Якщо з простір душової кабіни, очевидно, що необхідно облицьовувати всі поверхні, то в зоні туалету плитку можна заощадити, пофарбувавши одну зі стін водоемульсійною фарбою або наклеївши шпалери.

Туалет та душова

Фактурна плитка – оригінальний підхід до обробки поверхонь туалету

Випукла, скульптурна плитка різних кольорів і форм в даний час представлена ​​в широкому асортименті у виробників. З її допомогою можна внести не лише колірну, а й фактурну різноманітність у дизайн туалетної кімнати. Вартість фактурної плитки, як правило, трохи вище звичайних гладких моделей з кераміки, але ефект, що виробляється від облицювання того варта.

Строката кладка

Фактурна плитка

За допомогою різнокольорової фактурної плитки можна виконати облицювання однієї, акцентної стіни, решту поверхні пофарбувати або обклеїти однотонними шпалерами. Образ кімнати від цього лише виграє, а ваш фінансовий бюджет буде заощаджено.

Багатогранники

Ще один варіант виконання акцентної стінки за допомогою фактурної глянсової плитки. Багатогранна кераміка насиченого колориту не лише привнесла яскравість до інтер’єру туалету, а й підняла загальний градус приміщення.

Перламутрова плитка

Оригінальна перламутрова плитка може стати прикрасою санвузла у класичному стилі чи стилістиці бароко. Контрастне темне дерево меблів та дверей лише підкреслили шляхетність кольору фактурної плитки.

Різнокольорова плитка – додайте яскравості утилітарному приміщенню

Плитка з малюнком або орнаментом використовується для облицювання стін настільки давно, що вже складно знайти витоки застосування цього яскравого та нетривіального оздоблювального матеріалу. За допомогою кольорової плитки можна створити будь-який настрій в туалетній кімнаті, виділити акцентні зони, підкреслити периметр або окремі предмети інтер’єру, сантехніки.

У стилі пэчворк

Використовувати плитку в стилі пэчворк для облицювання всього простору невеликого приміщення не тільки дорого, а й надто строкато. А ось для обробки окремих площин, особливо зон, схильних до найбільшого впливу вологи і забруднення, керамічна плитка з малюнком підійде ідеально. Різношерстий малюнок плитки вносить різноманітність колірних рішень санвузла, надає настрою кімнати позитивного настрою та легкості.

Плитка з орнаментом

Один із варіантів використання плитки з орнаментом – оформлення акцентної стіни. Яскравий та самобутній інтер’єр у цьому випадку вашому туалету забезпечений.

Різнокольорова плитка

Декілька яскравих насичених тонів на одній поверхні забезпечать високий градус вашого інтер’єру. Акцентна стіна виглядатиме виграшно в сусідстві зі світлою обробкою, нейтральними квітами.

Плитка «метро» для санвузла – класика жанру

У нашій країні найчастіше можна почути іншу назву цього виду прямокутної плитки – «кабанчик». За допомогою керамічної, кам’яної, мармурової, гранітної, скляної, дзеркальної плитки можна облицьовувати поверхні, що імітують цегляну кладку. Це традиційний варіант обробки поверхонь ванних та туалетних кімнат, кухонних фартухів, ніколи не вийде з моди. Ви можете бути впевнені, що виконаний ремонт санвузла буде актуальним ще багато років.

Темна глянсова плитка

Темно-сіра глянсова плитка «метро» з коричневою затиркою в тон дерев’яним елементам – практичний та оригінальний вид обробки поверхонь туалету. На тлі чорної плитки біла сантехніка виглядає ще більш білою.

Мармурова плитка

Мармурова плитка «метро» для облицювання фартуха санвузла та аналогічного забарвлення мозаїчний варіант для покриття для підлоги – вдалий вибір для приміщення скромних розмірів. Розкішна класика завжди у тренді.

Дзеркальна плитка

Дзеркальний варіант плитки «кабанчик» не тільки прикрасить інтер’єр санвузла, але й візуально розширить простір. Правда зусиль для догляду дзеркальні поверхні вимагають більших, ніж їх матові та глянцеві аналоги.

Плитка у пастельних тонах

Облицювання стіни над робочою поверхнею санвузла в ніжних пастельних тонах додало загальної кольорової гамі приміщення ще більшої вишуканості, витонченості.

Вертикальне розташування плитки

Вертикальне розташування кладки з плитки «метро» урізноманітнювало білу обстановку маленького санвузла. Темна затирка під колір дерев’яної підлоги сприяла виділенню вертикальних цеглинок.

Біла плитка

Не злічити кількість дизайн-проектів практичних приміщень, в яких брала участь біла плитка «метро» з аналогічною затиркою. Окантовка за допомогою мозаїчної плитки, використаної для облицювання підлоги, і анімалістичні зображення розбавили світлу палітру санвузла.

Плитка "метро"

Фартух облицьований плиткою "метро"

Ще один традиційний спосіб оформлення стін санвузла — облицювання білою плиткою «метро» з темною затиркою приблизно до середини поверхонь, а справі забарвлення в нейтральний відтінок, який можна повторити в аксесуарах або предметах декору.

"Метро" з білою затіркою

Акцентна стіна з плиткою "метро"

І знову знайомі всім «цеглинки» плитки гідно виглядають у кампанії з білою затиркою, представляючи на наш суд ідеальний образ невеликого приміщення, практичний і акуратний.

Мармурова плитка "метро"

Мармурова плитка «метро» для оформлення туалету в теплих бежевих тонах стане чудовим доповненням, що приносять у місце утилітарного приміщення нотку розкоші та шляхетності природного матеріалу.

У блакитних тонах

Глянцева плитка «кабанчик» різних відтінків одного кольору – відмінний варіант для невеликого приміщення. Подібне оздоблення прослужить довго, а догляду вимагатиме скромного.

У стилі лофт

Начебто навмисне зістарений зовнішній вигляд плитки з потертостями став чудовим вибором для оформлення акцентної стіни туалету в стилі лофт.

Скляна плитка

Скляна плитка світло-блакитного тону стала окрасою цього білого інтер’єру, який міг би зійти за стерильну палату. Навіть невеликий обсяг простору, облицьований плиткою, здатний змінити весь образ туалетної кімнати.

Комбінована обробка за допомогою плитки

Використання плитки різних кольорів та фактур у межах однієї поверхні – вдалий варіант для різноманітності інтер’єру санвузла.

Комбінування плитки

Вдале сусідство глянсової плитки «метро» та фактурної різнокольорової плитки принесло гармонію в обстановку невеликого туалету. Незважаючи на використання нейтральних відтінків, кімната виглядає яскраво та привабливо.

Галька та кераміка

Рудо-коричневі відтінки керамограніту та галькового каменю, використаних для комбінованого оздоблення, створили цікавий образ приміщення. Оригінальне виконання раковини закінчило нетривіальний образ.

Кераміка та мозаїка

Керамічна і мозаїчна плитка відмінно доповнюють один одного, непомітний, але незабутній союз гармонійно вписується в інтер’єр невеликого туалету з білою сантехнікою оригінальної форми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *