Плетені меблі в інтер'єрі  Дизайн меблів: диван, крісла, стільці
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Плетені меблі в інтер’єрі Дизайн меблів: диван, крісла, стільці


Останнім часом плетені меблі завойовують дедалі більшу популярність. Прийшла з далеких часів, вона знову нагадує себе. Нещодавно такі меблі були частим атрибутом заміських будинків і дач, а зараз все більше з’являється в міських квартирах. Плетені меблі стають частиною в стильному інтер’єр спалень та вітальні. Завдяки своїй міцності, такі меблі довговічні і до всього відмінно поєднуються із сучасними стилями. Дизайнери поєднують її з такими матеріалами, як шкіра, метал чи скло.

Дизайн плетених меблів

З чого плетуть меблі

Для плетіння меблів використовують різноманітні матеріали, але до найпопулярніших відносяться:

  • бамбук;
  • вербова лоза;
  • горіхові прути;
  • тростина;
  • водний гіацинт;
  • ротанг;
  • абаки;
  • сезаль;
  • газети.

Плетені меблі фото

Ротанг, лоза та… звичайна газета?

Найпопулярнішим і популярним є ротанг. Чому так? Все просто — його міцна деревина найбільш стійка до різних перепадів тиску та температури. До того ж, таке виробництво практично йде без відходів. Очищені стовбури йдуть на виготовлення несучих елементів, щоб обплести кути, стики та торці – застосовується кора. А серцевина самої пальми і є сировиною для плетіння меблів, яка виходить не тільки міцна, але гладка і красива.

Плетені меблі біля каміна

У нашій країні найчастіше використовують для плетіння вербову лозу, саме вона є конкурентом ротанга. Хоча матеріал менш практичний і не так естетично виглядає, але невелика ціна та доступність грають свою роль. Для цього використовують гнучкі довгі прути чагарників чи дерев. Такі меблі виглядають оригінально та екзотично, володіючи при цьому високою якістю, зручністю та безпекою у використанні. Але найголовнішим аргументом на користь плетених меблів є її натуральність та екологічність.

Білі плетені меблі

Все частіше зараз використовують для плетіння меблів газети. Ви можете уявити собі таке? На перший погляд, неможливо повірити, що для цього можна застосовувати такий простий і неміцний матеріал. Але самі роботи кажуть за себе. Звичайно, це не такі міцні та практичні меблі, як з лози або ротанга, але, проте, сплетені з газети і покриті лаком меблі можуть прослужити певний час при правильному використанні достатній термін. Такі меблі неможливо придбати в магазинах, але за бажання її можна замовити. Вона внесе в інтер’єр свіжі нотки та чудово доповнить його.

Красиві плетені меблі

Меблі з екологічно чистих матеріалів завжди залишаються в моді, відмінна робота з натурального матеріалу здатна прикрасити будь-який інтер’єр. Поважно спальня це або дитяча кімната, кухня або ванна — Виготовлені в ручну, меблі здатні подарувати чарівність і тепло необхідне в будь-якому дизайні. Такі меблі будуть завжди в моді, тому що проводитися з урахуванням усіх сучасних потреб, допомагаючи створювати затишок у міських квартирах.

Плетені меблі у вітальні Плетені меблі в будинку Оригінальні плетені меблі Незвичайний дизайн плетених меблів Незвичайні плетені меблі 12_min Незвичайні плетені меблі фото Декор із плетеними меблями Плетені меблі поряд з каміном

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *