П'ять незвичайних відтінків, які дуже люблять дизайнери
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

П’ять незвичайних відтінків, які дуже люблять дизайнери


При виборі кольорів для створення палітри інтер’єру ми можемо керуватися різними принципами. Комусь важливо, щоб кольори відповідали наймоднішим трендам цього року, хтось прагне насамперед візуально покращити пропорції та архітектуру приміщення, а комусь важливо, щоб обраний відтінок просто подобався.

Однак навіть коли є чітка мета, не завжди просто знайти той ідеальний колір. І для таких випадків корисно мати деякі надихаючі ідеї, а якщо вони запропоновані професіоналами та перевірені часом, це просто чудово. Розглянемо низку кольорів, які улюблені декораторами і дуже активно використовуються для створення красивих проектів.

001.jpg

Першим у такому списку, хоч як це дивно, виявився помаранчевий. Але, звичайно, не класичний яскравий помаранчевий тон, який назвати універсальним, назвати ніяк не вийде. Йдеться про м’який помаранчевий відтінок, який виходить, коли ми розбавляємо насичений тон білим. Це ще не пастельний колір, але вже цілком стриманий, а значить, його можна використовувати навіть у дуже великому обсязі.

002.jpg

Такий відтінок ще називають кольором апельсинового щербету. Він ідеально підходить не тільки для обробки, але й для фарбування меблів. М’який помаранчевий дає інтер’єру теплоту і гармонію, але водночас чудово поєднується з іншими кольорами фактурами.

003.jpg

Ще один цікавий колір, який можна успішно застосовувати для створення інтер’єрної палітри – рідкісний нефритовий відтінок. Насправді, він не такий незвичайний, але чомусь використовується рідко. Нефритовий є глибокий зелений колір з блакитним підтоном, такий собі двоюрідний брат бірюзового, але набагато спокійніший і стриманіший.

004.jpg

Один з великих плюсів цього відтінку в тому, що він виглядає дуже свіжо і незвично, а значить може працювати як головний акцент в інтер’єрі. Нефритовий колір чудово поєднується з блакитною гамою тонів, сірими та холодними білими відтінками. Але в той же час він добрий навіть соло. А якщо потрібно трохи пом’якшити його «холодність», поєднуйте нефритовий із жовтим або помаранчевим.

005.jpg

М’який лавандовий колір – один із головних фаворитів дизайнерів та колористів. У цю ніжну суміш блакитного та бузкового просто не можна не закохатися! Лавандові відтінки варіюються в залежності від насиченості і від того, скільки в них сірого та білого підтону, але вони ідеально підходять для оформлення житлового простору.

006.jpg

До лавандового варто придивитися і тим, хто любить глибокі сині тони, адже цей легкий колір можна вважати більш свіжою та актуальною варіацією морської гами.

007.jpg

Втім, світлі яскраві кольори підходять не для будь-якого проекту, іноді потрібно щось драматичніше і суворіше. І для такого випадку є один дивовижний тон – чорно-коричневий. По суті, це глибокий, дуже темний коричневий, але важливо те, що цей колір є теплим, а значить він може зробити інтер’єр затишним і привабливим. На відміну від чистого чорного кольору, чорно-коричневий доречний майже завжди, важливо лише підібрати його пропорції зі світлими відтінками.

008.jpg

Іноді чорно-коричневий використовують і як базовий тон, у такому втіленні він виглядає неймовірно ефектно. Варто пам’ятати, що подібне рішення найкраще поєднувати з лаконічним декором та гарним об’ємом приміщення.

009.jpg

І останній відтінок у списку – це теплий світло-зелений. Такий колір ще називають золотистим зеленим, тому що в ньому дуже добре читається жовтий підтон. Світлий та яскравий відтінок наповнить кімнату теплотою та гармонією. Він може працювати у вигляді акцентів, а може стати чудовим базовим тоном.

010.jpg

Що ще важливо, золотистий зелений є доречним у будь-яких інтер’єрних стилях і підходить для оформлення навіть невеликих просторів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *