П'ять кроків створення інтер'єру спальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

П’ять кроків створення інтер’єру спальні


Якщо ви зараз знаходитесь в процесі розробки інтер’єру всієї квартири, то напевно помітили, що найбільше сил і знань потрібно для планування кухні та ванної кімнати. Це не дивно, адже зазвичай саме ці приміщення вимагають більш вдумливого ремонту, який враховував би не тільки підвищене функціональне навантаження, але також відносно невелику площу кімнати.

У той час як спальня сприймається як зона набагато зрозуміліша, яка не вимагає великої уваги. Але тільки вдумайтеся: саме в спальні ми проводимо третину свого життя, а значить і те, як воно буде облаштовано, дуже важливе для настрою і навіть для здоров’я.

001.jpg

Для того, щоб створити ідеальний інтер’єр спальні не завжди обов’язково потрібно звертатися за допомогою до професійного дизайнера. Якщо немає явно виражених проблем з архітектурою кімнати, і ви чітко розумієте, який стиль вам потрібен, цілком можна впоратися із завданням самостійно. Однак успіх у такому разі можливий лише якщо все чітко та правильно спланувати.

002.jpg

Першим кроком у цьому процесі має стати вдумливо написаний та максимально докладний план. У цьому плані потрібно відобразити головну ідею — «що я хочу і що я можу». Це означає, що ви повинні чітко прописати всі ті елементи інтер’єру, які хотіли б змінити або додати обстановку. Причому вказувати треба все, від великих перепланувань, наприклад, перенесення дверей або зведення стін і перегородок, до найдрібніших, таких як приліжкові світильники.

003.jpg

Здорово, якщо такий список буде підкріплений фотографіями, які відображають ваші потреби та уподобання. Підібрати відповідні зображення можна в журналах або в інтернеті, заодно записуйте, що і де можна купити.

004.jpg

Другий етап – визначення пріоритетів, які завжди пов’язані із бюджетом на ремонт. Потрібно якомога раніше зрозуміти, яку суму ви готові витратити на перепланування та декорування і вже виходячи з отриманої суми підбирати обробку, меблі та фурнітуру.

005.jpg

Далі слідує етап, на якому важливо визначити, для чого саме вам потрібна спальня. Можливо, це звучить дивно, але саме спальня може бути використана для різних цілей. Крім того, на етапі її планування дуже легко закласти нові необхідні функції.

006.jpg

Ваші звички та режим визначають те, якою має бути ваша спальня. Чи будете ви знаходитися в ній на самоті або потрібно ділити її з кимось? Якщо ви живете вдвох, то чи збігаються ваші графіки відходу до сну та пробудження? Чи підходить вам більше темна кімната для міцного сну навіть вдень або ви надаєте перевагу першим ранковим променям? Чи проводите багато часу перед сном за читанням у ліжку? Всі ці та ще безліч подібних питань краще обміркувати перед початком планування нового інтер’єру.

007.jpg

008.jpg

009.jpg

Далі варто визначити, які з елементів інтер’єру, що вже є у вас, можна залишити і для нового дизайну. Можливо, це зручна та містка шафа або гарні подушки, столик або полиці для книг. Продумайте заздалегідь, як ці предмети виглядатимуть у новому стилі та кольорі створюваного вами інтер’єру.

010.jpg

Зрештою, вибір стилю. Зазвичай це питання вважають найважливішим і думають про стилістику насамперед, але насправді це не завжди вірно. Буває так, що ви не можете визначитися зі стилем, а буває так, що переваги не поєднуються з вихідними даними приміщення. У будь-якому випадку, підібрані вами картинки та фотографії інтер’єрів допоможуть визначити ключову ідею майбутнього декору, а також колірну гаму і настрій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *