Підвісні стелі фото  Дизайн Vid
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Підвісні стелі фото Дизайн Vid


підвісні стелі в інтер'єріОстаннім часом люди, займаючись ремонтом, переплануванням або будівництвом, все частіше роблять вибір, ґрунтуючись на своєму естетичному смаку; Зовнішній вигляд тієї ж статі чи стель став грати помітно більшу роль, ніж раніше. Однак далеко не всі схвалюють використання підвісних стель як поліпшення дизайну квартири і вважають, що крім надмірності це не назвеш.

підвісні стелі фото

Розглянемо на прикладі доводів та підібраних фото підвісної стелі

Слід визначитися з плюсами та мінусами підвісної стелі, щоб для себе вирішити його корисність або непотрібність для свого будинку. Встановити таку стелю можна практично в будь-якому приміщенні – хоч на кухні, хоч у вітальні чи спальні; навіть у ванній кімнаті, якщо підібрати відповідний вологостійкий та надійний матеріал. Сучасний будівельний ринок пропонує величезну різноманітність квітів, відтінків, малюнків і розписів під будь-який колір шпалер і штор, так що з підбором проблем не буде.

стильні підвісні стелі

Переваги підвісної стелі

Які ще плюси є у підвісної стелі, крім красивого зовнішнього вигляду? Варто назвати їх відносно нескладну установку, порівняно з іншими видами стель; в окремих випадках вони можуть бути встановлені за 24 години.

світлорозсіювальні підвісні стелі Завдяки підвісним стелям можна замаскувати нерівності і фізичні вади поверхні стелі, т.к. підвісна стеля повністю покриває місце, при цьому роблячи загальний вигляд приміщення в рази презентабельніше. Крім «приховування» недоліків, за підвісною стелею можна проводити лінії комунікації та дроти, у тому числі й додаткові. Суть та сама – стеля в цьому випадку служить як якесь покривало.

підвісні стелі з підсвічуваннямВибір освітлення приміщень – щонайменше складний, ніж вибір кольору стелі, т.к. різноманітність в установці ілюмінації на підвісну стелю вражає уяву. Можна використовувати будь-яку форму люстри чи світильника. Цікаво, що монтаж підвісних стель сприяє покращенню навіть акустики приміщення; може зміни не будуть кардинальними, але сам факт вартий згадки.

скляні підвісні стелі

Недоліки підвісної стелі

Почати потрібно з найболючішого місця для багатьох людей – підвісна стеля є недешевою, при цьому велика ймовірність того, що людина не встановлюватиме цю стелю самостійно, а найме фахівців, що теж коштуватиме грошей.
Особливість цих стель у тому, що вони забирають частину простору при їх монтажі; Отже, в невеликих квартирах, або в приміщеннях з низькими стелями краще вибрати інший вид обробки, більш економний у плані місця.

білі підвісні стеліТакож слід зважати на те, що деякі матеріали, з яких роблять підвісні стелі, можуть викликати алергічну реакцію; бажано заздалегідь продумувати такі деталі, щоб вибрати, наприклад, інший матеріал. І ще стосовно матеріалу стель. Деякі його види можуть не мати стійкості до води та вологи, а це означає, що навіть встановлені у вітальні або спальні (тобто не на кухні, і не у ванній кімнаті) стелі можуть прослужити набагато менше свого терміну придатності; особливо, якщо зверху сусіди іноді забувають закрити кран. Але в цілому слід визнати, що підвісні стелі — це непоганий вибір обробки не тільки в плані поліпшення дизайну квартири, але і в практичному сенсі.

підвісні стелі галактика

Підвісні стелі фото  Дизайн Vid

Підвісні стелі фото  Дизайн Vid

Підвісні стелі фото  Дизайн Vid

Підвісні стелі фото  Дизайн Vid

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *