
Підвісні стелі фото Дизайн Vid
Останнім часом люди, займаючись ремонтом, переплануванням або будівництвом, все частіше роблять вибір, ґрунтуючись на своєму естетичному смаку; Зовнішній вигляд тієї ж статі чи стель став грати помітно більшу роль, ніж раніше. Однак далеко не всі схвалюють використання підвісних стель як поліпшення дизайну квартири і вважають, що крім надмірності це не назвеш.
Розглянемо на прикладі доводів та підібраних фото підвісної стелі
Слід визначитися з плюсами та мінусами підвісної стелі, щоб для себе вирішити його корисність або непотрібність для свого будинку. Встановити таку стелю можна практично в будь-якому приміщенні – хоч на кухні, хоч у вітальні чи спальні; навіть у ванній кімнаті, якщо підібрати відповідний вологостійкий та надійний матеріал. Сучасний будівельний ринок пропонує величезну різноманітність квітів, відтінків, малюнків і розписів під будь-який колір шпалер і штор, так що з підбором проблем не буде.
Переваги підвісної стелі
Які ще плюси є у підвісної стелі, крім красивого зовнішнього вигляду? Варто назвати їх відносно нескладну установку, порівняно з іншими видами стель; в окремих випадках вони можуть бути встановлені за 24 години.
Завдяки підвісним стелям можна замаскувати нерівності і фізичні вади поверхні стелі, т.к. підвісна стеля повністю покриває місце, при цьому роблячи загальний вигляд приміщення в рази презентабельніше. Крім «приховування» недоліків, за підвісною стелею можна проводити лінії комунікації та дроти, у тому числі й додаткові. Суть та сама – стеля в цьому випадку служить як якесь покривало.
Вибір освітлення приміщень – щонайменше складний, ніж вибір кольору стелі, т.к. різноманітність в установці ілюмінації на підвісну стелю вражає уяву. Можна використовувати будь-яку форму люстри чи світильника. Цікаво, що монтаж підвісних стель сприяє покращенню навіть акустики приміщення; може зміни не будуть кардинальними, але сам факт вартий згадки.
Недоліки підвісної стелі
Почати потрібно з найболючішого місця для багатьох людей – підвісна стеля є недешевою, при цьому велика ймовірність того, що людина не встановлюватиме цю стелю самостійно, а найме фахівців, що теж коштуватиме грошей.
Особливість цих стель у тому, що вони забирають частину простору при їх монтажі; Отже, в невеликих квартирах, або в приміщеннях з низькими стелями краще вибрати інший вид обробки, більш економний у плані місця.
Також слід зважати на те, що деякі матеріали, з яких роблять підвісні стелі, можуть викликати алергічну реакцію; бажано заздалегідь продумувати такі деталі, щоб вибрати, наприклад, інший матеріал. І ще стосовно матеріалу стель. Деякі його види можуть не мати стійкості до води та вологи, а це означає, що навіть встановлені у вітальні або спальні (тобто не на кухні, і не у ванній кімнаті) стелі можуть прослужити набагато менше свого терміну придатності; особливо, якщо зверху сусіди іноді забувають закрити кран. Але в цілому слід визнати, що підвісні стелі — це непоганий вибір обробки не тільки в плані поліпшення дизайну квартири, але і в практичному сенсі.

