Підвісна полиця своїми руками з двох дощечок та ременів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Підвісна полиця своїми руками з двох дощечок та ременів


Як ви вважаєте, що найбільше привертає нашу увагу, коли ми вперше потрапляємо до незнайомої квартири? Можливо, хтось важко з відповіддю. Однак багато хто погодиться з тим, що це насамперед незвичайні штучки, а також предмети декору, зроблені своїми руками. Такі речі, як і раніше, в ціні і здатні дивувати нас своєю незвичністю.

Сьогодні ми займемося виготовленням химерної та оригінальної полиці. Для цього нам знадобляться найпростіші матеріали:

  1. будь-які шкіряні ремені (у кількості 2-х або 4-х залежно від їхньої довжини та дизайну полиці);
  2. дві дерев’яні дошки;
  3. молоток;
  4. цвяхи;
  5. лінійка;
  6. простий олівець.
Необхідні матеріали

Така полиця стане корисним доповненням інтер’єру будь-якої кімнати, особливо кухні, ванної та лоджії. Цей аксесуар, крім виконання декоративної функції, дасть можливість розмістити купу корисних предметів, яким у приміщенні не знайшлося місця — посуд, книги, різні пам’ятні дрібнички і невеликі кімнатні рослини.

Чим гарна полиця з ременів та дощок?

  1. Вартість матеріалів для її виготовлення невисока.
  2. Змайструвати її під силу кожному.
  3. Готовий виріб відрізнятиметься неповторним дизайном.

Отже, почнемо реалізацію нашої ідеї.

Візьмемо дерев’яні дощечки, придатні виготовлення поличок. Якщо дерево має зовсім непривабливий вигляд, можна «ушляхетнити» його за допомогою лаку. Для цього слід заздалегідь запастися банкою лаку, пензлем та морилкою. Не забудьте заздалегідь обробити дерев’яну основу наждачним папером. За допомогою олівця та лінійки відзначимо з кожного боку дошки по 5 см.

Розмітка полички

Стиль готового виробу залежатиме від того, які саме шкіряні ремені були обрані для виготовлення. До шкіряних поясів, які вже неабияк вам послужили, добре підійдуть старі дошки. А з новими шкіряними аксесуарами різних кольорів чудово виглядатимуть яскраві полички, виготовлені та пофарбовані нещодавно.

Застебнувши ремені, переконаємось у тому, що вони однакової довжини. Якщо це не так, можна використовувати по два ремені з кожного боку полиці. Для цього потрібно зчепити їх разом. Можливо, вам доведеться пробити кілька додаткових отворів за допомогою шила. Застебнуті ремені повинні мати в діаметрі приблизно 1,5 метра.

Прикладка ременів

Вставимо краї нижньої полиці в колі, що утворилися за рахунок ременів, на зазначеній раніше відстані. Потім перевернемо дошку набік для того, щоб можна було відрегулювати довжину. Заздалегідь подбайте про положення пряжок на ременях – необхідно встановити їх там, де вони будуть найбільш доречними.

Відрегулювавши положення ременів, зафіксуємо один із них так, щоб він не зрушив. Після цього розгорнемо нижню поверхню дошки догори і вб’ємо в шкіряний пояс 3 цвяха по зазначеній лінії, тобто. з відривом 5 див.

Прибивання цвяхів зверху полиці

Після цього можна прибивати ремінь до бічної частини полички.

Закріплення полиці збоку

Зафіксуємо і приб’ємо другу дошку над нижньою, піднявшись на 20-35 см. Шкіряні ремені повинні проходити через лінії позначки.

Прибивання другої полиці

Залишається лише закріпити ремені зі зворотного боку полиці.

Передостанні штрихи

Ще раз перевіряємо довжину ременів у верхній частині полиці – вони мають бути однаковими з двох боків.

Готовий виріб

Ми майже досягли бажаного результату. Залишається лише повісити готовий декоративний виріб на стіну.

Полиця як елемент декору

Можливо, ваша фантазія не обмежиться виготовленням цієї простої моделі. У такому разі можна скористатися трьома поличками замість двох. Фактура та колір дощок можуть бути дуже різноманітними. А якщо змайструвати кілька таких оригінальних аксесуарів, то вийде своєрідний ансамбль із декоративних поличок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *