Переваги дерев'яних склопакетів на відміну від пластикових
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Переваги дерев’яних склопакетів на відміну від пластикових

Чому дерев'яні склопакети кращі за пластикові?

Нещодавно в будівельних магазинах з’явилися дерев’яні склопакети, які буквально вразили своїх покупців безліччю переваг. Сьогодні ми поговоримо про те, які ж переваги мають дерев’яні склопакети і чи варто купувати їх, нехтуючи пластиковими вікнами.

Отже, багато фахівців відзначають, що деревина відрізняється не тільки гарною вологостійкістю, але й відсутністю внутрішнього розширення у спеку року. Це говорить про те, що коефіцієнт теплопровідності в даному матеріалі значно нижчий, ніж у всіх інших, наприклад, у пластиці.

Коефіцієнт показує, що під час різких перепадів температур дерев’яні склопакети не пошкодяться, не тріснуть і не впустять прохолоду до хати. Крім того, незважаючи на те, що дерево швидко горить, дерев’яні склопакети запобігають джерелам займання під час пожежі.

Переваги дерев'яних склопакетів

Так як натуральна деревина має у складі лише чисто екологічні речовини, під час горіння вона не випускатиме токсини, а навпаки збільшить приплив кисню.

До речі, якщо ваш будинок спробують пробратися шахраї, то навряд чи в них вийде зробити це через вікна. Дерев’яні вікна є особливим захистом, запобігаючи зламуванню завдяки своїй міцності.

Свій плюс з’являється у зимову пору року. В той час, як дерев’яні склопакети добре утримують тепло, не потрібно витрачати багато коштів на опалення та енергію. Таким чином, купуючи дерев’яні вікна, ви назавжди забуваєте про великі витрати.

Дерев'яні вікна відмінно утримують тепло

Підвищена екологічність дерев’яних вікон дозволяє вам залишатися бадьорими і працездатними, тоді як різноманітні синтетичні речовини пластикових вікон можуть потрапляти в атмосферу будинку і значно знижувати вашу активність і погіршувати самопочуття.

Пластиковим вікнам необхідні додаткові утеплювачі, які створюють кілька шарів усередині пластику, а дерев’яні не потребують цих функцій, адже дерево саме по собі досить міцний матеріал, що дозволяє зберігати тепло.

Якщо протягом довгої експлуатації дерев’яних вікон з’явилися різноманітні подряпини, їх можна легко усунути за допомогою полірування. Таким чином, можна зробити висновок, що дерев’яні вікна набагато швидше полагодити і усунути всілякі недосконалості. Звичайно, не можна сказати, що дерев’яні склопакети є ідеальними та вирішують усі ваші проблеми, але вони мають безліч переваг над пластиковими вікнами.

Вартість дерев’яних вікон трохи відрізняється від пластикових. Навіть ті, хто має низький бюджет, можуть дозволити собі придбати дерев’яні вікна із сосни за прийнятною ціною.

Дерев’яні вікна з модрини , Ціни на які досить високі, але все ще доступні більшості покупців, по праву вважаються елітними моделями. Поряд із виробами із сосни, дуба та іншої деревини, вікна з модрини займають почесне місце серед собі подібних і знаходять все більше шанувальників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *