Оздоблення підлоги в будинку  Ремонт без проблем
Спальня

Оздоблення підлоги в будинку Ремонт без проблем


Що потрібно знати при виборі покриття для підлоги?

Сьогодні ринок будівельних матеріалів пропонує широкий асортимент товарів для оздоблення підлоги у будинку. Кожен з них має свої унікальні властивості, переваги та недоліки. То яке підлогове покриття вважається найкращим? Все залежить від приміщення, в якому відбуватиметься укладання. Розглянемо докладніше, які існують покриття для підлоги:

Будь-який будинок чи квартиру можна розділити на кілька зон:

  1. прохідні та господарські;
  2. вітальня;
  3. кімнати для відпочинку

Виходячи з цього, розглянемо на таблиці які параметри повинен мати матеріал у тому чи іншому приміщенні:

Оздоблення підлоги в будинку: вибір матеріалу

Таблиця

Паркет вважається екологічним покриттям для підлоги, виготовленим з твердих порід дерева: горіх, дуб, вільха, червоне, чорне дерево та інше. Унікальна текстура та шарм цінних порід підкреслить статус приміщення. Але при всіх своїх перевагах, цей вид обробки зовсім не доречний у ванній, передпокої та на кухні. Постійна хімічна та механічна дія, волога та падіння важких предметів роблять матеріал абсолютно непридатним для таких приміщень.

Ламінат останнім часом завоював широку популярність. Міцність, простота укладання, низька вартість та різноманітність кольорової гами є відмінною рисою даного матеріалу. Ламінат можна зустріти як у спальній, так і на кухні, офісі або навіть у кінотеатрі. При виборі матеріалу необхідно враховувати навантаження на підлогу та прохідність приміщення. За стійкістю до навантажень ламінат ділиться кілька класів.

Лінолеум, не дивлячись на широкий наплив нових покриття для підлоги, як і раніше залишається дуже популярним матеріалом. Має досить широке розмаїття видів, кожен з яких має як переваги, так і недоліки. Більше того, є кілька способів укладання матеріалу.

Плитка відрізняється високою опірністю до вологи, перепаду температури та стійкістю до агресивних середовищ. Її часто можна зустріти на кухні або у ванній кімнаті, але в житлових кімнатах це велика рідкість. Чому так? Все просто – матеріал має низьку тепловіддачу. Проблему можна вирішити, підключивши систему.тепла підлога». Але й у своїй необхідно враховувати деякі чинники.

Наливна підлога — новий і досить незвичний спосіб обробки підлоги в будинку. Унікальною рисою є можливість нанесення 3D малюнка. Матеріал застосовується як для вирівнювання, так і для фінішного оздоблення. Продається як порошку. Перед покупкою необхідно прорахувати площу підлоги та зробити ще кілька простих підрахунків. Для розумної витрати вимірюються всі нерівності та зазори. Також існує кілька хитрощів для економії матеріалу під час укладання.

Оцінка основних параметрів підлогових покриттів.

Висновок

Оздоблення підлоги в будинку досить складний процес, що потребує знань та часу. Важко в одній статті розповісти про всі нюанси кожного матеріалу. Для вашої зручності ми розбили матеріал на підтеми та розмістили вгорі сайту у вигляді посилань.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *