Особняк у середземноморському стилі – архітектура, інтер'єр та дизайн на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Особняк у середземноморському стилі – архітектура, інтер’єр та дизайн на фото


Побувавши в будь-якій середземноморській країні, наприклад, в Італії, у вас, людини, яка живе в російській багатоповерхівці, виникне сильне бажання познайомитися в деталях з архітектурним стилем Середземномор’я, інтер’єром його будинків, щоб потім, можливо, реалізувати його у своєму заміському будинку прийнятною для вас площі. Ми вам допоможемо у цьому.

Архітектурний стиль продиктований кліматичними особливостями Середземномор’я, де основним завданням є збереження прохолоди всередині приміщень, що є актуальним при теплій зимі та спекотному літі. Про те, як вирішується це завдання, і йтиметься на початку цієї статті.

Насамперед, архітектура середземноморського стилю виділяється своїми вигнутими формами світлих тонів. Обов’язковість такого фону пояснюється прагненням збереження всередині будинку прохолоди, яка за умов Середземномор’я високо цінується.

Дах будинку дуже пологий, нерідко можна зустріти навіть плоский. Покривається зазвичай натуральною черепицею, але найчастіше використовується металочерепиця, хоча концепція стилю передбачає використання натуральних матеріалів.

Фасад будинку облицьовується натуральними матеріалами, зазвичай це природний камінь – піщаник, дикий камінь тощо. Використання натуральних матеріалів дозволяє зберегти життєдайну прохолоду в будинку. Чудово виглядає фасад, фанерований одночасно і пісковиком, і диким каменем.

Архітектура особняка в Італії немислима без балкона чи просторої, але обов’язково критої тераси. Наявність цих елементів архітектури дозволить вам насолодитися вечірньою прохолодою після спекотного дня. Характерна наявність патіо — внутрішнього дворика з тропічною фауною.

Використання в інтер’єрі таких натуральних матеріалів як дерево, камінь, граніт, мармур допоможе вам зберегти прохолоду всередині приміщення.

Кам’яні або гранітні підлоги, стіни, облицьовані мармуром, дозволять вам відчути всю красу прохолоди в умовах спекотного літа Середземномор’я.

Натуральність є і в колірному тлі інтер’єру. Характерними кольорами є кораловий, бежевий, світло-коричневий. Світло-сірий тон привносить у приміщення відчуття прохолоди. Присутність в інтер’єрі багатьох фарб не вітається стилем.

Інтер’єр виглядає аскетично, але водночас витончено. Колір старого дерева вигідно вибудовує загальне тло кімнати. Його контраст щодо світлих тонів стін, стелі надає кімнаті вищевказаних рис.

Меблі також витримані в аскетичному дусі. Здебільшого її форма позбавлена ​​ознак розкоші, а й позбавлена ​​помірної витонченості. У ній конструктивно присутні елементи різьблення, контури мають плавні лінії, хоча і строга їх геометрія також спостерігається.

Якщо говорити про колір меблів, то тут переважно використовується коричневий і теракотовий колір. Хоча меблі світлих тонів теж чудово виглядатимуть.

Головним елементом прикраси інтер’єру є екзотичні квіти та рослини. Без них не можна назвати його середземноморським. Рослини прикрашають особняк і всередині, і зовні це одна з головних особливостей стилю.

Стіни декоруються скромно. Настінні панелі продовжують тему природи. Вигляд панелей витриманий на кшталт аскетизму – жодних яскравих фарб. Якщо брати дзеркала з погляду прикраси, вони мають невигадливі, але цікаві, обрамлення.

Штори, як елемент прикраси не тільки вікна, а й усієї кімнати, не обмежені в палітрі кольорів. Це можуть бути штори світлих тонів, а можуть бути темними, але головне вони повинні бути простими, як і все, що є в кімнаті. Жодних складних конструкцій та форм. Для штор використовуються натуральний льон, бавовна, можливий шовк.

Якщо, прочитавши цю статтю, ви захопилися ідеєю оформлення будинку в середземноморському стилі, будь ласка, подбайте про хорошу систему опалення. Це стане вам у пригоді в холодну російську зиму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *