оригінальний дизайн підлогових світильників з фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

оригінальний дизайн підлогових світильників з фото


Зараз, коли є можливість розвернутися дизайнерської думки, не залишається непоміченою жодна «дрібниця». Все має гармонійно вписуватися в інтер’єр. Чималу роль у створенні затишної обстановки відіграє вдало підібраний торшер. Давайте розглянемо різні варіанти цих світильників і те, як вони вписуються в дизайн приміщення.

Здавалося б, що в кімнату, виконану в білих тонах, інший колір, окрім білого або світлого, не підійде. Однак, на фотографії ми бачимо чудовий ефект чудового поєднання різних кольорів, яке досягнуто вдало підібраним чорним торшером оригінальної конструкції. Його конструкція дозволяє досягти найкращого освітлення саме там, де воно потрібне – над м’яким куточком.

Чорний торшер на білому тлі

Подібний пристрій мають наступні три варіанти торшерів, які називаються арочними, які також висвітлюють досить віддалене місце. Їх часто встановлюють у кімнаті для їди, але зверніть увагу на те, як вони вписуються в дизайн. На фотографії показана модель з плавними вигинами та закругленим плафоном, що чудово вписується в дизайн, підкреслюючи єднання зі стельовими світильниками.

Арковий торшер із плафоном у вигляді кулі

Можете звернути увагу ще на один торшер, який гармонійно вписується в приміщення, бо правильно підібраний абажур має теплий «фруктовий» колір. Він не виділяється на загальному тлі, а зливається з ним, чим досягається цілісність інтер’єру. У такому світлі будь-яка страва виглядатиме апетитніше.

Уявіть собі, як виглядатимуть ці кімнати, якщо світильники поміняти місцями… Гармонії не буде, бо кожен із них на своєму місці!

Торшер "під дерево"

Арковий торшер з плафоном у вигляді кулі робить кімнату більш витонченою та ніжною. Його роль більше полягає у ніжному підсвічуванні всієї кімнати, ніж у освітленні певного місця. Завдяки м’якому світлу кімната перетворюється, створюючи атмосферу таємничості.

Арковий торшер із плафоном "куля"

Якщо потрібне тьмяне підсвічування частини кімнати, то на наступних фотографіях можна уважно розглянути торшери, спеціально призначені для цих цілей. У кожному з варіантів відчувається гармонія та підкреслений стиль.

Оригінальний торшер Темні меблі у світлому інтер'єрі Красивий білий торшер Торшер в інтер'єрі світлої кімнати Торшер біля телевізора Красива світла спальна кімната

Торшер не обов’язково потрібно прив’язувати до обстановки кімнати. Він сам здатний перебудувати атмосферу.

Білий абажур на штативі

На наступних трьох ілюстраціях є щось спільне – стиль абажура. Найчастіше така розстановка не передбачає частого користування цим освітлювальним приладом. В основному він включається у тих випадках, коли не потрібно багато світла.

Торшер із поворотною стійкою

Ці світильники можуть бути використані для заповнення порожнечі. На фото два однакових торшера стоять по обидва боки стелажу, наголошуючи на предметах, які хочеться показати гостям.

Торшер на тринозі

Можна створити утихомирювальну обстановку «при свічках». Так як освітлення від свічок буде недостатньо, то розсіяне світло стильного світильника для підлоги, виконаного в оригінальному виконанні, який не впадає в очі, підкреслить присутність декоративного освітлення.

Торшер та свічки

Для цієї ж мети, тільки не для умиротворення, послужать торшери, що допомагають посилити враження, наголошуючи на абстракції стилю кімнати.

Торшер для абстракції

У цій кімнаті вдало поєднуються два стилі світильників – стандартний та екстравагантний, світло якого можна направити у будь-якому напрямку.

Вдале поєднання різних торшерів

Звичайно, не можна залишити без уваги м’які меблі. Під неї потрібно підібрати щось особливе.

Оригінальний торшер для підлоги, виконаний в стилі ретро, ​​вдало гармонує з люстрою і меблями, створюючи відчуття присутності в середньовічному замку.

Торшер у стилі ретро

Відразу два торшери, у формі колон, доповнюючи інтер’єр, створюють враження, що ви потрапили на прийом до герцогині.

Торшери у формі колон

Квадратний плафон чудово підходить для кімнати, де немає плавних переходів.

Торшер із квадратним білим абажуром

У тому випадку, коли не знаєте, що підібрати для кімнати, можна зупинитися на торшері з абажуром, виконаним у класичному стилі.

Темний торшер з абажуром, що не просвічується. Торшер а абажуром з тканини Торшер на витонченій ніжці Торшери біля дивану Витончений білий торшер з оригінальною стійкою

Також заслуговує на увагу імітація свічників. Лампочки, які застосовуються в таких світильниках, трохи яскравіші, ніж свічки, тому використовують їх більше як декор, зрідка, включаючи в тих випадках, коли хочеться розслабитися.

Торшер як світильник зі свічками

На особливу увагу заслуговує спальня. У ній неприйнятні яскраві тони і дратівливі форми, тому два білі торшери з чорною основою, розташовані з різних боків ліжка, дуже підходять для такої кімнати. Нічого зайвого, але як усе гармоніює!

Торшери у спальні

Наступні торшери можуть здивувати, оскільки більше нагадують прожектор, ніж кімнатний світильник. Однак усі питання відпадуть, якщо такий торшер правильно розташувати.

Зверніть увагу на такі фотографії! Куди спрямоване світло? У стелю! Але це не випадковість. Якщо світло спрямоване вгору, то воно відбивається від стелі (або стін), і кімната висвітлюється яскравіше і рівномірніше. Складається враження, що стеля стає вищою – такий принцип роботи у світильників відбитого світла.

Чорний торшер для розсіяного світла Торшер для розсіяного світла

Торшер дуже зручний тим, що його можна безболісно переставити в будь-яку частину кімнати (головне, щоб шнур дістав для розетки), або прибрати його з неї. На відміну від бра він не потребує кріплення, а завдяки найрізноманітнішим конструкціям і формам може застосовуватися і як джерело освітлення, і як легке підсвічування. За мудрого вибору він вдало впишеться в інтер’єр і стане його невід’ємною частиною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.