Оригінальні варіанти оформлення спальні  Ремонт без проблем
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Оригінальні варіанти оформлення спальні Ремонт без проблем


Безумовно, облаштування спальні — Досить приємне, не зовсім не просте заняття, оскільки при його виконанні важливо врахувати всі деталі і дрібниці для того, щоб надалі обстановка дарувала виключно почуття комфорту і радості. Нижче представлені оригінальні варіанти оформлення спальної кімнати.

Екстравагантне оформлення спальні

Мабуть, ключовим у даному варіанті оформлення спальної кімнати є слово «провокація», втім, як і в сучасному мистецтві, тому незвичайні спальні екстравагантні рідко обходяться без ефектних арт-об’єктів. Причому деякі глузування з горезвісної міщанської моралі в екстравагантному варіанті оформлення спальні навіть вітаються. В даному випадку для декору зазвичай використовуються картини або панно, виконані в абстрактному стилі, меблі незвичайних форм, футуристичні світильники та ін. Ще один безпомилковий варіант доповнення екстравагантної спальні – використання різної надмірності. Здається, на перший погляд абсолютно несумісні один з одним деталі інтер’єру, разом створюють оригінальний дизайн спальні.

Консервативне оформлення спальні

Золотий зразок спальні в її консервативному варіанті оформлення можна представити наступним чином: по центру розташовується ліжко з невисоким узголів’ям, над нею — дзеркало або картина, а поруч пара тумб і настільні лампи. При такому оформленні дизайн спальні виходить непомітним, але при цьому симетричним та натуральним. Для розведення дещо нудного інтер’єру можна додати яскраві акценти, якими, наприклад, можуть виступити ажурні подушки незвичайних кольорів, оригінальні статуетки, свічники, фоторамки, абажури та ін.

Оригінальні варіанти оформлення спальні  Ремонт без проблем

Молодіжне оформлення спальні

У цьому випадку йдеться не так про вік, як про настрої. Молодіжне оформлення має трохи спільного з екстравагантним, проте відсутні явні елементи декору, що не поєднуються. Стіни, як правило, обклеюються яскравими шпалерами, або фарбуються покриттями незвичайних відтінків та їх поєднанням. Допустимо використання декоративних плівкових аплікацій у вигляді квітів, міських пейзажів, написів іноземними мовами тощо.

Молодіжне оформлення спальні

Королівське оформлення спальні

Королівський розмах передбачає передусім добрі габарити, тобто. метраж кімнати, щоб у спальню вільно умістилося велике ліжко з узголів’ям або, наприклад, багато задрапірованим незвичайним балдахіном. Найкраще віддати перевагу старовинним меблям. Вибирати текстиль слід із колекцій, що базуються на архівних малюнках. Крім цього, не потрібно забувати про ліпнині, столярнях або віконних палітурках, приймемо бажано, щоб вони були максимально наближені до цінних історичних зразків. За натхненням можна відправитися в якийсь замок чи музей.

Королівське оформлення спальні

Сільське оформлення спальні

Кантрі Недарма називається стилем на віки, адже щороку дизайнери вигадують щось новеньке, щоб надати заміській класиці перевіреної часом актуального звучання. Оформлення спальні в даному випадку передбачає наявність різних елементів декору, які так чи інакше нагадують сільський побут. Це можуть бути прості меблі, картата або зі звичайним малюнком постільна білизна, невигадливі штори та половики. Справжні прихильники цього варіанта оформлення використовують плетені меблі, А деякі частини інтер’єру можуть бути виконані з використанням необроблених «натуральних» березових брусів або ж потріскані і щербаті. балки.

Сільське оформлення спальні

Оформлення спальні: увага до деталей

Особливого значення при оформленні спальні відіграє розташування ліжка. Існує кілька варіантів її розміщення у спальній кімнаті:

  • біля стіни – ліжко присувається впритул до стіни;
  • острів — ліжко встановлюється особливим чином так, щоб воно не могло торкатися стін, утворюючи своєрідний острів. В даному випадку вона може мати масивну конструкцію і складатися з громіздкого каркасу навісу і пологу;
  • у ніші. Допускається інтегрувати спальне ложе в нішу, яка може бути контрастною на загальному тлі інтер’єру або заштореною оригінальною ефектною тканиною;
  • на подіумі. Конструктивно цей прийом виглядає як подіум зі сходами, на який міститься великий пружний і об’ємний матрац з необхідною білизною або будь-якими іншими необхідними для сну атрибутами.
  • антресоль. Незвичайний та сучасний спосіб ефективного і разом з цим функціонального зонування зони для сну – розміщення ліжка на зведеному другому рівні. Завдяки такому прийому з’являється додатковий простір для зручної організації гардеробів або, наприклад, облаштування робочого місця.

Великий вплив на сприйняття оформлення спальні мають нюанси підбору кольорової гами для подальшого оздоблення стін. Це обумовлюється тим, що колір – один із найважливіших декоративних елементів, оскільки саме він першим впадає у вічі і може виражати собою індивідуальність і навіть особисті особливості власника приміщення. Кожен колір має різне значення:

білий – холодний, спокійний колір, що створює відчуття простоти, легкості та скромності;

Біла спальня

сірий — похмурий, що викликає нудьгу та апатію колір;

Сіра спальня

чорний – важкий і похмурий колір, що різко знижує настрій та викликає дискомфорт;

Чорна спальня

коричневий – дарує відчуття комфорту та тепла, створюючи м’який та спокійний настрій;

Коричнева спальня

фіолетовий — знижує активність, призводить до уповільнення в організмі деяких життєвих процесів;

Фіолетова спальня

блакитний – відноситься пасивному кольору, оскільки сприяє зниженню активності та емоційному напрузі;

Блакитна спальня

зелений — нейтральний колір, тому не надає якогось значного впливу на людину;

Зелена спальня

жовтий – створює в інтер’єрі відчуття сонячного світла, бадьорить, пожвавлює та покращує настрій, а також підвищує працездатність;

Жовта спальня

синій – пасивний, спокійний та холодний колір. Наділений тими самими властивостями, що й блакитний, проте разом із цим викликає схильність до споглядання та роздумів;

Синя спальня

червоний – надає збуджуючу дію, але за недовгому впливі позитивно впливає сприйняття тонів;

Червона спальня

помаранчевий – створює життєрадісний та бадьорий настрій, викликаючи відчуття тепла, сприятливо впливаючи на підвищення працездатності.

Помаранчева спальня

При бажанні в інтер’єрі спальні можна використовувати яскраві та насичені кольори, а у випадку, якщо господарю подобається експериментувати з дизайном, можна використовувати для обробки червоні або темно-сині відтінки. Дуже благородно виглядають на стінах теракотовий та темно-бордовий кольори, оскільки на їх тлі органічно виглядає світла постільна білизна та неяскраві покриття або килими.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *