Оригінальні способи декорувати стелю
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Оригінальні способи декорувати стелю


Деякі дизайнери жартома чи всерйоз називають стелю «п’ятою стіною» і ставляться до декорування цієї поверхні не менш серйозно, ніж до прикраси стін. Насправді, це справедливо, адже дивно довго і ретельно вибирати шпалери для стін, продумувати безліч деталей та аксесуарів, але при цьому абсолютно поверхово ставитися до стелі, яка завжди на увазі і, що набагато важливіше, визначає загальний вигляд інтер’єру.

Варто придивитися до нестандартних та яскравих ідей декорування стелі, які нерідко застосовують дизайнери.

Оригінальні способи декорувати стелю

Покриття, що імітує сталь чи срібло? Чому б і ні! Така стеля точно здивує гостей, а ви отримаєте можливість збільшити рівень освітленості кімнати, не купуючи додаткові лампочки.

Оригінальні способи декорувати стелю

Смужка – один із найстильніших і універсальних принтів. Вона чудово виглядає на стінах, але ще цікавіше смужка виглядатиме на стелі. Декоруйте всю стелю або її частину за допомогою не дуже контрастного принта у вигляді широкої смужки.

Оригінальні способи декорувати стелю

Ще один чудовий приклад успішного використання обробки з сяючим фінішем. В рамках інтер’єру кухні такий ефект виглядає ще гармонійніше, до того ж незаперечним плюсом стане той факт, що чистити і мити таку стелю дуже легко.

Оригінальні способи декорувати стелю

В інтер’єрі цієї вітальні головним акцентом став контрастний принт оббивки крісел. На додаток до вибраного синього відтінку стеля було вирішено пофарбувати з подібним кольором, але в більш легкому варіанті. Подібний прийом нерідко використовується для того, щоб візуально «зібрати» картинку воєдино.

Оригінальні способи декорувати стелю

Інтер’єр цієї розкішної вітальні наповнений вишуканим шиком, підкреслити який вдалося за допомогою незвичайної обробки стелі. У даному проекті дизайнер використав для декорування стелі звичайні шпалери, але у комбінації з іншими елементами оздоблення вони виглядають неймовірно красиво!

Оригінальні способи декорувати стелю

Фарбування стелі в будь-який колір, крім білого, вже може здатися сміливим кроком. Однак по-справжньому незвично і свіжо виглядає стеля чорного кольору. Подібний вибір не дуже поширений сьогодні, але дизайнери вже давно використовують його у своїх проектах. Багато хто побоюється того, що приміщення може стати похмурішим і темнішим, якщо стеля буде чорним, проте подібного ефекту неважко уникнути — досить залишити стіни та меблі світлого кольору.

Оригінальні способи декорувати стелю

Якщо ви дотримуєтеся консервативних поглядів і не хочете відмовлятися від білої стелі, розгляньте варіант надання йому фактури. Способів зробити це безліч, молдинги – один із найпростіших.

Оригінальні способи декорувати стелю

У будівельних магазинах сьогодні можна знайти безліч різних трафаретів для декорування інтер’єру, користуватися ними дуже просто, а ефект може бути дивовижним. Чому б не використовувати такі трафарети і для створення унікального, стильного декору стелі? В даному випадку трафарет підкреслив незвичайну архітектуру приміщення, при цьому за рахунок використання близьких відтінків він не виглядає надто помітно.

Оригінальні способи декорувати стелю

Ми звикли використовувати один матеріал для обробки однієї поверхні, зокрема стелі. Насправді зовсім не обов’язково так обмежувати себе, ви можете комбінувати два або навіть три оздоблювальні матеріали, це завжди виглядає більш сучасно і оригінально. Крім того, різні фактури та кольори додатково підкреслять поділ приміщення на зони.

Оригінальні способи декорувати стелю

Навіть якщо об’єктом перепланування стає не міська квартира, а дачний будиночок або проста альтанка, завжди приділяйте увагу таким аспектам як вибір кольору для обробки стелі. В даному випадку ця відкрита веранда стала виглядати ще урочисто і вишуканіше саме за рахунок фарбування стелі в ніжний небесно-блакитний відтінок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *