оригінальні ідей кімнати для гостей
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

оригінальні ідей кімнати для гостей


Вітальня в білому кольорі може стати одним із найзатишніших місць у всій квартирі, оскільки світлі тони створюють відчуття простору та легкості в інтер’єрі.

Велика вітальня

Завдяки безлічі відтінків білого можна створити практичний образ кімнати на будь-який смак. Підлоги краще зробити з практичного матеріалу, наприклад, викласти світлою плиткою. Стелі можуть бути багаторівневими з підсвічуванням – це додасть простору та об’ємності. Також білий колір дуже красиво та ніжно поєднується з різними кольорами, а світло вигідно виділить елементи меблів.

У чорно-білому в інтер’єрі об’єднані два протилежні контрастні кольори – світло і тінь. Таке поєднання чудово виглядає на стінах та меблях. Відмінно виглядають ажурні візерунки на фіранках. Можна створити легкість, створивши чаклунство додаванням квадратних елементів. На стінах білої вітальні дуже гармонійно виглядають картини у чорних рамках.
Сьогодні чорно-білі інтер’єри дуже популярні. Особливо добре виглядають кімнати сучасному стилі. Для створення такого інтер’єру є багато можливостей. Можна додати більше білого, або, навпаки, чорного. В іншому випадку можна ввімкнути третій колір і розбавити чорно-білий контраст. Чорний і білий кольори мають безліч відтінків, що дозволяє створити більш м’яку та різноманітну обстановку, в якій інтер’єр вийде більш вишуканим та витонченим. Для такої вітальні краще використовувати більше білого, тому що цей колір дозволяє зорово збільшити простір кімнати. Чорний можна додати у вигляді візерунків або смужок на стіни, включити його до елементів меблів.

Далі більше

І, нарешті, вітальні, в яких є багато чорного кольору

Вітальня має виглядати просторо – тільки тоді поєднання чорного та білого виглядатиме ідеально, а присутність дзеркал на стінах також візуально збільшує площу кімнати. Головне, щоб під час створення стилю відчувалися затишок та спокій.

Додатковий яскравий колір у білому інтер’єрі додасть пікантних ноток, привнесе насиченість та різноманітність.

Кольорових елементів не повинно бути багато, достатньо кольорових подушок або яскраві книги на полицях, різнокольорові посуду.

Яскрава кімната
За допомогою кольору можна виділити зони в кімнаті, створити акценти та динамічність в інтер’єрі. Які кольори краще використовувати у білому інтер’єрі? червоний і сірий додадуть шляхетності. Помаранчевий та жовтий нададуть яскравого настрою, відтінки зеленого та салатного чудово виглядатимуть у білому інтер’єрі. Потрібно пам’ятати, що важлива форма, тому кольори потрібно підбирати ретельно, не обтяжуючи інтер’єр. Одним з кращих варіантів є поєднання кількох форм та текстур – наприклад, штори, диван і кілька елементів декору в одному кольорі. Це допоможе створити витончений і стильний інтер’єр, який підкреслить смак і переваги власника.
Фіолетові та блакитні відтінки добре виглядають у поєднанні різних фактур, на глянсових елементах, що відбивають світло. Також можна підібрати шпалери цих відтінків, трохи димчасті — це приглушить яскравість кольорів і привнесе ніжність в інтер’єр. Пастельні тони створюють відчуття розкоші, розслаблення, витонченості в кімнаті.

Любителі екзотики можуть додати до оформлення шкіри як килим, стилізовані орнаменти. Хоча часто білий колір і асоціюється з античністю, строгими колонами, Високі стелі, проте, на білому тлі відмінно виглядає африканська тематика.

Незважаючи на те, що світла обстановка вважається романтичнішою, в такому приміщенні легко зосередитися на роботі, і не відволікаючись, у спокої займатися справами. Тому часто вітальню використовують як кабінет, оформляючи її у світлих тонах, роблячи колірний акцент на меблях.

Особливо це важливо, якщо квартира невелика, і можливості виділити цілу кімнату під кабінет немає. У такому разі може знадобитися об’єднати на одному просторі вітальню та робочу зону. Для цього дуже важливим є зонування, щоб кімната не виглядала перевантаженою, а інтер’єр залишався легким, чистим і затишним.
Іноді для поділу використовують подіумяк елемент інтер’єру, щоб розташувати на ньому або зону відпочинку, або відокремити робочий кабінет. Якщо вітальня — це кімната з великим вікном і виходом на балкон, то має бути прохід до балкона. Цим буває продиктоване розташування меблів вздовж однієї зі стін. Як варіант, робочу зону можна відокремити стелажем із напівпрозорою скляною задньою стінкою, щоб у зону відпочинку потрапляло сонячне світло. У стелажі буде зручно розмістити ящики та полиці для зберігання робочих документів, папок та книг, що особливо зручно для людини, яка працює вдома. Біля стіни зі стелажем можна з одного боку розташувати письмовий стіл біля вікна, з іншого – зручний диван для відпочинку. На протилежній стіні може бути телевізор і стінка для зберігання речей і посуду в мінімалістичному стилі. Таким чином, в інтер’єрі не буде ваги, світлі тони дадуть простір, скляний стелаж не стане перешкодою для потрапляння світла до кімнати.

Вітальня білого кольору виглядає чудово, і завдяки такому інтер’єру у вітальні розсуваються стіни, а кімната наповнюється світлом. Білий колір чудово поєднуватиметься будь-якими кольорами, підкреслюючи цілісність інтер’єру, тому, виконавши її в білому кольорі, ви матимете стильну вітальню.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *