Оригінальні дивани-гойдалки на ганку | Підвісна гойдалка в інтер'єрі будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Оригінальні дивани-гойдалки на ганку | Підвісна гойдалка в інтер’єрі будинку


Підвісна гойдалка на дачі … що може бути прекраснішою і романтичнішою? Вони здатні повернути нас у наше прекрасне дитинство, де ми розгойдувалися годинами, злітаючи в повітря, і раділи сонечку, життю просто так, беззавітно.

Підвісна гойдалка

Останнім часом важко уявити собі сучасні дачні ділянки без такого чудового пристосування як підвісна гойдалка. Вони функціональні, практичні та зручні. Оригінальні дивани-гойдалки стали просто знахідкою для любителів похитатися лежачи.

Дивани-гойдалки на дачі

Вибираємо підвісні гойдалки для дачі або дивани-гойдалки

Насамперед це має бути дуже надійна конструкція. Всі деталі і кріплення якісні, а установкою повинен займатися професіонал, який розуміється на цій справі. До речі, якщо ви вирішили спростити собі завдання і повісити гойдалку з покришок, то вам слід знати, що це небезпечно — гума, особливо нагріваючись на сонці, виділяє токсичні речовини.

При покупці підвісних гойдалок для дачі вибирайте модель, яка найбільше підходить вашій дачній ділянці або будинку. Це можуть бути підвісні гойдалки, які фіксуються на одному місці. Але за бажання їх також можна переміщати. Або це переносні, які споруджені спеціально для можливості зміни дислокації.

Колір виробу вибирайте той, який найбільш вам близький, і успішно впишеться в загальний спектр. Але зверніть увагу, що темніші моделі менше брудняться, а, точніше, це не так кидається в очі.

Дизайн сучасних підвісних гойдалок

Також важливо врахувати максимальну вагу, яку витримують підвісні гойдалки. Якщо ви розраховуєте, що кататиметеся по кілька людей відразу, то і місткість, і стійкість повинні бути відповідними.

Містка підвісна гойдалка

Є навіть великі чотиримісні моделі.

Чотиримісні підвісні дивани-гойдалки

Подушки краще підбирати зі знімними чохлами, щоб їх можна було випрати окремо. Матеріал для каркасу підвісних гойдалок для дачі теж важливий, вибираючи шляхетні породи дерева, ви отримуєте екологічно чистий виріб.

Дерев'яні підвісні гойдалки

Важливо також при виборі підвісних гойдалок звернути увагу на кількість позицій спинки, фіксаторів від розгойдування. До того ж є моделі з підсклянниками та поличками.

Види підвісних гойдалок

Видів підвісних гойдалок безліч і для більшої зручності можна їх перерахувати.

 1. металеві;
 2. дерев’яні;
 3. переносні;
 4. підвісні;
 5. одномісні;
 6. місткі (2, 3, 4 місця);
 7. розкладні та нерозкладні;
 8. регульована спинка (дві позиції розкладання);
 9. стандартна комплектація: каркас, м’яка частина (або подушки), підлокітники та непромокальний тент;
 10. з дахом (тентом) чи без. А тепер детальніше.

Переваги підвісних гойдалок

Підвісні дивани-гойдалки мають чудову функцію розкладання та складання за потребою. Якщо вам захотілося лягти та політати у хмарах, ви можете опустити спинку та насолодитися польотом. А якщо з’явилося бажання похитатися сидячи, то зберіть конструкцію в потрібне вам положення. Що може бути зручніше!

Підвісна гойдалка розкладної конструкції

Якщо ви встановлюєте підвісну гойдалку під дахом, наприклад, на терасі, то проблеми з дощем або яскравим сонцем у вас не виникне.

Підвісна гойдалка під дахом веранди Підвісна гойдалка на терасі

Але якщо ви хочете помістити дачну гойдалку на відкритому повітрі серед живої природи, десь біля дерев, щоб зібравшись із друзями на шашлики можна було погойдуватися прямо біля мангалу і вдихати свіжість без перешкод, тоді виберіть модель з тентом або спеціальним дахом. Ця споруда захищатиме гойдалку від дощу, вигоряння на сонці. Якщо ви вибираєте тент, то віддайте перевагу водонепроникному.

Підвісні дачні гойдалки з дахом

Безумовно, підвісні дивани-гойдалки дуже багатофункціональні: на них можна посидіти або полежати з книгою, або поговорити з друзями та рідними, подрімати в полуденний годинник і теплими літніми ночами. Вони добре підходять як дітям, і дорослим.

Навіть якщо у вас невелика ділянка або площа приміщення, куди ви хочете помістити гойдалку — це не проблема, є компактні моделі підвісних гойдалок, які не займуть багато місця.

Компактні підвісні гойдалки Підвісна гойдалка, що не займає багато місця

Підвісні дивани-гойдалки полюбилися багатьом власникам дачним не тільки за свою компактність, а й за мобільність. Взимку їх легко можна зняти і перенести до будинку чи на криту веранду і насолоджуватися ними навіть у погану та холодну погоду.

Сучасні підвісні гойдалки виготовляють за останнім словом техніки, вони відповідають різним бажанням і вимогам. Дачну гойдалку можна залишати на вулиці вночі і не боятися за них. Практично всі моделі стійкі до перепадів температур, різних кліматів та погодних умов. Підвісні дачні гойдалки — це ідеальне місце для відпочинку, насолоди природою та ігор дітей за рахунок невеликої висоти конструкції. Поставте поряд столик і насолоджуйтесь чаюванням на свіжому повітрі.

Чаювання на підвісних гойдалках

Хворим і людям похилого віку навіть рекомендується проводити більше часу на дачних гойдалках. Тут є всі умови для гарного відпочинку на свіжому повітрі, далеко від міської суєти та стресів. Помістивши підвісні гойдалки поряд з каміном, ви поринете себе в атмосферу затишку, тепла та млості.

Блаженство на підвісних гойдалках Підвісна гойдалка та камін

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *