Оригінальна архітектура для приватного будинку з басейном
У наші дні непросто здивувати розпещеного оригінальними дизайн-проектами обивателя. Незвичайні квартири, будинки, особняки та вілли будують по всьому світу. Архітектори пропонують нашій увазі нові форми та варіанти будівель, дизайнери – активно впроваджують креативні ідеї в оформленні фасадів та інтер’єрів цих жител. Саме такий оригінальний проект приватних апартаментів ми пропонуємо до вашої уваги в даній публікації. Незвичайна архітектура будинку з безліччю округлих приміщень, тунелів, відкритих терас і навіть вуличним басейном зачаровує та привертає увагу. Будь-хто, хто побачив цей будинок з вулиці, захоче дізнатися, яким чином оформлена незвичайна будова всередині.
Екстер’єр незвичайного домоволодіння
Великий триповерховий будинок має безліч відгалужень, напівкруглих приміщень, оригінальних переходів, відкритих балконів та навісів із дерев’яними помостами. Незвичайна будівля з вулиці виглядає нетривіально і всередині є унікальним зразком сучасної архітектури.
Оформлення фасаду розкішних апартаментів заміського типу чудово вписується в навколишній пейзаж – насичений персиковий відтінок стін, дерев’яні окантовки вікон та дверей, оцинкована частина даху та навісів, козирків та інших конструктивних елементів органічно виглядають серед осінньої флори.
Будинок розташований на невисокому пагорбі, деякі його частини мають два поверхи, центральний сегмент представлений трьома рівнями. У сучасній архітектурі заміських апартаментів простежуються як традиційні елементи, так і стилістика модерн і навіть деякі футуристичні елементи, для яких нині складно знайти визначення.
Не дивно, що така містка будівля була обладнана не одним гаражем. Широкий під’їзд до гаражу, ворота з дерев’яним облицюванням, гарний ландшафтний дизайн, що гармонійно поєднується з навколишньою природою – все в образі приватного домоволодіння вказує на те, що для господарів важливо облаштувати власне житло з максимальним комфортом, але не на шкоду навколишньому середовищу.
Велика кількість дерев’яних поверхонь в оформленні фасаду будівлі та кам’яних споруд при організації ландшафтного дизайну прибудинкової території, допомагає органічно вписати фешенебельні апартаменти в заміський пейзаж.
Гордістю приватного домоволодіння, а точніше оформлення прибудинкової території є великий басейн, викладений яскраво-блакитною плиткою, від чого і вода в ньому здається блакитною. Простір біля вуличного басейну викладено плиткою – безпечною та практичною як для здійснення водних процедур, так і для прийняття сонячних ванн.
Біля басейну можна позасмагати, калюжа на зручних тапчанах з м’якими підкладками або перекусити, розташувавшись у зоні трапез просто неба. Використання дерев’яних садових меблів під колір фасаду будинку та яскравих м’яких пуфів в тон плитці в басейні дозволило створити гармонійний образ всього архітектурного ансамблю, спільно з ландшафтним дизайном.
У холодну пору року вода з басейну зливається, а сама чаша накривається за допомогою автоматичного тентового механізму. Навіть у такому варіанті, місце ділянки біля будинку виглядає привабливо, гармонійно.
Інтер’єр оригінальних заміських апартаментів
Розглянемо далі оформлення деяких внутрішніх приміщень великого заміського будинку із незвичайною архітектурою. І почнемо з самого просторого приміщення першого поверху – величезної вітальні, розділеної за допомогою каміна у міжкімнатній перегородці, на дві зони. Великі панорамні вікна, оригінальна конструкція стель, контрастні колірні рішення для оформлення інтер’єру, фактурні елементи оздоблення – все в цьому просторі працює на створення унікального образу вітальні.
У вітальні власного будинку будь-яка деталь інтер’єру змушує зупинитися поглядом для більш ретельного розгляду. Незвичайна форма самої кімнати, оригінальні рішення конструкції стелі, розташування м’якої зони нижче рівня всього приміщення та вибір меблів – всі елементи інтер’єру роблять свій внесок у формування нетривіального дизайну. Особливий шарм приміщення набуло за рахунок ефектного поєднання білих та дерев’яних поверхонь. Родзинкою оформлення цієї зони вітальні став оригінальний диван зі світло-бежевою шкіряною оббивкою.
З іншого боку, перегородки з каміном, розташована відео-зона для ще одного сектора відпочинку вітальні. Навпроти телевізора тут також розташований великий диван зі шкіряною оббивкою, що створює містку зону комфортного розташування в домашньому кінотеатрі.
Форма дивана для м’якої зони відпочинку була обрана невипадково — вона повторює вигини приміщення. Відтінок оббивки м’яких меблів точно повторює колірну палітру оформлення віконних отворів та елементів інтер’єру, виконаних з дерева. Таке активне використання глибоких, шоколадних відтінків можливе завдяки великій кількості природного освітлення, що проникає через великі вікна та штучним джерелам світла, вбудованих у підвісну систему стель.
Неподалік вітальні, на першому поверсі, знаходиться невелика їдальня, яку в разі потреби можна використовувати і як зал для переговорів. Не дивно, що у напівкруглому приміщенні центральним меблевим елементом став круглий стіл із дерева з полірованою стільницею. Під колір керамогранітної плитки на підлозі було підібрано шкіряну оббивку для сидінь і спинок стільців обідньої групи.
У просторі невеликої їдальні дуже високі стелі – для організації системи освітлення необхідно було використовувати підвісні світильники з дуже довгими основами. Зате отримана композиція з декількох плафонів у вигляді квіткових бутонів, що не розкрилися, ефектно завершила образ привабливої і практичної їдальні.
Зі столової круглої форми ми проходимо в кухонний простір, який, як і всі приміщення в заміських апартаментах, може похвалитися великою площею. Якщо у вас є уявлення про те, як може виглядати дизайн кухні, розташованої в заміському будинку, то, напевно, деякі елементи цього образу збігатимуться з тим, що можна побачити в цьому кухонному приміщенні. Дерев’яне оздоблення у поєднанні зі світлими поверхнями, глянсовий блиск кам’яних стільниць, керамічна плитка на підлозі, багато світла та блиску нержавіючої сталі – характерні риси для сучасної кухні з елементами кантрі.
У цьому ж просторому кухонному приміщенні знаходиться столова зона з містким обіднім столом, виконаним з деревини з красивим природним малюнком та зручними стільцями-кріслами зі шкіряною оббивкою. Відкрите планування просторої кімнати дозволяє зберегти відчуття простору та свободи навіть при великій кількості меблювання – зона їдальні виділена лише килимовим покриттям та власне обідньою групою.
У ще одному кухонному просторі тематика округлих форм знайшла відображення не тільки в архітектурі приміщення, а й у оздобленні, меблюванні та декорі. Оригінальне розташування кухонного гарнітуру повністю відповідає формі конструктивних особливостей простору першого поверху. Ефектною особливістю кухні стало оформлення стійки та підвісних споруд стелі над нею – застосування одного матеріалу дозволило створити збалансований образ.
Ще одна вітальня заміського будинку може відповідати всім вимогам сучасного домовласника до оформлення кімнати для відпочинку всієї родини та прийому гостей. Стиль кантрі тут знайшов відображення у сучасних оздоблювальних матеріалах та конструктивних рішеннях. Незвичайна архітектура приміщення стала відправною точкою створення концепції дизайну вітальні. Активне використання дерева як оздоблювальний матеріал, сировини для опор і перекриттів, дозволило створити неймовірно теплу і затишну атмосферу навіть у такому просторому приміщенні з високими стелями. Безперечно, теплоти інтер’єру додає наявність великого каміна.
Тема кіл обігрується в різних конструкціях заміських апартаментів. Наприклад, гвинтові сходи, що ведуть на верхні рівні будинку, виконані з дерева з напівкруглими сходами. Для безпеки та комфорту всі щаблі спіральних сходів обклеєні килимовим покриттям. Поєднання теплого відтінку деревини з прохолодним сірим тоном килимків виглядає розкішно.
Оригінальні конструкції переходів дають змогу бачити все, що відбувається у вітальні на першому поверсі, перебуваючи на верхньому рівні. За допомогою оздоблювальних матеріалів, контрастних температурних поєднань кольорів та вбудованого підсвічування вдалося збільшити ефектність архітектурних особливостей заміської резиденції.
Основою оформлення внутрішніх приміщень приватного домоволодіння стало поєднання дерев’яного облицювання теплих відтінків, білих поверхонь та застосування сірого кольору в килимових покриттях та кам’яному оздобленні деяких площин.