Оновити інтер'єр без глобального ремонту
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Оновити інтер’єр без глобального ремонту


Оновити інтер'єр без глобального ремонту

Не всі знають, що можна вигідно змінити інтер’єр своєї квартири, не вдаючись навіть до косметичного ремонту. Для цього варто скористатися декількома нескладними порадами дизайнерів інтер’єру студії Павла Полинова.

Використовуючи фарбу для внутрішніх робіт, можна легко перетворити свою квартиру. Крім звичайного підфарбовування стін, можна запропонувати використовувати малюнки під трафарет для приховування плям на стінах або просто для красивого розпису стін, дверного скла. Такий трафарет легко виготовити самому, вирізавши його з щільного паперу. Малюнок може бути будь-який, а колір можна підібрати незвичайний, контрастний. Можна вирішитись і на перетворення за допомогою фарби меблів. Важливо пам’ятати, що перед нанесенням фарби будь-яку поверхню насамперед знежирюють.

Підправити зіпсовані або потерті місця шпалер можна за допомогою фрагментів інших шпалер, які поєднуються і виконають роль декору. Для стін у дитячій кімнаті вдало підійдуть малюнки чи інші творчі роботи самої дитини, аплікації з тканини. Клеющіеся матеріали допоможуть до невпізнанності змінити меблі, надати їй бажаний в даний момент колір і малюнок.

Використання для декору картин та фотографій у хороших рамках також впливає на дизайн інтер’єру. Для цього підійдуть і професійні роботи художників, і збільшені фото із сімейного архіву, які особливо цікаво виглядають у чорно-білому кольорі.

Велику увагу слід приділити оформленню вікна. Використовувати можна різні види та фасони текстилю, змінюючи їх залежно від сезону. Для оформлення вікна чудово підходять жалюзі, римські штори, штори з важких або легких тканин та ін. Незвичайним для оформлення може бути застосування текстилю для дверей. Бажано, щоб тканини, що застосовуються в кімнаті (скатертина, покривала, килимки, штори та ін.) поєднувалися. Не складно сьогодні і зробити заміну меблевої оббивки, вибір матеріалу для такої роботи досить широкий. Цікаво виглядають квіткові горщики, обтягнуті такою самою оббивною тканиною.

Невеликі прикраси та деталі інтер’єру привертають до себе увагу. Для цього використовують плитку-декор на кухні або у ванній кімнаті, різноманітні декоративні фіранки, наявність акваріума або гарного квіткового куточка. Підійде також і зміна набридлих люстр і світильників.

Можна зробити перестановку меблів у кімнаті, при цьому можна позбутися непотрібних чи застарілих предметів. Таким чином можна збільшити вільний простір приміщення та покращити інтер’єр квартири.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *