огляд фішок для маленьких квартир
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

огляд фішок для маленьких квартир


Продовжуємо знайомитись з новим каталогом ІКЕІ на 2021 рік, який був опублікований у цифровому форматі у вересні. Ми вже робили огляд новинокТому тепер хочемо приділити увагу реальним рішенням з організації маленьких квартир, якими традиційно бренд ділиться зі своїми покупцями на сторінках журналу. Адже недаремно ІКЕА називає його «справжнім посібником з облаштування будинку». До речі, цього року каталог є ще й ювілейним – аж 70 за рахунком!

«Зараз життя вдома важливе як ніколи раніше. Ми знаємо, що у більшості людей вона асоціюється саме з життям у невеликій квартирі. Далеко не завжди це добровільний вибір чи тимчасове рішення, тому більшість товарів та рекомендацій у каталозі на 2021 рік будуть представлені для людей з обмеженими коштами та простором», — розповіла Керолайн Хьєртстрем, менеджер з просування асортименту ІКЕА.

малюнок

Отже, у новому каталозі, як завжди, представлені 6 різних «історій» про квартири, облаштовані за допомогою меблів та аксесуарів бренду. Ось які ідеї ІКЕА пропонує взяти на замітку власникам невеликих квартир.

1. Міні-офіс у шафі

Ця ідея особливо актуальна для тих, хто перейшов на віддалення та хоче облаштувати комфортне робоче місце у квартирі. Компактний стіл Мікке дозволить вам це зробити. Наприклад, розмістивши його всередині шафи гардероба, вдасться створити кабінет з відчуттям усамітнення (через відкриті стулки шафи). А закривши дверцята шафи, ви зможете легко сховати робочий безлад та офісні штучки.

міні офіс

2. Штабеловані баки для овочів, консервів або сміття

ІКЕА пропонує простий спосіб організації роздільного збору сміття за допомогою баків Сортера (об’ємом 37 л). Втім, цей лайфхак можна використовувати для зберігання овочів або консервів на кухні/балконі. Виходить компактно та зручно.

сортери

3. Уголів’я ліжка для зонування простору

Один з основних принципів облаштування невеликих квартир, на думку шведських дизайнерів, полягає в тому, щоб використовувати нестандартні рішення. Так, наприклад, у новому каталозі вони представили ідею з ліжком, розгорнутим на 180 градусів, узголів’я якої ділить простір на зони. Це чудова альтернатива перегородкам та глухим стінам. За узголів’ям-розділювачем можна поставити робочий або туалетний столик, якщо це ізольована спальня, або обідній стіл та диванну зону, якщо йдеться про однокімнатну квартиру-студію.

ліжко

стіл з ліжком

огляд фішок для маленьких квартир

4. Навісна шафа над дверним отвором

Коли не вистачає площі для зберігання речей, потрібно використовувати висоту. Наприклад, встановивши над дверним прорізом навісну шафу (серії МЕТОД ВОКСТОРП), щоб вийшло щось подібне до акуратної вбудованої антресолі.

антресоль

5. Міні-полиці в порожніх ділянках

Безглузді прорізи або пустуючі стіни можна заповнити мініатюрними полицями. Наприклад, ви можете повісити полковий модуль ЛАКК як на фото нижче.

лакк

… або зробити полиці своїми руками з консолей СІБГУЛЬТ за 59 рублів та дерев’яних дощок, як показано на цьому фото.

полиці

полиці

На кухні маленька полиця також може бути доречною.

полиця на кухні

6. Перфоровані панелі у нестандартних місцях

Зазвичай перфоровані панелі СКОДІС прийнято вішати на стіни у робочих та функціональних зонах, наприклад, на кухні, у ванній, над робочим столом. Але виявляється, що настінні органайзери можуть бути доречні і над ліжком, і на дверях.

скодис

огляд фішок для маленьких квартир

7. Полиці замість узголів’я ліжка та тумбочок

Такого рішення ви точно ніколи не бачили! ІКЕА пропонує замість узголів’я використовувати навісні вузькі полиці САНДСХУЛЬТ, на яких можна зберігати книги, поставити лампу, рослини, постери та інші речі, які ми зазвичай зберігаємо на тумбочках.

полиці за ліжком

огляд фішок для маленьких квартир

8. Візки на кухні і не тільки

Візки – це мастхев для маленької квартири. Цього року ІКЕА випустила новий візок НІСАФОРС. На відміну від заслужених візків Роскуг, візки серії Ніссафорс при всій своїй функціональності виглядають більш витонченими та мінімалістичними.

9. Гачки скрізь

У новому каталозі ІКЕА приділила велику увагу гачкам. Ось кілька фото-ідей, які варто взяти на замітку власникам невеликих квартир.

гачки самоклінні

огляд фішок для маленьких квартир

огляд фішок для маленьких квартир

гачки в передпокої

огляд фішок для маленьких квартир

10. Навісні мініатюрні модулі ЕКЕТ та ЛІКСГУЛЬТ замість полиць та стелажів

У маленькій квартирі немає нічого кращого, ніж використовувати порожній простір на стіні як сховище. З шафками-кубиками ЛІКСГУЛЬТ та ЕКЕТ у вас з’явиться місце для речей, які ви хочете сховати, та речей, які ви хочете показати.

огляд фішок для маленьких квартир

огляд фішок для маленьких квартир

огляд фішок для маленьких квартир

11. Гардини не тільки для вікон

У маленьких квартирах замість перегородок варто використати гардини. Це красиво, зручно та недорого!

огляд фішок для маленьких квартир

Також гардинами можна завішувати зони зберігання, спальне чи робоче місце.

огляд фішок для маленьких квартир

огляд фішок для маленьких квартир

А ще симпатичною шторкою можна закривати телевізор, якщо вам здається, що він псує інтер’єр.

огляд фішок для маленьких квартир

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:23 Середня оцінка: 3,96 із 5)
огляд фішок для маленьких квартир Завантаження…

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *