Облаштування кухні чи мрії кожної домогосподарки
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Облаштування кухні чи мрії кожної домогосподарки


Як облаштувати кухню

Давно минув той час, коли запропоновані товари в магазинах складалися з одного-двох варіантів кольору та дизайну меблів. Зараз можна створити свій індивідуальний та неповторний інтер’єр кухні, адже на ринку безліч пропозицій. Якщо ж сталося так, що ви не знайшли саме тієї моделі, яка б вас влаштувала – не засмучуйтесь, завжди є можливість виготовити річ на замовлення. Тоді ви точно матимете ексклюзив, якого більше ніхто не знайде на всьому білому світі.

Звичайно, перш ніж шукати меблі, потрібно сісти та подумати, а чого ж ви хочете від своєї кухні? Яким має бути дизайн? Від того, наскільки правильно ви все підберете і розташуєте, залежатиме не тільки швидкість і комфортність роботи, а також емоційна атмосфера, надалі навіть смак приготовленої їжі.

Спочатку варто намалювати план майбутньої кухні. З картонок зробити предмети, які там будуть, а потім спробувати їх розставити. Це вам дуже допоможе у підборі найкращого варіанту розміщення меблів. Просто та надійно.

Найпопулярнішими в наш час є планування П-подібні та Г-подібні, а також варіант «кухня-острів».

Планування буквою

Таке планування дуже підходить, якщо на кухні є вікно, яке розташоване в поздовжній стіні. В основному використовується в кухнях з великою площею, які поєднують у собі ще й їдальню. Планування дозволяє правильно використовувати площу. Ще плюс у тому, що в такому варіанті дуже добре буде виглядати кутові меблі.

Г-планування

Підійде переважно тим, у кого дуже маленька площа або вузьке приміщення. Цей вид планування дуже зручний, коли кухню чітко поділяють на їдальню та робочу зони.

«Кухня-острів»

Її можна зробити тільки у великих приміщеннях, за допомогою використання П-подібних та Г-подібних варіантів розміщення, додавши додаткову зону посередині кухні. Але знову ж таки попередньо варто все продумати.

У процесі планування, розміщення предметів врахуйте такі фактори, що загальна довжина миття, плитки та шаф не повинна перевищувати 7 метрів. Це буде вашою гарантією того, що ви швидко дійдете потрібних предметів, а це, повірте, дуже економить час. Не забудьте правильно розставити холодильник, мікрохвильову піч та інші речі, без яких просто не можна обійтись. Варто поєднати предмети побутової техніки однією стільницею. Це буде не тільки красиво виглядати, але виявиться більш простим у використанні. Пам’ятайте, висота має бути такою, щоб усі могли дістати. Зазвичай середня висота 80-90 см.

Зачепивши тему стільниці, варто відзначити, що матеріал, з якого її зазвичай виготовляють – натуральне дерево, ДСП, нержавіюча сталь, камінь, скло. У кожного матеріалу є свої переваги та недоліки. Наприклад, дерево – гарний та екологічно чистий матеріал, але за ним потрібен спеціальний догляд. Він не розрахований на високі температури та перепади вологості. Камінь простіше використання, робить інтер’єр кухні неповторним і розкішним.

Стільниці бувають різної форми. Це варіації, починаючи від квадратної та прямокутної форм, до круглої та овальної. Квадратні форми краще використовувати для невеликої кухні, круглі, коли площа явно більших розмірів.

Якщо говорити про освітлення, тут також багато варіантів. Головне — краще робити два окремі освітлення: для робочої зони та їдальні. Підбиваючи підсумок, хочеться нагадати — не лінуйтеся! Добре продумайте кожну деталь розміщення, освітлення та інтер’єру, адже кухня вам служитиме довгий час.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *