Новий погляд на кухні.  Фасади, збудовані в одну лінію
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Новий погляд на кухні. Фасади, збудовані в одну лінію


Новий погляд на кухні.  Фасади, збудовані в одну лінію

Коли мова заходить про проектування кухні, одним із найважливіших аспектів стає спосіб її розташування. Ми давно звикли до традиційних прийомів: у формі букв «Г», «П» або латинської «G», але мало хто згадає про такий простий і водночас функціональний спосіб, як просте розташування в одну лінію.

Такий стиль, відомий також під назвою «одна грань», комусь може здатися простим і позбавленим оригінальності, а хтось, безсумнівно, знайде у ньому особливу чарівність. Якщо ви живете в лофт з великою кількістю відкритого простору, маленькій квартирі або зовсім невеликому котеджі, вам неодмінно потрібно розглянути цей новий спосіб розташування кухні як найбільш прийнятний і логічний з точки зору планування дизайну інтер’єру. Але, навіть якщо площа кухонної зони дозволяє різні способи розстановки меблів, просто спробуйте поекспериментувати з такою формою, адже крім своєї стилістичної наповненості, вона має і масу функціональних переваг.

Новий погляд на кухні.  Фасади, збудовані в одну лінію

Переваги кухонь у формі
однієї лінії

Легка доступність: незважаючи на те, що таке розташування не таке функціональне, як кухні, що мають класичний «трикутник робочих зон», розташовані в одну лінію шафки та полички завжди під рукою, адже тут немає незручних кутів і складно доступних поверхонь. Всі кухонні прилади та техніка розташовані поруч.

Економія простору: якщо площа кухні невелика, запропонований нами спосіб може дивовижним чином візуально виправити цю ситуацію, адже в такому разі зайнята меблями зона значно менша, ніж якби ми віддали перевагу, наприклад, «П»-подібну форму.

Новий погляд на кухні.  Фасади, збудовані в одну лінію

Гнучкість: на відміну від інших кухонних моделей, лінійна форма дозволяє комбінувати її на ваш розсуд. Тут немає чітко визначених і до сантиметра вивірених зон розташування шаф і тумб, якщо вам потрібно щось змінити, це нескладно зробити.

Доступна вартість: менша кількість шафок і менша площа робочої поверхні, безперечно, означають менші витрати на матеріали, тому якщо ваш бюджет обмежений, така кухня буде чудовим рішенням. Крім кількості самих предметів, можна змінювати і варіанти обробки.

Новий погляд на кухні.  Фасади, збудовані в одну лінію

Звичайно, як у будь-якого предмета,
у такої кухні не може не бути
та своїх недоліків

Менше зон зберігання: зрозуміло, при скороченні кухнею простору, корисна площа також буде зменшуватися. Але подібний недолік можна значною мірою усунути: для цього використовуйте настінні гачки, стійки, відкриті полиці на суміжних стінах, а також системи зберігання, що стоять окремо.

Обмежена робоча поверхня: як і зони зберігання, кожен сантиметр робочої зони в кухнях такої конфігурації стає справжньою коштовністю. Розгляньте варіант придбання додаткового мобільного «острова», який можна використовувати за потребою як робочої поверхні, так і невеликого обіднього столика.

Новий погляд на кухні.  Фасади, збудовані в одну лінію

Складнощі при роботі на кухні більше однієї людини: оскільки один з найважливіших принципів ергономіки кухні, а саме наявність «функціонального трикутника», тут порушено, то якщо у приготуванні їжі братиме участь дві людини, можуть виникнути складності. Щоб створювати якнайменше незручностей один для одного, спробуйте заздалегідь розподілити обов’язки та своє місцезнаходження.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *