Новий погляд на індустріальний стиль
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Новий погляд на індустріальний стиль


Індустріальний стиль є одним з найцікавіших, харизматичних та широко визнаних напрямків у дизайні. Популярність стилю можна пояснити використанням незвичайних матеріалів, яскраво виражених текстур та складної палітри кольорів. Бетон, цегла, навмисне оголені труби та інші комунікації, що ніби пожила не один десяток років фарба, дерево і грубі фактури – ось типовий «портрет» інтер’єру в індустріальному стилі.

Однак згодом дизайнери стали переглядати класичні канони, і цього напряму зміни також не могли не торкнутися. Сьогодні з’явився свіжий погляд на індустріальний стиль, який існує і популярний поряд із класичною варіацією. В цілому, цей напрямок виглядав більш вишукано і демократично, а як це реалізується на практиці, розглянемо на прикладі декількох інтер’єрів.

001.jpg

Інтер’єр цієї кухні можна назвати типовим прикладом «нового індустріального стилю»: з одного боку тут знайшлося місце класичним прийомам, таким як відкрита цегляна кладка, бетон як робоча поверхня, характерні світильники, дерево, яке виглядає необробленим. Але, з іншого боку, тут є і абсолютно нетипові деталі: м’який фісташковий відтінок, білі елементи обробки, а також шафки з полірованої деревини. Оздоблення підлоги бетоном поєднує в собі відразу посилання на класичний індустріальний стиль, і на більш м’яку його варіацію.

002.jpg

Ще один вдалий приклад: в інтер’єрі цієї кухні використані елементи дизайну, явно натхненні оформленням їдалень та кафе. Стільці в ретро стилі, оформлення вікон дають посилання на індустріальну стилістику, тоді як стільниця з матеріалу, що нагадує мармур, дерево і балки в оформленні стелі пом’якшують загальний тон і виводять дизайн на ще більш високий рівень.

003.jpg

При створенні інтер’єру цієї їдальні використаний мікс одразу із трьох стилів: сучасного, класичного та індустріального. На присутність останнього вказують такі елементи, як масивна основа для столу з металу, стільниця з темного дерева, а також світильники підвісні брутального дизайну. Для того, щоб урівноважити такі яскраві акценти, були підібрані типові для класичних інтер’єрів елементи: молдниги на стінах, шкіряний диван, підлоговий килим із натуральної вовни приглушеного відтінку.

004.jpg

При роботі з такими яскравими та виразними стилями, велику увагу варто приділяти матеріалам та фактурам. Так, навіть при дуже лаконічному оформленні простору, ви зможете висловити настрій та створити незвичайну композицію. У цьому проекті дизайнером вирішено було наголосити на сяйві мідних поверхонь: незвичайна дизайнерська люстра, стільці немов із грубого, необробленого металу – ці елементи задають тон мінімалістичному інтер’єру столової зони. М’які відтінки, натуральні матеріали та світла деревина роблять простір затишним та теплим, а ваза із цільного каменю додатково підкреслює дизайнерський задум.

005.jpg

Родзинкою цього інтер’єру став відсилання до стилістики англійських заміських будинків. Еклектичність знаходиться в списку найбільш модних тенденцій ось уже не один рік, тому ви можете сміливо змішувати найнесхожіші напрями, створюючи таким чином ні на що не схожий декор і настрій, який ідеально доповнюватиме вас. Відкрита цегляна кладка, сяючий холодний метал разом з класичним англійським диванчиком, незвичайною сучасною люстрою та різноманітністю яскравих аксесуарів виглядають оригінально та свіжо.

006.jpg

Інтер’єр цієї вітальні зони раз і назавжди руйнує стереотип про те, що індустріальний стиль виглядає похмуро та незатишно. Підлогова кладка з каменю, віконні рами і, звичайно, стіл із металевою основою лише прикрашають і завершують цей наповнений світлом та легкістю інтер’єр. Велика кількість текстилю, приглушені кольори, деталі з натуральних матеріалів, які вдосталь використані тут, створюють атмосферу, що огортає і радість. У вигляді пари фінальних штрихів дизайнер додав високу рослину в горщику та стильну настільну лампу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *