Незвичайний дизайн-проект "Famaly house"
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Незвичайний дизайн-проект «Famaly house»


Сьогодні ми поповнюємо колекцію оригінальних будов, яку збираємо у різних куточках нашої планети. Незвичайні споруди з дивовижною архітектурою непросто урізноманітнять традиційні будівлі міста, але й стають справжніми пам’ятками, привертаючи увагу городян і туристів. Якщо досі вам не доводилося бачити будівлю, частина якої ніби відривається від землі і прагне небес, то зараз ви будете чимало здивовані. Побачивши таку будову на вулиці, будь-якому перехожому захочеться дізнатися, що розміщено всередині незвичайної будівлі.

Оригінальна архітектура будівлі

Розташована на пустирі будівля чудово проглядається, відсутність високих дерев та інших будівель, здатних з нею суперничати, створює всі умови для розкішного образу будови на тлі чистого неба. Неймовірне поєднання глухих поверхонь та скляних стін створює унікальний фасад дивовижної будівлі. У вечірніх сутінках, коли всі вікна будинку світяться вогнем, будова виглядає особливо виграшно, унікально.

Незвичайний будинок у сутінках

Навіть задня частина будівлі, що є звичайнісіньким сегментом оригінальної будови, виглядає незвичайно. Застосування вікон різного розміру, здавалося б хаотичне, насправді привносить неймовірну гармонію у формування зовнішнього образу всього архітектурного ансамблю.

Вид на будівлю із задньої частини

Внутрішній дизайн будівлі вражає ще більше. Тільки на перший погляд може здатися, що оригінальна асиметрія та незвичайні конструктивні рішення не торкнуться інтер’єру Famaly house. Злиття рівнів під різними кутами, переходи та невеликі містки, оригінальні форми та неправильні лінії – все в цьому інтер’єрі унікальне та змушує розглядати внутрішні приміщення з непідробним інтересом довгий час. Як, наприклад, ця конференц-кімната величезних розмірів з кількома функціональними зонами.

Незвичайний інтер'єр асиметричного приміщення

Ціла естакада зі ступенів служить і як споруда для переходу на більш високий рівень приміщення і виконує функції місць для розміщення великої кількості осіб. Простір буквально залитий сонячним світлом, яке проникає через величезні панорамні вікна. Але при цьому приміщення оснащене системою штучного освітлення досить активно – вбудовані лампи та підвісні світильники, зібрані у композиції.

Світло та тепла палітра

Відкрите планування інтер’єру першого поверху дозволяє створити обстановку, в якій простір і свобода відчуваються в кожній функціональній зоні, величезний стіл для засідань, затишне місце для відпочинку і приватних бесід біля каміна або робочий сегмент кухні з системами зберіганням, приладами і обробними поверхнями.

Стіл для нарад та зона відпочинку

У кімнатах для сну і відпочинку все просто і лаконічно — тільки необхідне меблювання, ніякого декору, що відволікає, і максимум функціональності. Світле оздоблення приміщення, добротні, але при цьому легкі меблі, спокійні поєднання кольорів — все в цьому просторі працює на створення розслаблюючої і комфортної атмосфери.

Кімната для сну та відпочинку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *