Незвичайні шафи-купе у дизайні спальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Незвичайні шафи-купе у дизайні спальні


Стандартні шафи-купе являють собою корпусні або вбудовані меблі з розсувною системою дверей.

Зазвичай їх дизайн досить простий, але якщо ви не хочете миритися з нудними моделями, пропонуємо вам 8 ідей для створення незвичайної шафи-купе дизайні Вашої спальні.

1. Класика та сучасність в одному флаконі

Класична шафа-купе

Любите строгі і манірні класичні меблі, але вам не до душі відчинені двері шаф?

Тоді зверніть увагу на моделі, що зовні нагадують традиційні шафи з масиву деревини, але при цьому оснащені розсувною системою. Подібні варіанти поєднують у собі класичний дизайн із сучасною системою напрямних.

Поєднання класичної та сучасної шафи

Найчастіше вони виготовляються із МДФ, проте за бажання можна знайти моделі, виконані з цінних порід деревини. Що стосується декоруможна вибирати як мінімалістичні варіанти, так і шафи-купе з різьбленням, вставками зі шкіри, мозаїки, вітражів і так далі.

2. Незвичайні шафи-купе для мансардних приміщень

Великі оригінальні шафи в мансарді

Якщо ваша спальня знаходиться під дахом і має скошені стіни, це ще не привід відмовлятися від шафи-купе. Хто сказав, що ці меблі не можна використовувати в мансардах? Просто замовте модель із фігурними дверцятами – і у вас з’явиться чудове місце для зберігання речей!

Кутова шафа-купе зі скошеним кутом

Завдяки сучасним технологіям виготовлення меблів форма шафи-купе може бути різною, а зовнішні кути моделі здатні мати будь-який градус нахилу. Однак є і невелика складність: купити готові типові меблі такого плану не вийде. Прийде замовляти шафу-купе від виробника, попередньо домовившись про проведення необхідних вимірів.

3. Мистецтво аплікації

Шафа з аплікацією

Не любите однотонні меблі? Тоді уважніше придивіться до незвичайних шаф-купе, які мають декоровані двері та фасади.

Аплікації у вигляді горизонтальних смуг

Вибір матеріалів справді вражає. Це можуть бути:

  • декоративні пластики;
  • панно;
  • вставки зі штучної та натуральної шкіри;
  • фрагменти із ротанга;
  • різноманітні дзеркальні та скляні поверхні тощо.

Аплікація з декоративного пластику

Найчастіше матеріали комбінуються як горизонтальних і вертикальних вставок. Вони можуть розташовуватись як у строгому порядку, так і хаотично.

Аплікація на шафі у вигляді об'ємного малюнка

4. Оригінальність понад усе!

Шафа в дусі анімалізму

Якщо вам не до душі строга геометрія горизонтальних і вертикальних вставок, що використовуються як декор у розсувних дверях, можна замовити шафу-купе з нетиповим дизайном. Наприклад, дуже стильно виглядають моделі, оформлені в дусі кубізму або анімалізму.

Шафа з мотивами кубізму

5. Шафа-купе з телевізором

Шафа-купе з вбудованим телевізором

Багато дизайнерів прагнуть поєднати у своїх творах меблі з теле-, аудіо- та відеотехнікою. Типовий приклад – шафи-купе із вмонтованою у двері плазмовою панеллю. Подібний синтез не тільки зручний і практичний (адже телевізор практично не займає місця), але й виглядає надзвичайно стильно і сучасно.

6. Однотонні безрамні моделі

Невелика безрамна шафа

Для тих, хто віддає перевагу лаконічності та мінімалізму, існують досить незвичайні шафи-купе. На відміну більшості своїх побратимів, вони повністю позбавлені як декоративних вставок, а й зовнішніх рамок.

Темна модель шафи без рами
Біла тридверна шафа-купе без каркаса

Подібний дизайн меблів дозволяє включати її практично в будь-які інтер’єри – від класики до лофта та хай-теку. Єдиний виняток становлять кімнати, оформлені на кшталт ампіру, бароко чи провансу.

7. Продуманість конструкцій

Шафа-стелаж

Поряд зі стандартними шафами-купе, що мають суцільний простір для зберігання речей, все частіше стали з’являтися оригінальніші і практичніші моделі. Наприклад, багато дизайнерів прагнуть поєднати звичні фасади з відкритими полицями чи стелажними системами.

Шафа із системою зберігання

Ще один варіант незвичайної шафи-купе для спальні – це модель із різноманітними внутрішніми сегментами. Наповнення шафи може бути представлене відділеннями для роздільного зберігання верхнього одягу, сорочок, спідньої білизни, взуття, краваток, шарфів, сумок тощо. А найприємніше в подібних конструкціях – те, що ви самі впливаєте на наповнення меблів. потрібно тільки заздалегідь обговорити з виробником ваші побажання щодо цього.

8. Оригінальність в оформленні дзеркал

Шафа з горизонтальними дзеркалами

Шафа-купе із дзеркальними дверима дає чудову можливість побачити себе на повний зріст. Однак прості дзеркала можуть виглядати нудно та нецікаво. Як альтернативу можна вибрати модель, оснащену кольоровим дзеркальним склом або дзеркалом в оригінальній рамі.

Дзеркала у дверях шафи-купе

Підведемо підсумки

Як бачите, існує багато способів замінити стандартну шафу-купе більш цікавою та незвичайною моделлю.

Якщо ви шукаєте оригінальний варіант меблів і хочете гармонійно включити їх у інтер’єр квартири дивіться ще більше 4000 фото в фотогалереї компанії «ТопДом».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.