Навіщо потрібний дизайн-проект квартири?
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Навіщо потрібний дизайн-проект квартири?


Створення інтер’єру мрії – це завдання, яке потребує не тільки гарного смаку, але й розуміння того, як влаштовано правильне планування, знань в архітектурі та будівництві, а також у багатьох суміжних сферах. Проте багатьом здається, що для того, щоб зробити свій будинок затишним та красивим, достатньо докласти зовсім небагато зусиль, а допомога професіоналів тут зовсім не є обов’язковою.

Це велика помилка, адже за стильною картинкою завжди стоїть довга та кропітка робота. Найважливіше, при цьому — інтер’єр повинен бути перш за все зручним і відповідальним до всіх ваших запитів.

Саме для того, щоб розбиратися у всіх тонкощах інтер’єрного планування та потрібен дизайнер. Хороший фахівець не нав’язуватиме вам своє бачення прекрасного, він зробить так, щоб ваші уявлення про ідеальний будинок були втілені в найкращому вигляді. І в цій справі ніяк не обійтися без дизайн-проекту – головного документа, який буде надано вам у процесі співпраці і в якому відображено все, що стосується майбутнього інтер’єру. Розберемося докладніше, навіщо потрібний дизайн-проект.

001.jpg

1. Щоб розуміти, що ви отримаєте.

Дизайн-проект зазвичай включає не тільки масу креслень та іншої документації, яка зрозуміла тільки фахівцям, але й красиві, не відмінні від фотографій візуалізації розробленого проекту. Це дає чітке розуміння, що ви отримаєте після закінчення всіх робіт. Тривимірна візуалізація буде виконана в найдрібніших деталях, вона відобразить розстановку меблів, покаже, як виглядатимуть обрані оздоблювальні матеріали, поєднання кольорів і фактур, планування та загальне стильове рішення.

2. Щоб гарантовано отримати те, що ви хочете.

Дизайнер при розробці проекту врахує всі ваші побажання та створить такі варіанти вирішення простору, серед яких точно буде те саме, ідеальне, яке ви завжди представляли. Самостійно складно втілити свої ідеї у вигляді стрункого плану на папері, а професіонал розуміє, як краще реалізувати навіть найнестандартніші задуми.

3. Щоб знайти відповідний стиль.

Знову ж таки, наочність документів дозволяє відразу зрозуміти, яке стильове рішення найкраще підійде саме для вашої квартири чи будинку. Крім того, дизайнер у процесі обговорення підкаже, які ще рішення добре виглядатимуть у заданих умовах. Такі речі неможливо знати, якщо ви не профі.

4. Щоб заощадити час.

Це один із найважливіших пунктів у переліку. Час сьогодні – чи не головний ресурс для всіх нас, то навіщо ж витрачати дорогоцінні години, дні і навіть місяці на те, що фахівець зробить відносно швидко, а ваша залученість до процесу може бути мінімальною? Професійно створений дизайн-проект є чітким і зрозумілим документом, в якому вже враховані всі матеріали, елементи декору, способи влаштування комунікацій, плани. Все це знову ж таки економить час, вам не потрібно витрачати його на пошуки всього необхідного в магазинах.

5. Щоб мати змогу вибору.

Як правило, після створення та затвердження дизайн-проекту, починається процес його втілення у життя під керівництвом вашого дизайнера. Але іноді через обставини ремонт доводиться відкладати або навіть брати в свої руки. І в цьому випадку дизайн-проект буде вам корисний, адже маючи на руках усі необхідні розрахунки та документацію, набагато простіше реалізувати всі етапи або з іншою командою будівельників, або самотужки.

6. Щоб укластися до бюджету.

Точний розрахунок матеріалів, чітке розуміння етапів будівництва та вже обрані для конкретного проекту меблі – з таких дрібниць і складається впевненість, що виділеного бюджету вистачить на повне втілення проекту у життя. Звичайно, невеликі відхилення можливі, адже є незалежні від нас обставини, але їх можна передбачити і заздалегідь прорахувати можливі альтернативні варіанти.

7. Щоб інтер’єр був ідеальним для вас.

Дизайнер не просто малює гарну картинку, він проводить велику аналітичну роботу та в процесі спілкування із замовником з’ясовує все, що дозволить зробити майбутній дизайн насамперед зручним для вас. Це важливо завжди: чи йдеться про просторий будинок для великої сім’ї, компактну міську квартиру для молодої пари, сім’ю, в якій планується поповнення, чи затишну студію, в якій замовник житиме лише під час відряджень до іншого міста. Розуміння потреб, знання ергономіки та гарний смак уможливлюють створити ідеал з абсолютно будь-якого вихідника.

8. Щоб застрахувати себе від проблем.

Дизайн-проект завжди включає безліч робочої документації: це і плани стель із системою освітлення, і план розведення електричних мереж, і сантехнічні плани, і специфікація дверей, а також креслення стін, теплих підлог, плани розкладання плитки і розстановки меблів. Маючи на руках детально прописаний проект, можна бути впевненим, що за його реалізації не буде допущено жодних помилок.

Підсумовуючи, відзначимо, що саме з розробки детального дизайн-проекту починається ідеальний інтер’єр, такий, яким ми всі його представляємо: стильний, функціональний, зручний, сучасний, затишний і, звичайно, відповідний усім вашим побажанням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *