Натуральні відтінки в інтер'єрі приватного будинку в Канаді
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Натуральні відтінки в інтер’єрі приватного будинку в Канаді


Щоб зробити обстановку житлового приміщення більш затишною, достатньо використовувати та гармонійно поєднувати натуральні кольори та відтінки. Подібні кольори підходять для будь-якого стилю. Особливо ефектно вони виглядають у:

  • стилі кантрі;
  • лофт;
  • скандинавському стилі тощо.

Вибраний будиночок у Канаді оформлений у сучасному стилі. При цьому поєднання деревно-коричневого з натуральним зеленим перетворюють кімнати на затишне сімейне гніздечко.

Затишний куточок у сучасному стилі

У вітальні нові нотки привнесені за допомогою невеликої кількості синього. Оригінальні банкетки та декоративні подушки чудово доповнюють загальну гаму кольором блакитного неба.

Оригінальне декорування м'якого куточка

Багато текстилю, м’які меблі та пухнастий килим на підлозі наповнюють вітальню теплом та затишком. У таку атмосферу чудово вписується камін, виготовлений у сучасному стилі. Товсте скло, що відгороджує вогонь від приміщення, робить використання такого декоративного елемента безпечним.

Вітальня з каміном у сучасному стилі

Поєднання дерев’яних підлог, настінних панелей і полиць з дерева ушляхетнює приміщення, додаючи йому зовнішнього лиску.

Затишна кімната з каміном

М’який куточок, оббитий текстилем приємного відтінку, чудово підійде для відпочинку після трудового дня. Оригінальний журнальний столик привертає увагу відвідувачів та є функціональним предметом обстановки.

Панорамне вікно у вітальні

Кухня та інші функціональні приміщення

Для найбільш раціонального використання всієї площі будинку дизайнер застосував методи зонування. Їдальня зона відокремлена від зони відпочинку умовною перегородкою у вигляді книжкової полиці. Прозорість полиці не обмежує освітлення у цій частині кімнати. Проте над столом передбачено оригінальний підвісний світильник.

Зонування простору за допомогою прозорої полиці

Кухня виділена за допомогою покриття для підлоги. Тут можна побачити нічим не прикритий ламінат. Такий підхід можна вважати практичним, оскільки він дозволяє найефективніше підтримувати гігієну приміщення.

Кухонний острів також є способом відокремлення зони. За ним знаходиться робоча поверхня та кухонна техніка. На цій кухні можна побачити безліч шаф і систем зберігання. Як освітлення у темний час доби використовується велика кількість точкових світильників.

Світла кухня в сучасному стилі

Меблі виконані в сучасному стилі. Особливо це підкреслюють прямі лінії та чіткі контури правильних форм. Поєднання білого та дерево-коричневого робить інтер’єр вишуканим. Стильно виглядають і хромовані елементи.

Кухонні меблі в сучасному стилі

На верхні поверхи ведуть дерев’яні сходи з масивними сходами. Більш витонченою її робить прозора скляна перегородка. Вона поєднує у собі два призначення:

  • забезпечення безпеки переміщення по дому;
  • декорування.

Дерев'яні сходи зі скляними стінками

Робочий стіл у зоні кабінету представлений великою поверхнею дерев’яної стільниці. Відкриті полиці дозволяють розмістити всі необхідні роботи, а також прикрасити простір за допомогою стилізованих аксесуарів.

Зона кабінету з великою робочою поверхнею

Санвузол поєднує в собі практичність із витриманим до дрібниць стилем. Величезні дзеркала забезпечують максимальний комфорт при проведенні гігієнічних процедур. Окремо виділена душова кабіна збереже в собі всю воду, не зіпсувавши покриттів в інших частинах кімнати.

Ванна кімната з душовою кабіною

Туалет передбачає наявність невеликого умивальника та дзеркала. Навіть тут є декоративні елементи, які роблю простір більш затишним.

Стильний умийник під дзеркалом

Дизайнер цього невеликого будиночка в Канаді витримав кожну кімнату в одному стилі та кольоровій гамі. Такий підхід дозволить зберегти в приміщенні гармонію та баланс відтінків та матеріалів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *