настінні декоративні панелі фото інтер'єрів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

настінні декоративні панелі фото інтер’єрів


Оздоблення стін відповідає за естетику кухні та кардинально видозмінює простір без особливих фінансових вкладень та масштабних будівельних заходів. Яким бути функціональному простору вирішувати лише вам. Серед яскравих та нейтральних кольорів, дорогих та бюджетних матеріалів допустимо вибрати фактури преміум-класу або покластися на їхню імітацію. При цьому колірне рішення буде визначальним. Яскраве облицювання здатне сфокусувати на собі всю увагу і відвернути погляд від скромних фасадів шаф. Елітні меблі на тлі дерева чи каменю, а також у комбінаціях текстур завжди претендують на ексклюзив. В основному середньостатистичні потреби визначаються ціновою доступністю, якістю та експлуатаційними можливостями.

Про переваги плитки та її декоративні можливості відомо всім. Найчастіше достатньо змінити «фартух» – і простір повністю трансформується. Сьогодні оздоблювальні матеріали представлені багатим потенціалом, завдяки якому завдання декору вирішується на «раз,два».

Облицювання "під дерево"

Комбінована обробка Стильне рішення

Універсальні варіанти

Симпатичні недорогі панелі з ПВХ – універсальний варіант для кухні. З ними нескладно підтримати будь-який напрямок та забезпечити побутовий комфорт. Бездоганний зовнішній вигляд, легкий монтаж і заміна одиничного сегмента, у разі проблеми, визначають його пріоритетність. Так, кухня за скандинавськими мотивами за традицією передбачає натуральне оздоблення деревом з домінуючою участю берези. У сучасній стилізації достатньо білого фону із пластикових ламелей, щоб у сусідстві відповідної атрибутики передати стилістичну достовірність.

Стільці кольору гірчиці Кухня у скандинавській традиції

У північних традиціяхДизайн у сільській манері має дві альтернативи. Це – використання рейок з категорії А – облагороджених текстур сосни та осики (євровагонки) та декоративної версії (блокхаус). У першому варіанті вийде елітний екологічний дизайн із точним відтворенням провансу та екостилю. У разі експлуатації полімерного аналога декоративна складова не постраждає. Однак не варто проводити паралелі між природною енергетикою, що походить від дерева та текстурною ксерокопією.

Гарне рішення

Аксесуари для декору кантрі

Чарівна кухня-прованс

  Достовірна стилізація кантрі

За умови колірної узгодженості меблевих корпусів та стінових панелей з масиву, можливо максимально наблизитися до класичного дизайну. У контрастному поєднанні цікавих текстур та відтінків реалістично сформувати епатажне враження. Сіро-білий компроміс характерний для актуальних напрямів і спрямований на мінімалізм. Без участі коричневої гами та її спектрального співзвуччя з фоном, у “колективному” відображенні поверхонь та побутових приладів, прозорого скла, що розчиняється у світлі вечірньої ілюмінації, уявити сучасну кухню неможливо. Гнучка схема комбінування допускає сегментні усунення кольорів та протилежне оформлення. Кухня буде виглядати інакше, якщо графітові панелі замінити світлими.

Сіро-білий компромісУ класичній манері

Виробники пропонують різні версії облицювальної продукції. Звичайні ламіновані дошки з МДФ не настільки практичні через свою гігроскопічність і ненадійний захисний шар. Тому ними небажано обробляти область «фартуха» і варто віддати перевагу компромісному варіанту. Шпоноване МДФ – це модифікована версія високої якості. Звичайно, це не буазер з цільного полотна, без яких немислима англійська класика, проте престижний вигляд дозволяє досягти високих результатів.

Дерев'яні панелі

Класичне рішення

Негативні характеристики не стосуються ЛДСП, у яких товщина фіксуючого покриття дозволяє активно використовувати в обробці. Щоб унеможливити проникнення води в місцях з’єднання, їх додатково обробляють спеціальним складом.

Продукцію ХДФ часто називають оргалітом, що не зовсім правильно. Технологія заснована на з’єднанні листів на евкаліптовій основі під гарячим пресом з подальшим ламінуванням. Наслідком процесу стає міцне полотно 4 мм, що є відмінним варіантом для кухні. Ідентичне оздоблення фартуха і стільниці зададуть тему оформлення. Відмінність на тон або напівтон у матеріалізації на стінах виглядають приголомшливо.

Ламінат успішно використовують не тільки як підлогове покриття. Ламелі на основі крихти керамограніту з включенням до складу вінілу та іонів срібла (технологія Nano Silver), бездоганні за якісними характеристиками та ідеальні за якістю. Щільне зчеплення не залишає шансів проникнення вологи. Профільне окантування металевими кутками торців може перегукуватися з ідентичною обробкою кутів порожка, що в результаті інтегрує дизайн. Можливий варіант із фрагментарним дублюванням матеріалу на меблів. Темне дерево та горіховий колір вражають кінцевим результатом.

Темні панелі

У відображенні порожніх поверхонь

На шляху до ексклюзиву

Парадності додадуть світлі стіни та об’ємні текстури. Якщо в одному периметрі використовувати гладку та рифлену обробку, сформуються домінуюча та периферійна частини. За рахунок рельєфного малюнка в їдальні зоні вдасться створити нетиповий декор і зонувати простір. У супроводі світла та атрибутів кухня кардинально видозміниться.

Сучасна кухня Умовне зонування

Лофт-дизайн прагне демонстрації текстурних особливостей будівельних матеріалів. Оголена стіна з цегли, поруч із пластиковими панелями, стала акцентною. Оформлення побудовано на симетрії ліній та різких переходах. Половиці укладені паралельно обох стін та отриманий горизонтальний перпендикуляр, утворює цікавий візуальний ефект. Внаслідок такого прийому бічна вертикаль виглядає віддалено.

Лофт-кухня

Прагнення мінімалізму

Панель із малюнком – модна тенденція на домашній кухні. Сферичні білі принти, сплетені у певній послідовності, на зеленому тлі створюють об’єм, через що стіна стає домінуючою. У поєднанні ламінованих фасадів зі структурною виразністю дерева кухня виглядає стильно.

Весняний настрій

Колір, і вібрації, що виходять від нього, можуть як стимулювати, так і заспокоювати. Цікаві відчуття створюють об’ємні візерунки. Достатньо одну стіну зробити мальовничою – і складний дизайн “зазвучить” інакше. На фото нижче поперечні плавні лінії ототожнюються з піщаними барханами або легким морським бризом. Відчуття створюються залежно від вибраної теми та колірним лавіруванням. Малюнок на підлозі в жовто-пісочних тонах, фігурні довільні лінії, колір блакиті на стінах і створений антураж, схильні до чаювання на узбережжі в літньому кафе. Якщо світлим рельєфним панелям віддати перевагу блакитним, атмосфера наповниться приємною прохолодою.

Кухня-кафе

Скляні дорогі листи поза конкуренцією за всіма показниками. Ними облицьовують весь периметр або використовують на місці фартуха над робочим столом. Скло може бути прозорим і гладким, рифленим та матовим. Панелі складаються з трьох шарів — триплексу, загартованого за особливою технологією, що в результаті надійно захищає фарби від вицвітання, а стіну — від агресії середовища. Під нього наклеюються красиві шпалери, текстиль, вставляються повноформатні сюжети, постери, фотокадри. Часто використовуються можливості фотодруку, художній ручний розпис. Прозора поверхня може піддаватися піскоструминній обробці. З таким креативом легко отримати унікальний дизайн.

Сюжет за склом

Камені все частіше зустрічаються в обробці. Популярні рішення – акрилові пластини та ряд штучних імітацій. Яскрава галерея текстур та кольорів відповідає будь-яким очікуванням. Невелика вага, симпатичний вигляд буквально гіпнотизують погляд. У переліку переваг один мінус — висока ціна. У комплекті зі стільницею облицювання виглядає чудово. У цьому безшовне з’єднання утворює монолітну поверхню. Якщо дозволити в такій манері виконати раковину, барну стійку та підвіконня – розкішне оздоблення буде радувати десятиліттями. Залишіть за собою право на експерименти, дивуючи себе та гостей!

Зелений панелі Контрастний дизайн Під різним фокусом

На сірому фоні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *