Насичений ліловий – головний колір наступного року
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Насичений ліловий – головний колір наступного року


Насичений ліловий – головний колір наступного року

Все про те, як правильно використовувати його в інтер’єрі.

Насичений фіолетовий — головний колір наступного року. Все про те, як правильно використовувати його в інтер’єрі.

Ті, хто цікавиться тенденціями інтер’єрної моди, знають, що головним кольором 2013-го року, що минає, загальновизнаний глибокий смарагдовий — класичний, багатий і благородний відтінок. І ось не за горами новий сезон, а з ним і новий лідер дизайнерів — колір, що є, відповідно до теорії колірного кола, абсолютною протилежністю темно-зеленому. Зустрічайте, яскравий фіолетовий!

Ліловий колір (PANTONE 18-3224 TPX)

Мало сказати, що цей відтінок має неоднозначну репутацію, він буквально здатний викликати дві крайні реакції — обожнювання або ворожість. Множинні соціологічні опитування підтверджують це: далеко не всі люди готові використовувати фіолетовий в інтер’єрі або одязі, багато хто сприймає цей колір тільки в природі, а часто й зовсім не відрізняється від бузкового. Деяким він навіть здається нав’язливим і зухвалим.

Лілово-фіолетова гама

Проте психологи, дизайнери та стилісти дотримуються прямо протилежної думки. Вони характеризують фіолетовий колір як надзвичайно гармонійний, що створює правильний, спокійний настрій і здатний викликати відчуття радості. Інтер’єри, в яких використана фіолетова-фіолетова гама, завжди наповнені чарівністю і шармом.

Килимок смарагдового кольору

Ідеальний спосіб використання яскравого лілового відтінку в інтер’єрі – почати з аксесуарів та невеликих деталей. Для цієї кімнати обраний килимок досить насиченого кольору, але він не перевантажує простір, а навпаки надає інтер’єру родзинки та індивідуальності.

Килимок фіолетового кольору

Не обов’язково фанатично слідувати тенденціям інтер’єрної моди і кожен сезон міняти декор будинку відповідно до свіжих колірних трендів. Ви можете додати сучасності до будинку за допомогою аксесуарів. Так, наприклад, ця лаконічна кухня перетворилася на гостромодну лише завдяки килиму лілового кольору. У наступному сезоні використовуйте новий килимок, якщо, звичайно, захочете змін.

Стіна, пофарбована в фіолетовий колір

Якщо вам до смаку сміливіші рішення, спробуйте пофарбувати в насичений ліловий одну зі стін або хоча б частину її. Для того щоб уникнути перенасичення кольором і не дати фіолетовому конкурувати з іншими яскравими відтінками в інтер’єрі, обов’язково використовуйте достатню кількість нейтрального кольору — сірий або бежевий відмінно підійдуть.

ніжно-ліловий чергується із сірим

При роботі з великою кількістю лілового кольору також дуже важливо не забувати про нейтральні відтінки, які врівноважуватимуть яскравий колір. Зверніть увагу, як розфарбовані стіни в цій кімнаті: ніжно-ліловий чергується із сірим. Такий прийом дозволяє отримати яскравий, але не перевантажений інтер’єр.

Лілова стіна

Ще один прийом для роботи з яскравим кольором: використовуйте в парі з ліловим один із найближчих відтінків. У колірному колі це червоний і синій, вони завжди складатимуть гармонійне поєднання.

Ліловий з глибоким чорним

Дуже незвичайно в парі з фіолетовим кольором виглядає глибокий чорний, і ще незвичайніше таке поєднання для інтер’єру кухні. Але, погодьтеся, від цієї парочки неможливо відвести око!

різні відтінки лілового кольору

Не обмежуйте свою фантазію, використовуйте різні відтінки лілового кольору і там, де вам заманеться. Наприклад, у декорі світильників чи табуретів.

Приглушений фіолетовий відтінок

Не забувайте також і про меблі, наприклад, крісла можна оббити тканиною насиченого або приглушеного лілового відтінку. Такі предмети інтер’єру завжди виглядають стильно та неординарно.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *