Насичений червоний колір в інтер'єрі вітальні
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Насичений червоний колір в інтер’єрі вітальні


Як відомо, мода диктує свої правила не лише у сфері дизайну одягу, у світі інтер’єрного декору також існують тренди, які з’являються та зникають, залишаються з нами на довгі роки чи надихають на невеликі, короткострокові зміни. Сьогодні фахівці говорять про досить глобальний тренд – насичений червоний відтінок, який пропонується використовувати у великих обсягах, що виглядає дуже сміливо та свіжо.

Червоний не такий простий у користуванні, як, наприклад, гамма нейтральних бежевих або сірих тонів, однак і його можна приручити, виявивши лише найвиграшніші сторони – теплоту, динамізм, харизматичність. Якщо ви поки що не готові привносити нотки червоного кольору до спальні або кухні, варто почати з кімнати, в якій яскрава палітра завжди вітається. Йдеться, звичайно, про вітальні, і ось лише кілька способів додати інтер’єру нових фарб.

Насичений червоний колір в інтер'єрі вітальні

Фарбування стін у соковитий червоний колір може здатися рішенням сміливим і навіть екстравагантним, проте на практиці це майже завжди виглядає дуже виграшно. Зрозуміло, такий великий обсяг активного відтінку підійде лише тим, хто вже мав справу з червоним в інтер’єрі і цілком упевнений, що жити в цьому кольорі йому комфортно. Додайте до нього теплий, але приглушений помаранчевий, м’який коричневий тон або хвойний зелений — ось готова схема для створення затишного, розкішного інтер’єру.

Насичений червоний колір в інтер'єрі вітальні

Як лідируючий акцентний колір червоний працює чудово, розбавте його бежевим або сірим і отримайте насичену палітру, що підходить як для об’ємних, так і для невеликих приміщень.

Насичений червоний колір в інтер'єрі вітальні

Насичений і теплий червоний може бути використаний для створення невеликих акцентів, причому він добрий майже в будь-якій палітрі. У цьому проекті червоний використовувався як тепла нотка у досить прохолодній гамі. Кавовий столик яскравого кольору не виглядає чужорідним завдяки тому, що тон підтриманий невеликими вкрапленнями червоного в картині над диваном.

Насичений червоний колір в інтер'єрі вітальні

Інтер’єр цієї вітальні є ще одним доказом того, наскільки органічно можуть виглядати вкраплення червоного кольору в насиченій відтінками палітрі. Тут тон також підтримано кількома елементами, а саме принтом на подушках та червоним на картині. Дублюйте елементи червоного, і він буде органічно виглядати у будь-якому поєднанні фарб.

Насичений червоний колір в інтер'єрі вітальні

Поєднання червоного та коричневого кольорів часто використовується дизайнерами, воно завжди створює гармонійний, при цьому ненудний образ. В даному випадку важливо підбирати два холодні або два теплі кольори, тоді вони будуть виглядати як єдина композиція.

Насичений червоний колір в інтер'єрі вітальні

Композиція червоного та сірого кольорів стала вже майже класикою дизайну, її часто використовують як для створення інтер’єрів кафе, магазинів, готелів, так і для житлових приміщень. Червоний додає тепла та динаміки лаконічному та строгому сірому кольору.

Насичений червоний колір в інтер'єрі вітальні

Іноді буває складно наважитися на такий яскравий колір в інтер’єрі, навіть якщо він дуже подобається. У такій ситуації дизайнери радять вводити відтінок, що сподобався, поступово, малими дозами, визначаючи необхідну пропорцію. Почати можна, наприклад, із килима для підлоги. Його розмір і форма можуть бути будь-якими, головне, щоб вони гармонійно доповнювали наявні в декорі об’єми та лінії. Для цього проекту підібраний червоний килим великого розміру, але й сама кімната дуже простора. Крім того, червоний підтриманий у безлічі інших елементів декору, а як фон виступив ніжний кремовий відтінок, що пом’якшило загальну картину.

Насичений червоний колір в інтер'єрі вітальні

Тут представлена ​​та сама техніка, у ще більш пом’якшеному вигляді. Для того щоб зрозуміти, чи підходить вам червоний чи ні, можна почати з покупки пари диванних подушок і пледу в тон.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *