Найкрасивіші та оригінальні басейни всередині заміських особняків
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Найкрасивіші та оригінальні басейни всередині заміських особняків


Будинок з басейном — це, в першу чергу, престиж і можливість комфортного відпочинку в будь-який час року, але з іншого боку — це маса клопоту і чимала стаття витрат, тому роботу з проектування, встановлення та обслуговування вашого басейну, однозначно, варто довірити професійним архітекторам та дизайнерам. Тільки тоді ви отримаєте гарантії безпроблемної експлуатації, чистоти та гармонійного поєднання настільки неординарного елемента інтер’єру з рештою його складових.

Басейн, що ідеально доповнює інтер'єр

Басейн, що ідеально доповнює інтер'єр

Форма, якість і розміри басейнів залежать безпосередньо від потреб і можливостей замовників, тут навіть найвибагливіший знайде що-небудь до душі — будь економ варіант: каркасний або надувний басейн, або розкішний капітальний басейн, який порадує власників протягом багатьох років.

Розкішний капітальний басейн із зворотним плином

Плануючи створити в будинку басейн, не забудьте про важливий момент — глибина повинна бути підходящою для всіх членів сім’ї, проте сучасні архітектори передбачили і цей момент: можна встановити басейн з глибиною, що плавно переходить, подвійним дном або створити окрему зону для дітей.

  1. відсутність необхідності у захисних елементах (від бруду, пилу, листя);
  2. можливість насолоджуватися водними процедурами незалежно від пори року;
  3. басейн є гідною окрасою будь-якого інтер’єру;
  4. мінімальний ступінь забруднення води.

Басейн – найкраще доповнення будь-якого інтер’єру

Басейн є не просто методом досягнення релаксу, це і оздоровчий комплекс, і, безумовно, вагома складова будь-якого інтер’єру. Крім того, до уваги замовника сьогодні представлено безліч басейнів, тому можна з легкістю підібрати ідеальну форму, облицювання та дизайн.

Індивідуальний дизайн басейну

Давно вже минули ті часи, коли форма басейну найчастіше виконувалася у вигляді прямокутника, хоча вона також залишається затребуваною.

Класичний прямокутний басейн

Компактний басейн прямокутної форми

Для надання інтер’єру особливого стилю, досягнення гармонії та неординарності, басейни часто виконують у незвичних формах: овальні, круглі, г-подібні, з різними виступами та римськими сходами, восьмигранні та у формі квасолини.

Варто зазначити, що саме такі басейни вимагають більш обдуманого підходу у питаннях випуску воли, її очищення, процес їх будівництва складніший, відповідно, і дорожчий. Як правило, басейни незвичайних форм вимагають ретельно продуманого дизайну приміщення.

Басейн з додатковими виступами

Зовнішній вигляд басейну повністю залежить від облицювання, якості використовуваних матеріалів і майстерності фахівців. Найчастіше з цією метою використовують плитку будь-якого колірного рішення та розміру.

Облицювання басейну каменем

Також можливе використання мозаїки з декоративного каменю та скла.

Облицювання басейну каменем

Окрему роль виконує підсвічування – це ефективний спосіб надання споруді розкоші та привабливості, створення затишної атмосфери. Її можна встановити, як у басейні, так і за його периметром.

Підсвічування у басейні

Але для досягнення бажаного ефекту мало встановити в будинку розкішний басейн, важливо гармонійно облаштувати все приміщення, заповнити його відповідними меблями, аксесуарами, дизайнерською фурнітурою, рослинами. А якщо ви ведете здоровий спосіб життя і для вас спорт – рідна стихія, можна відвести місце для тренажерів, створивши цим зону відпочинку та спорту.

Басейн – це складна архітектурна споруда, тому, починаючи від процесу проектування, до його обслуговування, необхідно співпрацювати із зарекомендованими компаніями. Споруда басейну передбачає роботу різних за функціональністю технічних пристроїв, тому важливо заздалегідь відвести місце для них, підготувати інженерні та вентиляційні системи, системи зливу та підігріву.

Очищення, фільтрація води у басейні – найважливіший етап, без якого просто неможливо насолоджуватися плаванням. Брудна вода не тільки створить невідповідні умови для водних процедур, але й значно зіпсує весь зовнішній вигляд інтер’єру, тому на системах очищення не варто економити. Якщо басейн довго не використовується, є сенс убезпечити його від пилу за допомогою спеціального укриття.

Безумовно, гарний басейн у будинку – це відпочинок, як кажуть, для душі та тіла. Але, бажаючи створити таку конструкцію в будинку, варто приділити особливу увагу місцю, де вона буде розташовуватися.

Будь-який басейн, навіть без води — це важка конструкція, яка після заповнення стає потенційною небезпекою для ненадійних будівель. Тому надійна основа – це важлива складова будь-якого басейну. Якщо ж ви будуєте будинок і басейн є перспективою, варто передбачити це при підготовці фундаменту. Цокольний поверх або прибудова, що примикає до будинку, є ідеальним місцем для басейну.

Місце для басейну

Але навіть у цьому випадку дуже важливо точно розрахувати заплановане навантаження на фундамент.

Чим розкішніший будинок, тим більші вимоги пред’являються замовниками до влаштування басейну. Дедалі більше потрібні незвичайні форми, ексклюзивні рішення, але вже в цьому випадку, і без того недешеве задоволення, стає ще дорожчим. Конструкція в такому випадку готується залізобетонна, облицювальні матеріали використовуються найдорожчі, технічне оснащення мається на увазі інноваційне і, за бажанням замовника, басейн доповнюється гірками, трампліном, зворотним плином, другим дном (для безпеки дітей) та іншими «родзинками».

Ексклюзивне рішення

Ексклюзивне рішення розміщення бассена

Особливого ефекту дозволяють досягти басейни з виходом на природу, де основна конструкція, що знаходиться в будівлі, відокремлюється ролетами — вони дозволяють безперешкодно використовувати плавальний центр взимку. Повною мірою дозволяють насолодитися відпочинком басейни з видом на природу.

Важливо пам’ятати, якому б басейну ви не віддали перевагу, лише у випадку, коли дотримано всіх правил і здійснено комплексний підхід, можна досягти ідеального, у всіх сенсах цього слова, ефекту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *