Найголовніше – повітря у вашому будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Найголовніше – повітря у вашому будинку


Найголовніше – повітря у вашому будинку

Кожної доби людина споживає понад 7000 літрів повітря. Ми не замислюємося, як ми дихаємо, але без повітря прожити довше 5 хвилин неможливо. Ми займаємося спортом, намагаємося їсти здорову їжу, пити фільтровану воду, але ми геть-чисто забуваємо про те, що саме повітря – наша головна, першочергова і найнагальніша потреба.

Яким повітрям дихаєте ви?

Повітря може бути різним: брудним, чистим, сухим, вологим, холодним і гарячим. Наш організм реагує на будь-яку якісну зміну повітря: сухе повітря провокує алергію та астму, надмірно вологе – простудні захворювання. Брудне повітря може призвести до серйозних захворювань дихальної системи, проблем із серцем. А яке повітря у вашій квартирі? У вашому офісі, на вашому виробництві? Ви впевнені, що це те чисте повітря, яке так важливе для нашого здорового і повноцінного життя?

Найголовніше – повітря у вашому будинку Найголовніше – повітря у вашому будинку

На жаль, як показує практика, повітря у мегаполісах важко назвати корисним. Ми не помічаємо, як забруднене з низьким вмістом кисню повітря завдає шкоди нашому організму, але факт залишається фактом: хронічні хвороби легень, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, — одна з головних причин смертності у світі. І винен у цьому повітря, яким ми дихаємо, а точніше – наше легковажне ставлення до нього.

Найголовніше – повітря у вашому будинку

Але в сучасному світі можна приборкати навіть такий складний та невловимий об’єкт, як повітря. Кліматичне обладнання здатне зробити повітря у вашій квартирі свіжим, насиченим киснем, кристально чистим і зволоженим, покращуючи ваше самопочуття з кожним днем.

У 21 столітті кліматичне обладнання – не розкіш, а потреба

Літо стає нестерпно спекотним, взимку ми не застраховані від несподіваного відключення опалення, повітря в мегаполісі настільки забруднене, що навіть у надмірно спекотну пору не рекомендується відкривати вікна для провітрювання. Впоратися з усіма цими проблемами можна, просто встановивши кондиціонер та систему вентиляції, які фільтруватимуть повітря, нагріваючи або охолоджуючи його до комфортної температури. Чисте повітря зміцнює імунітет, насичує кров киснем, покращує роботу серця, позитивно впливає на нервову систему. Зволожувачі повітря зменшують сухість шкіри, запобігаючи її передчасному старінню. Осушувачі повітря допомагають запобігти скупченню зайвої вологи в саунах, критих басейнах, в домашніх пралень і на кухні: це означає, що в будинку не утворюватиметься шкідлива цвіль, цінні предмети інтер’єру не страждатимуть від вогкості, а дорогий ремонт не псуватиметься від конденсату. Сучасне кліматичне обладнання компактне, стильне та надійне. Професійно виконаний монтаж робить його органічною частиною будь-якого інтер’єру.

Ви ще сумніваєтеся в тому, наскільки важливим є повітря для кожного з нас? Тоді просто подумайте: поки ви читали цю статтю, ви зробили близько 25 вдихів. І кожен ковток повітря був космічно важливий кожної клітини вашого організму. Іноді, щоб змінити своє життя, досить просто почати дихати на повні груди.

Найголовніше – повітря у вашому будинку

Інжинірингова компанія «БудКонВент» допоможе Вам створити свій острівець затишку та комфорту вдома та на роботі.

Нашу адресу:
м. Санкт-Петербург, Цивільний проспект д. 22,
+7 (812) 313-16-46, 716-98-46
E-mail: info@spb-vent.ru
www.spb-vent.ru

Всім клієнтам «Студії Павла Полинова» надаються знижки!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *