Морська тематика інтер'єру квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Морська тематика інтер’єру квартири


Морська тематика інтер'єру квартири

Море — це така загадкова і часом незбагненна стихія, яка чарує та притягує своєю красою та таємничістю. Напевно тому саме морський стиль став дуже популярний в оформленні інтер’єрів. У цій статті ми розповімо про те, як грамотно та зі смаком оформити дизайн інтер’єру у морському стилі.

Враховуючи різноманітність існуючих на сьогоднішній день стилів, відзначимо, що морська тематика не втратила актуальності, завдяки своїй варіативності та легкості. Щоб надати інтер’єру дихання моря, не потрібно особливих фінансових вкладень і зусиль.

Можна застосувати морський стиль як на весь інтер’єр квартири, так і на окремі його частини, і цього буде достатньо, щоб поринути в атмосферу спокою, свіжості та гармонії.

У морській символіці все залежить від світовідчуття та фантазії, але при цьому колірна гама дуже стійка. З традиційними кольорами морського дизайну (блакитним, синім, білим, бежевим, бірюзовим) чудово поєднуються меблі зі світлих порід деревини, а також обробка з каменю.

Найчастіше морський стиль використовується у ванній кімнаті. Оформити ванну легко. Використовуйте блакитну або яскраво-синю плитку, пофарбуйте стелю в небесний колір і намалюйте хмари. Добре в цей стиль впишеться картина з мозаїки (корабель, чайка, дельфін тощо). Доповніть також інтер’єр ванної кімнати дзеркалом, обклеєним черепашками та камінчиками.

Загальний стиль може доповнити фіранку з морськими мешканцями. Але пам’ятайте, що не варто зловживати величезною кількістю аксесуарів на маленькій площі, інакше загубиться відчуття морського простору.

Морську тематику часто застосовують у вітальні. Для цього використовують натуральні матеріали та морські тони. Синя, як море вітальня виглядатиме просторою, а стіна з імітацією кам’яної кладки лише посилить цей ефект. Морську обстановку добре доповнять світлі дерев’яні або плетені меблі.
Замість простого килимового покриття світло-бежевого кольору можна постелити на підлогу килимові плитки різних кольорів. Поєднання кольорів залежить від ваших переваг. Підводний світ можна оформити у скляних вазах. Для цього застосуйте різні камінчики та мушлі, привезені з відпочинку.

Найефектнішим елементом морського стилю вітальні може стати акваріум. Ідеальний варіант встановити акваріум та розвести в ньому дискусів та крилаток. Вони своєю красою перевершать найкрасивіших морських риб.

Найпопулярнішим у наш час є морський стиль дитячих. Нерідко дитячі меблі доповнюються фурнітурою як морських жителів (рибок, крабів, креветок, морських зірок). Штори, дитяча білизна з малюнками моря та його мешканців зроблять дитячу кімнату справжнім підводним світом. Добре доповнити стіни колажами з черепашок та камінчиків. Різні гумові та м’які іграшки (дельфіни чи восьминоги) охоронятимуть сон малюка.

Якщо є бажання, можна оформити також спальню і кухню в морському стилі. При оформленні інтер’єру цих кімнат необхідно приділити увагу акцентам, наприклад, постільна білизна з морським зображенням, біла скатертина з «дарами моря».
При оформленні інтер’єру в морському стилі, потрібно забути про повсякденну рутину, пустіть у хід фантазію, створіть атмосферу наповнену простором, свіжістю та свободою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *