Молдінги в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Молдінги в інтер’єрі


Молдінги в інтер'єрі

Молдинг та його призначення в інтер’єрі

Встоялася така помилкова думка, що молдинги, будь-яка ліпнина і стельові плінтуси – це декор, який можуть дозволити небагато людей через їхню дорожнечу або, що вони є доповненням лише інтер’єру створеного в середньовічному чи класичному стилі. Але всі ці деталі цілком гідно можуть прикрасити сучасний інтер’єр. Потрібно лише розібратися в цьому понятті докладно, і зрозуміти з яких матеріалів молдинги виготовляються.

Молдінги в інтер'єріМолдинг в інтер’єрі – це узагальнюючий термін, яким можна назвати будь-яку деталь абсолютно будь-якого декору, яка підноситься чи виступає серед інших. Таким чином, всі деталі на стелі, стіні, підлозі, дверях, меблях і т.д., які мають опуклу форму, є по суті молдингом в інтер’єрі. Вони виготовляються із різних матеріалів. Мало хто знає, що різновидом молдингу є стельовий фриз або плінтус.

Молдінги в інтер'єріПереваги молдингу та стельового плінтуса:

— може мати будь-яку форму за рахунок великого асортименту наявних матеріалів;

— Створює об’ємний декор;

— можна в будь-який момент змінити колір вже створеного молдингу шляхом перефарбування;

— плінтус можна монтувати на будь-яку стелю з будь-якого матеріалу;

— фриз дозволяє сховати неакуратні стики;

— можна скоригувати не зовсім прямі кути кімнати;

— велика різноманітність матеріалів, з яких він виготовляється.

Молдінги в інтер'єрі

Штучні матеріали у виготовленні молдингу – дешево та красиво

Пінопласт і пінополістирол – найдешевші серед штучних матеріалів, але відрізняються простотою обробки та кріплення. Пінопласт можна кріпити на звичайний клей для шпалер, а пінополістирол кріплять лише гіпсовим розчином або спеціальним клеєм. Однак із цими матеріалами треба бути дуже акуратними, т.к. вони дуже тендітні.
Поліуретан – це міцніший штучний матеріал, що дозволяє створити цілі шедеври. Завдяки цьому матеріалу дизайнери створюють об’єм, рельєф, різні нерівні та різьблені поверхні. Всі деталі, які виготовлені з поліуретану, кріпляться на спеціальний полімерний клей з обов’язковою ґрунтовкою поверхні перед роботою.

Молдінги в інтер'єрі

Натуральні матеріали у виготовленні молдингу в інтер’єрі та стельових плінтусів.

Гіпс можна назвати класичним матеріалом у цьому напрямку декору. Він дозволяє створювати надзвичайні речі, але цей матеріал відрізняється своєю крихкістю, дорожнечею та складністю транспортування та монтажу.

Молдінги в інтер'єріДерево — це ще дорожчий матеріал і ціна молдингу або стельового плінтуса залежить від виду деревини. Мінусом декору з дерева є складність монтажу, догляду, дорожнеча. Однак молдинги та стельовий плінтус, виготовлений із дерева виглядають шикарно. Найчастіше дерев’яні конструкції покривають лаком для більш тривалого терміну експлуатації. Таким чином, головне пам’ятати, що декор – це важлива складова будь-якого дизайну. Молдинги та стельові плінтуси є ідеальним рішенням і дозволяють прикрасити навіть найпростішу кімнату та вигідно підкреслити будь-яке дизайнерське рішення.

Молдинги в інтер’єрі фото

Молдінги в інтер'єрі

Молдінги в інтер'єрі

Молдінги в інтер'єрі

Молдінги в інтер'єрі

Молдінги в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *