Модульні картини в інтер'єрі (80 фото): красиві ідеї декору стін
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Модульні картини в інтер’єрі (80 фото): красиві ідеї декору стін

Модульні картини в інтер'єрі: 80 фото-ідей

Хоча модульні картини з’явилися нещодавно, вони завоювали величезну популярність в оформленні сучасних інтер’єрів. Це обумовлюється колосальними можливостями, які зображення дарують для декорування кімнати, при цьому не вимагаючи від вас значних витрат або зусиль. Серія сегментів, які зливаються в одну прекрасну композицію, виглядає динамічно та жваво.

Особливості модульних картин

Модульні картини є кілька фрагментів єдиної композиції без обрамлень. Варіюючи розташування окремих модулів та відстань між ними, можна отримати ілюзію динамічності та глибини. Саме тому такий декоративний хід захоплює увагу і викликає інтерес.

Суворих уявлень про те, як правильно створювати модульні зображення, немає. Орієнтуйтеся на свої побажання та особливості інтер’єру, експериментуйте. Розташовувати частини картини можна в будь-якому порядку: по горизонталі, вертикалі або сформуйте квадрат або діагональ. Більше того, строгу структуру теж можна порушити — перетворите творчий процес на гру, збирайте пазли, як хочете, важливо тільки, щоб витвір органічно вплелося в загальне оформлення простору.

Що стосується розмірів, то тут також надається свобода вибору, але щоб максимально гармонійно вписати модулі в габарити приміщення, рекомендуємо вам скористатися наступним методом. Купуйте або знайдіть будинки, у знайомих газети з різними форматами. Акуратно закріпіть різні варіанти на стіні і виберете той, який здасться вам найкращим. Відійдіть подалі, подивіться, наскільки можна порівняти інші предмети в кімнаті з окремими газетами. Зробивши остаточний вибір, замовляйте картину відповідних розмірів.

Таким чином, те, як виглядатимуть картини, вирішуватимуть лише вам. Як розібратися з окремими нюансами щодо різновидів цих зображень, розміщення в конкретних кімнатах, а також з тим, як зробити твір самостійно – читайте далі.

Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.

Види модульних картин для інтер’єру

Найбільш поширеним параметром, який поділяє модульні картини на види, є кількість елементів, з яких складається полотно. Таким чином, можна виділити такі види модульних картин:

1. Поліптих – складається з 5 та більше сегментів;
2. Пенаптих — сегменти цього виду складаються з 4 частин, які розташовані у вільному порядку;
3. Триптих — найкласичніший варіант: композиція, що складається з 3 сегментів;
4. Діптих – вид модульних картин, які можуть бути розташовані навіть у найменшій кімнаті, адже вони складаються лише з 2 елементів.

Щоб модульна картина органічно вплелася в готовий інтер’єр, необхідно дотримуватись стилю, витримувати композицію та забезпечити сегменти правильним підсвічуванням. Постарайтеся, щоб сюжет гармонував із загальним стилем кімнати – це дозволить повністю розкрити потенціал цього аксесуара та підкреслити його шарм.

Для спальні підбирайте спокійні та розмірені краєвиди, квіткові композиції з постільними відтінками, а також зображення різних рослин у м’якій техніці.

Побутові сюжети чи ніжні квіти на картинах створять затишну та домашню атмосферу на кухні. У дитячу кімнату вибирайте знайомі та приємні мотиви для дитини. Це можуть бути милі звірятка або сюжети з мультиків та казок.

Також важливо правильно підібрати розташування модульних картин, саме від нього залежить левова частка їхнього сприйняття. Для таких кімнат, як вітальні, класичним варіантом прийнято вважати висоту приблизно 150 см, а ось їдальня, кухня або кабінет повинна бути прикрашена модульними картинами на висоті не більше 1 м.

Вибравши вертикальне та горизонтальне розташування сегментів модульної картини, ви зможете візуально скоригувати геометрію кімнати: перший варіант – зробить кімнату вищою, а другий – розширить кімнату завдовжки.

Декоратори рекомендують розташовувати модульні картини по ширині меблів, це дозволить максимально гармонійно вписати їх у вашу кімнату. Застосовуючи подібний прийом, ви зможете зробити картини невід’ємною частиною оформлення кімнати. Додавши акцентоване або фонове освітлення для сегментів картини, ви зробите їхньою прикрасою для приміщення. В основному такий прийом використовують для великих картин, які складаються з великих сегментів.

Види модульних картин для інтер'єру
Види модульних картин для інтер'єру
Види модульних картин для інтер'єру
Види модульних картин для інтер'єру

Модульні картини в інтер’єрі різних кімнат

Головна умова для будь-якого елемента декору полягає у відповідності до тематики та колірного рішення загальної концепції оформлення. Для кожної кімнати існують власні правила гри. Давайте розумітися!

Модульна картина у вітальні

У залі такий декоративний елемент може відігравати роль акценту для функціональної зони. Позначте малюнком диван, якщо він знаходиться в центрі композиції приміщення, або простір над затишним каміном – так ви викличете до нього цікавість.

Розташуйте модулі на самому каміні, полиці чи консольному столику – разом з іншими прикрасами ви отримаєте цікавий та оригінальний декор.

Модульні картини в інтер'єрі вітальні
Модульні картини в інтер'єрі вітальні
Модульні картини в інтер'єрі вітальні
Модульні картини в інтер'єрі вітальні

Модульна картина у спальні

Спокійна палітра, ненав’язливі сюжети – саме те, що потрібно для оформлення спальні. Замовте триптихи з непомітною абстракцією або зображенням пляжу, відштовхуючись від кольору кімнати.

Намагайтеся повторювати тони приміщення або створіть короткий контраст. Скажімо, спокійне оформлення у бежевому кольорі відтініть якісними фото із зображенням грубого каміння, неспокійним морем під затягнутим хмарами небом у темних, глибоких тонах. Невеликий натяк на шторм додасть нудній спальні динамічності.

Якщо кольори кімнати повторюють відтінки пляжу, сміливо вішайте над узголів’ям ліжка краєвид із аналогічними тонами. Краще використовувати фільтри для фото, щоб підібрати максимально відповідні кольори.

Розташовуйте блоки зображення на тому місці, куди надходить світло. Не розташовуйте їх на стіні з вікном.

Модульні картини в інтер'єрі спальні
Модульні картини в інтер'єрі спальні
Модульні картини в інтер'єрі спальні

Модульна картина на кухні

Основна функція картини в їдальні або кухні – привнести в простір, наповнений технікою, атмосферу розслабленості і зробити його більш цікавим. Відобразіть кулінарну тематику – зупиніться на зображеннях із соковитими ягодами, розкішними сирами, свіжоспеченим хлібом, фруктами чи коктейлями у випадку із сучасним яскравим інтер’єром для молодих людей. Любителі кави можуть віддати перевагу якісним фото з цим ароматним напоєм.

З іншого боку, кухню можна доповнити краєвидами з квітучими деревами, жовтими полями, тихим морем або краєвидами на гарне місто.

Модульні картини в інтер'єрі кухні
Модульні картини в інтер'єрі кухні
Модульні картини в інтер'єрі кухні
Модульні картини в інтер'єрі кухні
Модульні картини в інтер'єрі кухні
Модульні картини в інтер'єрі кухні

Модульна картина у дитячій кімнаті

Тематика картин безпосередньо залежатиме від віку вашого чада. Над ліжечком для дитини можна повісити прості абстрактні малюнки або текстурні зображення. Для дітей дошкільного віку та учнів молодших класів можна придумати картину з героями та сюжетами улюблених фільмів, мультиків чи казок. Приміщення для дівчинки доповнять картинки з красивими та ніжними квітами.

Підлітки, напевно, самі захочуть придумати, що саме вони хочуть бачити у себе в кімнаті. Не тисніть на них та надайте повну свободу вибору.

Модульні картини в інтер'єрі дитячої кімнати
Модульні картини в інтер'єрі дитячої кімнати

Модульна картина у передпокої

У коридорі повісьте нехитрі абстракції, що повторюють колір або навіть фактуру інших поверхонь. Вони не повинні звертати на себе багато уваги, оскільки тут і члени сім’ї і гості не проводять багато часу. Для сучасного інтер’єру підберіть чіткі графічні візерунки, дублюйте структуру дерева, яке є у приміщенні, або бетону, але в останньому випадку, щоб уникнути бляклості, використовуйте додаткові яскраві та активні кольори.

Модульні картини в інтер'єрі передпокою
Модульні картини в інтер'єрі передпокою
Модульні картини в інтер'єрі передпокою
Модульні картини в інтер'єрі передпокою

Модульні картини своїми руками

Якщо ви вмієте малювати, то створити чудові модульні картини, наприклад у стилі арт-модерн для вас не проблема. Це стане неповторною і прекрасною прикрасою для вашого інтер’єру. Але якщо ж ви ставитеся до тих, хто далекий від мистецтва, але бажаєте створити картини для себе або як подарунок, то для вас є ряд простих і цікавих рішень.

Ви можете роздрукувати цікаві малюнки на звичайному або фотопапері, потім наклеїти їх на пінопласт або вставити в рамки. Всі труднощі, з якими ви можете зіткнутися, полягають лише в коректному друку сегментів модульної картини. Тому, якщо ви хочете «куточок» мистецтва у своєму будинку, подібне рішення дозволить вам отримати його без особливих зусиль та витрат.

Розділити ціле зображення на сегменти можна за допомогою будь-якого графічного редактора самостійно або за невелику плату у найближчому фотосалоні. Це найпростіший і найдоступніший варіант, але, виходячи з ваших бажань і фінансів, ви можете використовувати й інші варіанти — фотошпалери з цікавим малюнком або тканину з гарним і яскравим принтом.

Після вибору основи потрібно вирішити, яку рамку підібрати для неї. Можна придбати готове полотно або зробити його своїми руками. Ще один досить цікавий та доступний варіант – це ДВП. Для його застосування достатньо вирізати шматки необхідного розміру, потім обробити краї та перейти до розміщення малюнка.

Перед підготовкою малюнка переконайтеся, що ви точно відміряли всі потрібні розміри, інакше картина не виглядатиме єдиним цілим елементом.

Модульні картини своїми руками
Модульні картини своїми руками
Модульні картини своїми руками
Модульні картини своїми руками
Модульні картини своїми руками

Модульні картини.

Ще більше ідей використання модульних картин в інтер’єрі ви знайдете у нашій добірці фотографій. Різноманітні втілені дизайн-проекти подарують натхнення та допоможуть знайти рішення саме для вашого житла. Приємного перегляду!

Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.
Модульні картини в інтер'єрі.

Відео: Модульні картини — Гарні ідеї

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *