Модний декор на тему собак
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Модний декор на тему собак


Модний декор на тему собак

Будь-якому власнику собаки хочеться розповісти про свого улюбленця всьому світу, кілька цікавих дизайнерських прийомів допоможуть вам зрозуміти, як можна використовувати зображення собак в інтер’єрі. Сміливо прикрашайте свій будинок портретами коханого пса, фігурками у вигляді собак або навіть цілими композиціями на цю тему.

З появою в будинку собаки ваше життя відчутно зміниться, незалежно від того, хочете ви цього чи ні. Але такі зміни завжди на краще: тепер, наприклад, ви частіше відправлятиметеся на прогулянки, незважаючи на погодні умови. А якщо дозволити змінам піти ще далі? Можна зробити ваш будинок більш стильним та сучасним за допомогою цікавих прийомів, які так чи інакше пов’язані із собаками.

Модний декор на тему собак

Принти, подібні до використаних у цій ванній кімнаті, чудово виглядають в інтер’єрі будь-якого стилю, однак пам’ятайте, що занадто велика площа такого малюнка може зіпсувати ефект, зробивши кімнату візуально перевантаженою та строкатою. Маленька та світла ванна кімната – ідеальний простір для експериментів із чорно-білим орнаментом.

Модний декор на тему собак

Дозвольте собі думати, як дитина! Для будь-якого малюка собака – найкращий друг, портрет якого завжди хочеться мати поруч із ліжком. На перший погляд такий малюнок здається кумедним, але це лише посилює ефект стильного та яскравого інтер’єру. Силует собаки на подушці та невеликі аксесуари в тому ж дусі – чудове доповнення.

Модний декор на тему собак

Досить сміливе рішення, яке відмінно підійде для тих, хто просто обожнює свого собаку і має в квартирі інтер’єр у сучасному стилі. Величезний портрет домашнього улюбленця є ключовою деталлю декору, яка додатково підкреслена приглушеною гамою кольорів.

Модний декор на тему собак

Оригінальні скульптури з дерева виглядають свіжо та сучасно. Така незвичайна деталь прикрасить інтер’єр будь-якої кімнати, пам’ятайте тільки, що найкраще ця група виглядатиме у просторому приміщенні.

Модний декор на тему собак

Не бійтеся змішувати аксесуари різних стилів. Особливо добре для подібних експериментів підходять просторі приміщення, наприклад, вітальня. Сміливо додавайте подушки або інші деталі із веселим малюнком у вигляді собачок.

Модний декор на тему собак

Пройдіться антикварними магазинами і блошиними ринками. І там і там з однаковим успіхом можна знайти зовсім чудові дрібниці, такі, наприклад, як ця велика статуя у формі гончої, яка стала головним стильовим акцентом у вітальні.

Модний декор на тему собак

Ще один прекрасний спосіб розповісти всьому світу про свого улюбленця, а заразом порадувати себе — встановити фігурку у вигляді собаки у своєму саду. Такий декор легко впишеться в ландшафт саду, головне щоб матеріал, з якого виготовлена ​​фігура, був зносостійким і міцним.

Модний декор на тему собак

Не бійтеся сміливих рішень! Ці надувні кулі у формі собачок нікого не залишать байдужими, адже нечасто зустрінеш такий незвичайний аксесуар. Крім того, вони чудово доповнюють колірну гаму кімнати та її стильову спрямованість.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.