Модні відтінки для інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Модні відтінки для інтер’єру


Як уже відомо, у 2021-му році найактуальнішими оголошено відразу два відтінки: сяючий жовтий і сірий середньої насиченості. І нехай ці кольори найближчим часом ми побачимо найчастіше в інтер’єрних проектах, є ще ціла низка актуальних відтінків. Тому якщо ні сірий, ні жовтий вас не надихають, погляньте на інші тони, які підібрали дизайнери і які будуть виглядати стильно і свіжо в декорі будинку.

001.jpg

Бірюзовий з яскраво вираженим сірим підтоном.

Дуже складний, незвичайний відтінок, який фахівці відносять до найактуальніших сьогодні. Звичайно, побачити в цьому кольорі звичний нам бірюзовий складно, адже сірий робить його глибоким та приглушеним. Однак, такий відтінок значно практичніший, якщо йдеться про роботу з інтер’єрами. Він одночасно нейтральний і насичений, а крім того, ідеально доповнить таку актуальну сьогодні природну палітру.

002.jpg

Темний сіро-коричневий.

Сіро-коричневі відтінки вже не перший рік перебувають у списках улюбленців дизайнерів. Але цього року радимо придивитися саме до насиченої варіації цього кольору. Сіро-коричневий поєднує в собі простоту та елегантність, насиченість та нейтральність, він однаково гарний з тонами як теплої, так і холодної гами. Словом, якщо ви шукаєте ідеальний колір для створення виразного та спокійного інтер’єру, то найбільш відповідного варіанта не знайти.

003.jpg

Насичений теплий червоний.

Мабуть, один із найяскравіших і найкрасивіших кольорів у добірці. Такий червоний зберігає свій палкий характер, але все ж таки він цілком прийнятний для житлових інтер’єрів, навіть якщо використовувати його у великому обсязі. Густий і строгий, теплий або нейтральний підтон, що йде, — цей червоний колір ідеальний для створення акцентів і буде дуже красиво розкриватися в складних фактурах.

004.jpg

Чистий блакитний.

Цей відтінок нерідко називають кольором чистого неба у сонячний день, і це недаремно. Такий світлий, сяючий блакитний прикрасить будь-який будинок, але особливо незамінний подібний відтінок у затемнених приміщеннях. Він зробить простір більш об’ємним і світлим, наповнить його легкістю і щодня підніматиме настрій.

005.jpg

Сяючий аквамариновий.

Цей життєрадісний, наповнений свіжістю відтінок не так часто можна побачити в інтер’єрах, але сьогодні настав час звернути на нього найпильнішу увагу. Дизайнери вже активно застосовують складний зелений тон в обробці приміщень, а також додаткового акцентування цікавих архітектурних деталей.

006.jpg

Теплий кремовий.

Бежеві тони, напевно, ніколи не вийдуть із моди, адже єдина зміна, яку ми можемо спостерігати, це зміщення акценту з одного на інший бежевий відтінок. Сьогодні найактуальніший теплий кремово-бежевий тон, який доречний скрізь і завжди. Погляньте, як гарно поєднується такий бежевий колір із світлим блакитним.

009.jpg

Світлий сіро-бежевий.

Цей відтінок також відноситься до бежевого ряду, але, на відміну від попереднього, цей бежевий має виражений холодний підтон. Фактично, це суміш світлого сірого та бежевого, ось чому колір такий універсальний та легкий у роботі. Його можна комбінувати практично з будь-якою палітрою, наприклад, у цьому інтер’єрі, він поєднується із холодним синім. Завдяки своєму легкому і нейтральному характеру, сіро-бежевий може бути використаний як базовий відтінок.

011.jpg

Блакитний із сірим підтоном.

Ще один холодний відтінок, отриманий завдяки додаванню сірого до блакитної середньої насиченості. Він створює в інтер’єрі спокійну атмосферу та відчуття гармонії, тому ідеально підходить для будь-якого приміщення. До речі, найяскравіше свою красу сіро-блакитний колір розкриває поруч із коричневою гамою, тому сміливо комбінуйте його з натуральним деревом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *