модні тенденції для оформлення інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

модні тенденції для оформлення інтер’єру


Про важливість кухні в рамках нашого житла, про її функціональність і практичність говорилося багато. Скільки б років не налічувало людство, ця кімната не втратить своєї актуальності та затребуваності ніколи. Можливо тому дизайнери по всьому світу приділяють велику увагу розробкам саме в цій сфері організації житлового простору. Тенденції в дизайні кухонних приміщень останнім часом зводяться до максимальної практичності, спрощення зовнішнього вигляду та прагнення використання природних, нетоксичних матеріалів.

Сучасна кухня

Простота і лаконічність взяли гору над надмірним прикрасою та надмірним декором. У сучасній кухні ви не побачите стилізацій під античні колони, викладені з мозаїки картини на кухонному фартуху чи вітражні вставки у шафах та буфетах.

Інтер'єр кухні

Часто планування сучасних квартир та приватних будинків, передбачає з’єднання кухонної зони зі їдальнею та вітальнею. Іноді вся квартира є однією великою кімнатою-студією, де ізольованим залишається лише санвузол. У таких випадках неминуче використання сучасних високотехнологічних кухонних приладів – витяжка, наприклад, має бути дуже потужною. І часто цей функціональний предмет стає ще й арт-об’єком, виступаючи координаційним центром кухні.

Блискучі елементи

Блискуча витяжка

Синьо-білі тони

Урбанізм дизайну таких кухонних просторів межує з футуристичним мінімалізмом. Але такі приміщення зовсім нудні, вони сповнені сучасного колориту, незважаючи на первинну функціональність та ергономіку, інтер’єри виглядають привабливо, навіть тотальне використання сучасних матеріалів для обробки поверхонь та виробництва меблів, не роблять зупинку відчуженою.

Дерево в сучасному дизайні

При додаванні до приміщення навіть невеликої кількості природних матеріалів – деревини, каменю, можливо, бамбука чи натурального текстилю, настрій кухні моментально змінюється, прокладаючи невидиму нитку, що з’єднує нас із навколишнім середовищем.

Еко-стиль в обстановці сучасної кухні

Останнім часом з’явилося безліч сучасних оздоблювальних матеріалів та видів сировини, з якої можна виробляти меблі та різноманітні аксесуари для кухні. Подібні матеріали відмінно імітують натуральні оригінали, вони представлені в широкому спектрі палітри кольорів, можуть виконуватися в будь-яких розмірах, фактурах і формах. Але, найчастіше, екологічні характеристики такої сировини залишають бажати кращого і становлять загрозу не лише людям, а й атмосфері навколишнього середовища. Тому погляди всіх дизайнерів світу зараз звернені у бік технологій вторинної переробки, використання поновлюваних джерел сировини та застосування смол, які не містять нафтокомпонентів.

Цегляна кладка

Невеликий шматочок дерев’яної поверхні або частина стіни, викладена каменем, може перевернути кухонний інтер’єр, додавши йому трохи природного тепла, первісності та чарівності.

Дерево всюди

Навіть якщо кухонні меблі до неможливості прості і геометричні, але виконані з натуральної деревини — характер у приміщення з таким меблюванням буде зовсім іншим, комфортним, запрошує, що сприяє розслабленню.

Дерев'яні стелі

Еко-стиль

Дерев’яне облицювання поверхонь служить чудовим тлом для сучасних предметів декору, урбаністичних ламп та світильників.

У гармонії із природою

Незважаючи на велику кількість блискучих поверхонь, в сучасній кухні можна створити цілком теплу, сімейну атмосферу, за рахунок додавання до світлої обробки натуральних деревних відтінків. Невеликий контраст буде присутнім не тільки в колірній розкладці, але і як виконання матеріалів.

Сучасна їдальня

В даний час стало трендовим використання як матеріал стільниць для кухонних островів і робочих поверхонь так званий полімерний картон. Це матеріал, який виготовляється з переробленого паперу під високим тиском, із застосуванням нетоксичних безнафтових продуктів. Безумовно, подібні матеріали обмежені в палітрі кольорів, але їх спектр розширюється з кожним днем. Дана сировина вологостійка, але має обмеження по жароміцності. Зате, при використанні подібних матеріалів, ваша совість буде чистою, а кухонні поверхні будуть чудово виглядати. Важливо не забувати користуватися підставками для гарячих предметів.

Контрасти

Контрастний вибір колірної гами дозволяє створити цікавий інтер’єр навіть із найпростішими формами та лініями. Завдяки ергономічному розташуванню всіх робочих сегментів робочої зони кухня перетворюється на неймовірно зручну кулінарну станцію-базу.

Кухонна зона

Навіть у рамках невеликого приміщення можна використовувати дерев’яні відтінки в меблювання, розбавляючи їх світлими тонами обробки всіх інших поверхонь.

Яскрава кухня

Натуральна деревина, що виступає контрастом до яскравих глянцевих поверхонь вбудованих кухонних меблів, прийшлася якнайкраще і розбавила блиск меблювання своєю матовістю і особливою текстурою.

Яскраві елементи

Просторі сучасні приміщення з індустріальним минулим також гармонійно приймають природні матеріали у своїй обстановці. Декілька дерев’яних стільниць або каркас меблів – і кімната наповнюється теплом та індивідуальністю. Яскраві елементи текстилю та оббивки крісел надають приміщенню святкового настрою.

Склепінчаста стеля

Ця кухня-їдальня, що розташувалася під склепінням високих стель — приклад практичного та витонченого способу використання всього доступного простору. Місткі системи зберігання закритих кухонних шаф приховують те, що необов’язково бачити гостям приміщення, а відкриті стелажі під стелею пропонують показ предмети, якими господарі пишаються і хотіли б поділитися їх красою з оточуючими.

За дерев'яною ширмою

Сучасний інтер’єр кухні у межах невеликих приміщень

Часто кухня, особливо в міських квартирах, є зовсім невеликим приміщенням, яке тим часом необхідно облаштувати з усією важливістю включення функціональної та практичної частини, не забувши про естетичність і привабливий зовнішній вигляд.

Біла кухня

Всі дизайнери світу, вибираючи спосіб організації невеликого кухонного приміщення, вдаються до світлої палітри кольорів. Найчастіше це єдиний спосіб розширити простір, розсунути стіни і підняти стелю.

Світлі відтінки

Єдиним застереженням у такому разі може бути порада вдатися до кількох яскравих плям теплих тонів, щоб уникнути тотальної стерильності і навіть холодності білої обстановки.

Невелика кухня

Використання дзеркальних поверхонь разом зі світлими тонами може також послужити зоровому збільшенню площі.

Біля сходів

Ця кухонна зона, розташована біля сходів, тільки здається просторою, завдяки прямолінійній конструкції робочих зон і кухонного острова, світлим відтінкам, і дзеркальним поверхням. Раціональне використання простору дозволило створити цілий ансамбль із систем зберігання.

Вікна на стелі

Іноді яскравими відтінками, що розбавляють біле оздоблення маленької кімнати, є поверхня кухонного меблювання. Насичений колір шафок та присутність натуральної зелені, освіжають та бадьорять загальну атмосферу невеликої кухні. А можливість встановлення додаткових вікон на скошеній стелі, впускає в простір ще більше природного освітлення.

Чорна стіна

У цій невеликій кухонній зоні контрастом до білої системи зберігання є абсолютно чорна стіна, на якій можна записувати рецепти або писати списки справ. За компанію до темної вертикальної поверхні виступають елементи побутової техніки та чорна раковина.

Темний шоколад

Ця темно-шоколадна кухня виглядає досить комфортною та зручною, незважаючи на свої скромні розміри, завдяки раціональному розташуванню всіх робочих поверхонь та вдалому способу інтегрування побутових приладів. Світла стеля та стіни служать зоровому розширенню невеликого простору.

Кухонний куточок

Сучасний дизайн кухні-їдальні з панорамними розсувними дверима

Можливістю відкрити великі скляні двері на кухні, поєднаній зі їдальнею, а можливо, і з вітальнею, можуть похвалитися лише приміщенням приватних будинків. Не тільки заміські, а й багато міських домоволодінь у наші дні облаштовуються з можливістю трапезувати практично на відкритому повітрі.

Прекрасний вид

Панорамні вікна

Коли за вікнами такий прекрасний вигляд, ситуація самого приміщення відходить на другий план, вона не повинна відволікати від природи, але бути солідарною з нею. І звичайно, така кухня має бути раціонально та практично обладнана.

Вихід на вулицю

Велика кількість природного освітлення, що проникає через великі розсувні вікна-двері, передбачає можливість використання більш темних відтінків в облаштуванні сучасного кухонного простору. Для темного часу доби у цій розкішній кухні передбачені шикарні класичні люстри з великою кількістю прозорих елементів.

Еко-дизайн

Ця світла кухня-їдальня з видом на вуличний басейн – відмінний приклад того, як в рамках одного приміщення можна поєднувати сучасні та природні матеріали, відкриті та закриті системи зберігання, дизайнерські предмети декору та простоту елементів ручної роботи.

Розсувні прозорі двері

В рамках міського житла також можна організувати кухню-їдальню з виходом на відриту терасу або дерев’яну палубу. Таким чином, і приміщення стає більшим, і обідати можна на свіжому повітрі.

Біла кухня-їдальня

Перероблений гараж

Іноді для обладнання кухні з прозорими вікнами-дверями використовують другий гараж, переобладнавши його під утилітарну площу, додавши всі необхідні інженерні системи та комунікації. У цьому випадку світлі відтінки оздоблення та меблювання – найбільш переважні.

Великі вікна

Незважаючи на те, що вікна на цій кухні не від підлоги до стелі і не передбачають вихід на вулицю, але є при цьому важливою частиною інтер’єру кімнати. Панорамний вигляд, що відкривається на заповнену зеленню вулицю, є частиною внутрішньої обстановки, наповненої свіжістю та чистотою світлих відтінків інтер’єру.

Урбаністичний модерн в інтер’єрі сучасної кухні

Часто дизайн сучасних кімнат, наповнених безліччю технологічних побутових приладів, складно віднести до якоїсь однієї стильової течії. Повернення до застосування елементів стилю модерн у рамках сучасних індустріальних та урбаністичних інтер’єрів зараз відчуває відродження.

Сучасний модерн

Урбанізм у модерні

Легкий дотик модерн-стилістики спостерігається у сучасних дизайн-проектах найфункціональнішої кімнати в будинку дедалі частіше.

Світла чиста кухня

Світлі і навіть повітряні палітри таких кухонь налаштовують на умиротворення та чистоту, але не дають нашому погляду заснути завдяки яскравим елементам і декоративним прийомам.

Яскраві стільці

Чіткий і лаконічний зовнішній вигляд неймовірно геометрічної кухні-їдальні розбавлений яскравими плямами барних табуретів, що стали культовими предметами меблів та справжнім арт-об’єктом.

Комплект Еймс

Дизайнерські меблі

Повні контрастів приміщення, заповнюються дизайнерськими меблями, які стали популярними в середині минулого століття, коханими багатьма поколіннями і не втратили своєї популярності і донині. Меблі від сімейства дизайнерів Еймс ніколи не вийде з моди.

Яскравий дизайн

Простора кухня

Яскравий колорит

Предмети мистецтва

Контрастна обстановка

Незвичайний дизайн

Урбаністичний модерн може бути яскравим і блискучим, наповненим декоративними елементами нетривіальної форми та забарвлення.

Білий мармур

У бежевих тонах

Світла палітра

Монохром

Світлий простір

А може бути наповнений чистотою білого кольору, лаконічністю прямолінійного виконання меблів та організації робочих поверхонь.

Ретро-модерн

Можна органічно вписувати ретро-елементи в сучасний дизайн невеликого кухонного приміщення, наповнюючи його яскравими та насиченими відтінками, що надають тонусу всьому простору.

Книжковий куточок

Навіть з’єднання кухонної зони з вітальнею або куточком для читання виглядає цілком гармонійним рішенням, завдяки сучасним технологіям та новітній кухонній техніці таке сусідство не завдасть незручностей нікому з домочадців.

Усі відтінки сірого

Блискучий дизайн

Відкриті полиці

Сподіваємося, що запропонована нами добірка найновіших розробок у сфері кухонного дизайну надихне вас на облаштування власного кухонного простору та допоможе створити практичний та естетично привабливий інтер’єр, який поєднуватиме сучасну побутову техніку та матеріали для оздоблення з творчими рішеннями вашого особистого дизайну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *