модні новинки інтер'єру на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

модні новинки інтер’єру на фото


Щороку у світі дизайну з’являється безліч нових тенденцій. Наступний сезон не є винятком. Сучасні інтер’єри створюються під впливом таких вимог нашого часу, як багатофункціональність, максимальний комфорт та стильність. Формування ключових тенденцій при декоруванні квартир обумовлено темпами життя городян, що прискорюються, і відчутним збільшенням побутового навантаження.

Сучасна кімната у квартирі

Що ж насправді відбувається у дизайнерському світі? Які ідеї та напрямки можна назвати найперспективнішими цього року? Відповіді на всі питання можна буде знайти в цій статті.

Сучасна вітальня

Альтернативи під час вибору загального стилю

При оформленні більшості сучасних міських квартир у 2015 році в основному будуть використовуватися два напрямки дизайну – модерн та мінімалізм. Для інтер’єрів приміщень, виконаних у стилі модерн, характерні такі риси, як:

 1. використання неяскравих відтінків;
 2. переважання натуральних матеріалів;
 3. застосування плавних ліній та нерівних контурів.
Світлий інтер'єр міської квартири

Стиль мінімалізм характеризується як:

 1. наявність тільки найнеобхідніших меблів;
 2. величезна кількість світла та вільних просторів;
 3. грамотна організація приміщення (розбивка кімнат на багатофункціональні зони).

В інтер’єрах квартир часто можна зустріти переплетення основних напрямів дизайну, оскільки ці стилі мають багато спільного. Крім того, при оформленні сучасних міських приміщень задіяні деякі з елементів стилю лофт, серед яких:

— Необроблені стельові перекриття;
– натуральна цегляна кладка;
— Стіни з грубою штукатуркою.

Лідируючі позиції при створенні інтер’єрів квартир у році будуть займати світлі тони (різні відтінки білого, бежевого і сірого). Як і раніше популярні такі природні колірні гами, як зелені, коричневі і синювато-сірі.

Сучасна кухня

Зрідка можуть використовуватися темні кольори (темно-сірий та вугільно-чорний).

Темні тони в інтер'єрі

Яскраві контрастні кольори в сучасних інтер’єрах застосовуються лише як доповнення – у вигляді оригінальних аксесуарів (окремих предметів меблів, декоративних панно, килимків та диванних подушок).

Яскраві плями в інтер'єрі

Особливості оздоблення приміщень

Колірне оформлення стін, стель і підлог цього сезону відрізнятиметься простотою та функціональністю. Основні поверхні, як правило, пофарбовані у єдиний колір. Значна частина приміщень має значну висоту стін. Деякі поверхні виконують функцію своєрідних акцентів (за рахунок декоративної плитки, цегляної кладки або виразних шпалер).

Оздоблення стін у сучасному інтер'єрі

Зовсім інша справа – форма стельових перекриттів. Дизайн стелі відрізняється вишуканістю та різноманітністю. Сучасні оздоблювальні матеріали дають можливість надати цій частині кімнати будь-якої хитромудрої форми. Крім того, стельові конструкції часто використовуються дизайнерами для організації освітлення в кімнаті.

Світлі тони в інтер'єрі

Для обробки підлог цього року найчастіше будуть застосовуватися ламінатні покриття різних кольорів. Цей сучасний матеріал є досить практичним та доступним для більшості росіян.

Величезні вікна у кімнаті

У деяких приміщеннях доречна мармурова плитка.

Мармурові підлоги у квартирі

Щодо заповнення квартири меблями, то тут немає явних пріоритетів. У більшості випадків використовуються предмети неяскравих кольорів та класичних форм:

 1. просторі прямокутні дивани з м’якою оббивкою;
 2. круглі, квадратні або подовжені журнальні столики зі скла та пластику;
 3. невеликі витончені крісла та масивні м’які крісла;
 4. декоративні каміни;
 5. полиці для книг, вбудовані у стіну;
 6. шафи-тумби для інших речей.

З основних декоративних аксесуарів слід виділити:

 1. строкаті картинки та панно;
 2. всілякі вази та статуетки;
 3. живі квіти в оригінальних горщиках;
 4. композиції зі штучних рослин та квітів;
 5. світильники та настільні лампи незвичайної форми.

Як і раніше будуть популярні всілякі покриття для підлоги і м’які ворсисті килимки.

При організації життєво важливих зон будь-якої квартири велике значення надається освітленню. Ось чому так цінуються міські будинки з великими вікнами. Завдяки величезним віконним отворам такі приміщення чудово висвітлюються і не вимагають наявності додаткових освітлювальних приладів.

Там, де не можна обійтися без штучного підсвічування, є різноманітні лампи та точкові світильники. Для кожної зони передбачено свій освітлювальний прилад.

Великі вікна – це джерело природного світла, а й дуже виразний елемент декору. При оформленні віконних прорізів використовується різноманітний текстиль, іноді досить яскравий і контрастний.

Зона вікна може виконувати функцію невеликої полиці для зберігання побутових дрібниць, і навіть служити своєрідною лежанкою для короткочасного відпочинку.

Важко сказати, які саме напрями дизайну стануть найбільш популярними цього року, оскільки кожен власник житла має право самостійно вирішувати, що для нього є найбільш прийнятним. Тому не варто нічого загадувати наперед — час все розставить на свої місця.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *