модні новинки інтер'єру кімнати на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

модні новинки інтер’єру кімнати на фото


У сучасному світі спальня перестала бути приміщенням, призначеним виключно для відпочинку. Модний дизайн спальні передбачає ретельне продумування кожної деталі, здатної перетворити простір на витвір мистецтва. Кімната, інтер’єр якої був підібраний індивідуально, з урахуванням потреб та уподобань господарів, виконує безліч функцій, включаючи естетичну.

Для більшості, спальня – це місце відпочинку та релаксації. Тому дизайн повинен відволікати та усувати людину від повсякденних труднощів. Перед тим, як розпочати вибір оформлення, необхідно продумати зони в кімнаті. Їхня кількість залежатиме від потреб господарів. У спальні можуть бути такі зони:

  • зона відпочинку;
  • невелика вітальня або обідня зона;
  • робоча зона;
  • вбиральня;
  • спортивна;
  • дитяча;
  • будуар.

Кожна з вибраних зон повинна займати своє місце у приміщенні та бути відокремленою. Для поділу простору можна використовувати стелажі, ширми, меблі або геометрію кімнати.

Також простір можна ділити на зони за допомогою освітлення: наприклад, розташувавши основне світло над однією зоною, а точковий – над іншою.

Найкраще колірне рішення для спальної кімнати – це вся гама пастельних відтінків. Колір спальні повинен налаштовувати на спокій та релаксацію, тому яскраві відтінки краще використовувати у деталях. Що стосується модних тенденцій у цьому році — дизайнери віддають перевагу білому кольору. Цей колір універсальний: він підходить для оформлення кімнати будь-якого розміру, поєднується з будь-якими відтінками, заповнює приміщення легкістю та чистотою. Причому моду входять спальні, повністю оброблені білим кольором – без розведення іншими фарбами. Однак таке рішення підійде лише для невеликих приміщень, бажано зі складною геометрією, інакше є ризик перетворити спальню на лікарняну палату.

Що стосується комбінації з іншими кольорами, то дуже модним стає поєднання білого та сірого. Два ці відтінки створюють умиротворюючу, спокійну атмосферу і зовсім не напружують зір. Сірий колір для поєднання з білим не повинен бути занадто темним, це може надати кімнаті зайву строгість.

Ще одна провідна тенденція в оформленні спальні – поєднання білого та натурального дерева. При цьому додавання сірого також допустиме. Така комбінація запозичена у природи, це одне з найкращих поєднань, що створюють у кімнаті атмосферу релаксації. Слід зазначити, що природні форми та матеріали з недавнього часу зайняли лідируючі позиції у сфері дизайну. Тому використання природних, спокійних кольорів у спальній кімнаті найбільше актуально в наступному році.

Найближчим часом дуже популярним буде оформлення стін у стилі лофт. Це може бути бетон (або імітація зі штукатурки), цегла або дерево (особливо грубої обробки).

Найчастіше цими матеріалами оформлюють одну зі стінок кімнати для створення акценту. Однак бетоном може бути оброблене все приміщення, тільки в цьому випадку необхідно ретельно продумати додаткові елементи, які пом’якшуватимуть тяжкість стін. Це може бути м’який килим з довгим ворсом, оксамитовий текстиль, картини чи глянсові поверхні.

Неповторний стиль кімнаті надає такий не хитрий, на перший погляд елемент як цегляна стіна. Особливо ефектно виглядає не фарбована цегла – таке оформлення створить ексклюзивний, стильний образ спальні. Для пом’якшення образу можна декорувати стіну: чудово виглядатимуть на тлі цегли текстильні елементи або картини у теплих тонах.

Більш звичне оздоблення стін, яке стає актуальним – це рівне покриття одного кольору. Матеріалами для такої обробки можуть бути і штукатурка, і щільні шпалери.

Ще одна модна тенденція оформлення стін це м’які панелі. Таке оздоблення виглядає дуже стильно і наповнює кімнату затишком. Текстиль добре застосовувати для обробки стін невеликих кімнат.

Що стосується декоративних предметів у спальні, то, як і раніше, актуальними залишаються незвичайні об’ємні композиції на стінах. Оздоблення кімнати в пастельних тонах дозволяє використовувати яскраві кольори деталей.

На рівних білих стінах чудово виглядають картини: чорно-білі внесуть додаткову строгість, а кольорові оживлять інтер’єр і наповнять його енергією.

Текстильні елементи для кімнати, оформленої в спокійних відтінках можуть бути яскравими, з геометричними принтами.

Яскраві подушки можуть бути самостійними елементами, що створюють додатковий колірний акцент.

Однією з основних тенденцій у дизайні стає мінімалізм. Він виявляється у лаконічних формах меблів, обробки та відсутності великої кількості декоративних елементів. Нічого зайвого, прості строгі лінії та консервативні кольори – все це формує спальну кімнату у вишуканому сучасному стилі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *