Мобільні перегородки
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Мобільні перегородки


Мобільна перегорка у квартиріЯк у нових будинках, так і в давно обжитих приміщеннях часто виникає бажання змінити або змінити домашній інтер’єр провести перепланування. Розділити на зони житлове приміщення допоможуть мобільні перегородки. Даними перегородками можна не тільки відокремити своє персональне або робоче місце в кімнаті, але й створити в приміщенні окрему зону відпочинку для дітей.

Що являє собою мобільна перегородка?

Керуючись різними функціями перегородок, вони виготовляються практично з будь-якого доступного матеріалу. Все залежить від побажання замовника та особливості дизайну житлового приміщення.

Мобільна перегорка у вітальні

Найпоширенішим матеріалом для виготовлення каркасу можна назвати дерево, оргскло, метал та конструкції з ПВХ. Є чимало матеріалів, кількість яких вимірюються лише фантазією дизайнера. Загородки можуть бути виконані у вигляді вітража, інкрустовані різьбленням або прикрашені за допомогою тканини та спеціального паперу.

Мобільна перегорка для вбиральні

Мобільні перегородки не мають стаціонарного кріплення на стінах, підлозі та на стелі. У цьому полягає їхня перевага. При необхідності вони можуть бути пересунуті, прибрані, а ті, що мають відповідну конструкцію, просто згорнути. Встановлені на основу каркаса ніжки чи рухомі ролики лише додають рухливість, додаткову мобільність.

Мобільна перегорка у спальні

Конструкція виконується з модулів як із одного, так і з декількох. Елементи багатомодульного варіанта з’єднуються між собою за допомогою спеціальних гнучких кріплень. Такий варіант кріплення дозволяє не тільки складати модулі, один щодо іншого, але і встановлювати їх практично під будь-яким кутом, створюючи нові та нестандартні рішення у дизайні кімнати. Складові частини можуть бути роз’єднані (якщо це дозволяє конструкція) і використовуватися окремо.

Мобільна перегорка у кафе

Пересувними перегородками ділять простір у будь-якій частині будинку чи квартири. При необхідності вони можуть бути використані як перекриття, перекриваючи ніші в стінах, а також інші частини приміщення.

Які переваги має мобільна перегородка?

Мобільна перегорка у ванну кімнатуУ приміщенні її легко встановити самотужки, перемістити в іншу частину житлового приміщення або просто скласти та прибрати. Вона проста в експлуатації, а завдяки матеріалу, з якого виготовлена, перегородка не займатиме багато місця. До переваг можна віднести:

— Виготовляються за індивідуальними вимогами. Замовник вибирає з якого матеріалу буде виготовлено перегородку, а також потрібну висоту та ширину виробу;

— Залежно від варіантів комбінування меблів і перегородок, досить просто змінити дизайн кімнати;

— З якого матеріалу буде виготовлено виріб, з’являється досить широкий діапазон цін;

— можуть бути різних форм та модифікацій, якщо дозволяє конструкція вони можуть згинатися під різними кутами;

— у разі потреби можуть перекривати вікна. Потім тим самим кімнату без використання штор або жалюзі;

— пересувні стіни можуть бути модифіковані полицями або невеликими кишеньками, що дозволить використовувати їх для зберігання різних предметів;

— не мають обмежень у застосуванні. Можуть бути встановлені як у житлових, так і приміщеннях, призначених для роботи, наприклад, в офісі.

Скляна мобільна перегорка до зали

У невеликих кімнатах, у приміщеннях, які мають недостатню площу, вирішать питання щодо зонування простору. Вони використовуються також як сполучний елемент для об’єднання декоративних елементів, меблів та інших частин дизайну в одну неповторну композицію.

Скляна мобільна перегорка у спальні

Недоліки мобільних перегородок

Переваг, у мобільних перегородок більше, ніж недоліків, але такі все ж таки є в наявності:

— деякі різновиди потребують специфічного догляду;

— за допомогою пересувних стінок не можна підвищити звукоізоляцію приміщення;

— конструкції деяких видів можуть бути не стійкі після встановлення.

мобільна перегорка у ресторані

мобільна перегорка у кабінеті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *