Мисливський будинок: проектування дерев'яного будинку в лісі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Мисливський будинок: проектування дерев’яного будинку в лісі


Мисливський стиль інтер’єру та екстер’єру будинку є дуже специфічним напрямком у дизайнерському мистецтві. Його віддають перевагу тим людям, які приділяють особливу увагу натуральним матеріалам, природним фактурам та загальному настрою такого стилю. Можливо відтворити мисливський напрямок у дизайні в квартирі, але невеликий будиночок виглядатиме особливо ефектно.

Необхідного екстер’єру можна досягти, використовуючи як техніку будівництва зруб або конструювання з бруса. Такий будинок з натуральної колоди особливо органічно виглядатиме на тлі лісового пейзажу.

Всі елементи конструкції виглядають дуже грубо і грубо. У цьому полягає відмінність такої будівлі з інших. Необроблене дерево та кована фурнітура стають невід’ємною частиною цього будинку. Масивні двері та віконниці поєднують у собі декоративну та практичну функції.

Однією з особливостей будиночка в мисливському стилі є високі стелі з відкритими зробленими з колод балками. У такому просторі невеликі світильники просто загубляться. Тому варто підбирати потужні люстри з металу, також натуральних матеріалів.

Специфічним центральним елементом такого будинку буде камін. У мисливському інтер’єрі цієї кімнати збудовано справжній камін, який дарує приміщенню затишне тепло та світло. Для квартири найкраще використовувати штучні аналоги з імітацією вогню.

Справжній камін у вітальні

Великий простір кімнати врівноважує масивні меблі яскравого кольору. На тлі коричневого дерева червона шкіра виглядає особливо ефектно. Такій обстановці властива деяка агресія, тому предмети червоного та чорного кольору особливо органічно вписуються в інтер’єр.

Камін у мисливському будиночку

Килим на підлозі покликаний посилити відчуття домашнього затишку. Всі матеріали підкреслено натуральні:

  • шкіра;
  • дерево;
  • камінь;
  • вовна;
  • кістку та інші.

Використання кованого металу для маскування кріплень меблів додають колориту.

Їдальня в мисливському будинку

У спальні органічно виглядає ковдра стегана в стилі «печворк». Предмети, виготовлені вручну або ті, які це імітують, є кращими аксесуарами для декорування мисливського будиночка. Настільні лампи виготовлені на основі кістки, колишньої колись рогами великої тварини. Приліжкові тумбочки виглядають так, ніби їх нашвидкуруч зібрали зі свіжозрізаних гілок дерев. Все в міру грубо і потужно. Картини на стінах зображують спокійні лісові пейзажі, замінюючи вигляд з вікна.

Спальня у мисливському стилі

Кухня мисливського будиночка має всім необхідним і досить сучасна. При цьому навмисне зістарені фасади дозволяють таким меблям вписатися в загальну атмосферу. Якщо тут і є сучасна побутова техніка, то вона надійно прихована в глибині шаф. Незвичайний дизайн холодильника та плити з витяжкою стали вдалим дизайнерським рішенням. Позолочене оформлення додає шику та благородства інтер’єру. Підлога на кухні також накрита строкатим килимом, який вже став обов’язковим атрибутом затишного приміщення.

Кухня в мисливському стилі

Будинок у мисливському стилі призначений для відпочинку далеко від міської суєти. Постійне проживання в такій обстановці з часом призведе до того, що насиченість елементами та квітами дратуватиме. Найвідданішими шанувальниками стилю все ж таки стануть мисливці, яким обстановка близька за духом.

Зруб у мисливському стилі

При цьому будь-який міський мешканець не відмовиться час від часу проводити вечори біля затишно палаючого каміна за гарною книгою. Такий відпочинок розфарбує сірі будні та відверне від повсякденних турбот.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *