Металева кухня: практично та сучасно
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Металева кухня: практично та сучасно


Якщо раніше металеві кухні асоціювалися тільки з промисловим дизайном, то сьогодні вони чудово увійшли до домашнього інтер’єру і при цьому виглядають дуже стильно та сучасно. Метал – це не тільки строгість ліній та форм з повною відсутністю будь-якого декору (індустріальний вигляд), але й стильна добавка, особливо в поєднанні з деревом, та ще й у старовинному інтер’єрі – надзвичайно ефектне та аристократичне видовище. Для оформлення сучасного інтер’єру метал також представляє чималий інтерес у дизайнерів, тому що, перш за все, має відмінні експлуатаційні характеристики. До того ж, ковані елементи привносять у традиційний інтер’єр кухні певний шарм та вишуканість.

Інтер'єр металевої кухні в поєднанні з деревом та каменемМетал із деревом - чудове поєднання для інтер'єру кухні.Металева стільниця та холодильник додадуть достатньо блиску на кухні.Використання металу в інтер'єрі кухні добре у поєднанні з іншими матеріаламиМеталева кухня - стильний інтер'єрІнтер'єр кухні з металевою побутовою технікою

Оскільки загальновідомо, що метал визнаний холодним матеріалом, його краще розбавити ще, тобто. не використовувати в інтер’єрі кухні у чистому вигляді, а лише у поєднанні з іншими матеріалами.

Велика кількість металу, звичайно, створить урбаністичний інтер’єр, зате позбавить приміщення необхідного всім затишку і тепла. Оскільки метал чудово поєднується з іншими матеріалами, як із натуральними (дерево, камінь), так і сучасними (пластик, скло), то різноманітних варіантів для комбінування виходить дуже багато. Наприклад, для оформлення інтер’єру кухні з металевим блиском можна застосувати:

  • металеві панелі — найбільш підходять для обробки робочої зони або для декорування в комбінації з іншими матеріалами, часто використовується при зонуванні для виділення акцентів;
  • металева плитка — зазвичай застосовується для обробки підлоги та стін, в її основі міститься керамограніт або пробка (легший варіант), найбільш ефектно виглядає в поєднанні з іншою звичайною плиткою будь-якого кольору, або ж у комбінації з матовим металом;
  • металева мозаїка — складається з металевих шматочків, покладених у вигляді оригінального візерунка або просто монолітної поверхні, зазвичай використовується для обробки стін, дуже зручний матеріал для декорування важкодоступних місць, дозволяє створювати химерні незвичайні орнаменти, не боїться вологи;

Металева мозаїка дуже ефектно виглядає в інтер'єрі кухні

  • метал, заснований на іншому металі — представляє новітній матеріал, що дозволяє нанести покриття з металу на будь-які тверді поверхні, а саме, використовуючи металеву плівку в 0,5 — 2 мм завтовшки можна в метал перетворити все, що завгодно, будь то дерево, пластик або бетон, після нанесення плівки можна гравіювати, шліфувати і полірувати, т.к. покриття дуже щільно прилягає до основи – дозволяє виготовляти ексклюзивні деталі, що використовуються для оздоблення стелі, стін, у т.ч. для імітації старовинної бронзи, міді

Сьогодні спостерігається тенденція використання металевого оздоблення для робочих поверхонь та фасадів кухонних меблів.

Інтер'єр кухні з робочою поверхнею із металу

Відбувається це, по-перше, тому, що металеві вироби дуже довговічні та зносостійкі, по-друге, їх легко чистити та мити, пил на них теж менше осідає. Для оформлення інтер’єру кухні найкраще підійде нержавіюча сталь, т.к. вона дуже невибаглива у догляді і не схильна до корозії. Поверхні хромуються чи поліруються. За допомогою здатності, що відображає, візуально збільшується площа приміщення. Однак, є й деякі мінуси, а саме – на подібних глянцевих поверхнях сильніше будуть помітні сліди навіть простих крапель води, не кажучи вже про інші речі. У зв’язку з чим рекомендується використовувати листовий алюміній дуже простий і доступний для всіх варіант.

Взагалі, треба сказати, що металеві меблі далеко не дешеві, зате, безперечно, зроблені на віки і виглядають дуже стильно. Дизайн металевої кухні відмінно підійде до таких стилів, як хай-тек, мінімалізм та лофт, а також можна використовувати у змішаних стилях.

Найчастіше метал в інтер’єрі кухні використовується як покриття робочих поверхонь, причому, не цілком, а лише окремих сегментів. Дуже часто металом оформляється робочий фартух, який дуже зручно монтувати, легко доглядати його і за необхідності просто замінити. А фактура металу дає можливість створювати різні малюнки. Та й метал дуже міцний матеріал, тож, по суті, такий фартух буде вічним.

Металева стільниця оригінально виглядає і до того ж, сталь є міцним і еластичним матеріалом, що представляється дуже зручним, наприклад, для відбивання м’яса. Крім того, на таку стільницю без побоювання можна ставити не просто гарячий посуд, а навіть розпечений.

Металева стільниця та стіл в інтер'єрі кухні

Металева стільниця в інтер'єрі кухні
Також металевими можна зробити окремі фрагменти кухонного гарнітура.

Металева поверхня столу в інтер'єрі кухніІнтер'єр кухні з металевими стільцями

А можна зробити сталеву окантовку, яка ще більше підкреслить його технологічність. Якщо бажано, щоб блиску було більше, то сталевими потрібно зробити самі фасади, благо, більшість моделей побутової техніки якраз представлено в металевих корпусах.

12 Металева побутова техніка та сантехніка ефектно виглядають в інтер'єрі кухні

А вбудовані в нижню частину кухонних шаф точкові світильники додадуть додаткову оригінальність інтер’єру, а також створять яскраві відблиски, що сприятимуть збільшенню візуального простору.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *