Матеріали стінових панелей
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Матеріали стінових панелей


При виборі стінових панелей велике значення має матеріал, адже саме від нього залежить зовнішній вигляд покриття, а також те, в якій кімнаті його можна розміщувати, а в якій не можна. Одні стінові панелі доречні виключно у вітальні, бібліотеці або робочому кабінеті, інші – у кухні та ванній.

Стінові панелі

Поширені матеріали для стінових панелей

  • Пластик. Це найбюджетніший варіант. Але, незважаючи на дешевизну, цей матеріал відрізняється вологостійкістю, зовнішнім різноманіттям, а також стійкістю до подряпин. Через ці властивості пластикові стінові панелі успішно використовують для облаштування ванної кімнати. До того ж, таке оздоблення стін проводиться набагато швидше, ніж «кахельне». Професійними дизайнерами розроблено лінійку пластикових панелей для вітальні. Завдяки можливості наносити на панелі великоформатні фотографії, вдається зробити зі стінового покриття повноцінну прикрасу вітальні.

  • МДФ. Такі панелі відрізняються яскравістю. МДФ покриття часто фарбують лаком або облицьовують плівкою. Незаперечною перевагою є можливість багаторазового перефарбування МДФ панелей близько 2000 тонів палітри RAL. До того ж, стінові МДФ панелі характеризуються міцністю, екологічністю та вологостійкістю. Такі покриття можна навіть мити водою. До недоліків відносять низьку звуко- та теплоізоляцію, а також схильність до механічних впливів та неможливість ремонту.

  • Дерево. Стінові панелі з дерева почали використовувати раніше, але таке покриття досить дороге, тому далеко не кожному буде «по кишені». Дерев’яні панелі найкраще виглядають у стриманому класичному інтер’єрі. До переваг дерева відносять чудову теплоізоляцію, через що такі стінові панелі успішно використовуються для облаштування дитячих, спалень, бібліотек та робочих кабінетів. Дерев’яні панелі можна красиво прикрасити. Дуже красиво виглядає обробка панелей елементами, що повторюються в інтер’єрі приміщення. Стінові панелі із натурального дерева чудово ремонтуються. Для видалення пошкоджень проводять ошкурювання та полірування, а також оновлення покриття за допомогою воску або лаку. Якщо хочеться кардинально змінити зовнішній вигляд кімнати, досить просто перефарбувати і по-іншому обробити стінові панелі з дерева.

Якщо ви хочете, щоб інтер’єр був оригінальним і креативним, варто задуматися про стінові панелі з таких матеріалів, як дзеркало, скло, натуральний камінь, хутро, фетр, шкіра. Такі панелі стануть ефектним доповненням та прикрасою дизайну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.