матеріал та переваги, інтер'єр та дизайн на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

матеріал та переваги, інтер’єр та дизайн на фото


Оскільки більшість роботи, що проводиться на кухні, пов’язана з раковиною, дуже важливо не помилитися у виборі миття. Інакше все задоволення від процесу приготування їжі буде геть-чисто змащене. За статистикою більшості господинь найбільше припала до смаку кутова мийка. Питання лише в тому, яку саме вибрати?

Гарний інтер'єр кухні з кутовим миттям
матеріал та переваги, інтер'єр та дизайн на фото
Кутова раковина традиційної прямокутної форми
матеріал та переваги, інтер'єр та дизайн на фото
матеріал та переваги, інтер'єр та дизайн на фото
Кутове миття особливо актуальне для маленьких кухонь.
матеріал та переваги, інтер'єр та дизайн на фото
Шикарний інтер'єр кухні з кутовим миттям

Якою має бути ідеальна раковина

Найперше, на що слід звернути увагу, це на місткість миття, адже мити доводиться не лише тарілки та склянки, а й великі каструлі, сковорідки, миски тощо. Отже, миття повинна легко переносити будь-які впливу в момент її використання. Звичайно, і догляд за нею теж повинен бути легким, щоб миття завжди мало привабливий зовнішній вигляд.

А безпосередньо вибір миття стає актуальним лише після придбання всіх кухонних меблів. Тим більше, що кольорів та розмірів існує безліч. Але наше завдання – серед цього різноманіття знайти саме той варіант, який підходить до інтер’єру вашої кухні. Наприклад, якщо приміщення маленьке, У ньому просто не поміститься мийка з кількома відсіками. А ось раковина кутового типу в даному випадку чудово підійде. А чаша ця складається з двох прямокутних кутів, які мають як по обидва боки від кута, так і в один ряд. Таким чином, кут використовується з максимальною користю і раковина при цьому не займає багато місця.

На маленькій кухні кутова раковина значно економить місце
матеріал та переваги, інтер'єр та дизайн на фото

Також спостерігається помилкове тяжіння до глибокої чаші, нібито для того, щоб бризки не летіли на поверхню стільниці. Але до глибокої чаші знадобиться весь час нагинатися, а це вже створює чималий дискомфорт. Занадто маленька чаша, до речі, теж не найкращий варіант – у неї не поміститься високий посуд. Якщо, звичайно, у вас є посудомийна машина, можна обмежитися і маленькою чашею. А так оптимальна глибина, яку повинна мати раковина – це близько 200 мм, як вважають експерти.

Безперечно, нержавіюча сталь – найпоширеніший і ходовий матеріал для раковини, який можна побачити в більшості кухонних інтер’єрів. Це і не дивно, адже вона легко чиститься, та й до того ж має доступну ціну.

Раковина з нержавіючої сталі користується найбільшою популярністю
Миття з нержавіючої сталі традиційної прямокутної форми - зручно і доступно

Наприклад, керамічна мийка має більш привабливий зовнішній вигляд, ніж з нержавіючої сталі, однак, попитом таким не користується через високу вартість.

Розкішний інтер'єр кухні з керамічною кутовою раковиною

Порцелянові раковини чудово зберігають свій первісний вигляд протягом довгого часу.

матеріал та переваги, інтер'єр та дизайн на фото
Велика прямокутна порцелянова раковина - практично та зручно

А зовсім недавно випустили новий тип мийок з композитних матеріалів, таких, як коріан і силакрил, що мають особливу зносостійкість, міцність і екологічність. Перед тим, як купувати раковину, слід врахувати дизайн кухні, щоб вона гармонійно вписалася в інтер’єр. Наприклад, якщо кухня досить проста, до неї найкраще підійде металеве миття або керамічна. У сучасної кухні доречніше буде мийка з нержавіючої сталі або ж найновіша з композитних матеріалів.

У сучасній кухні доречніше буде мийка з нержавіючої сталі

А які бувають види раковин? Загалом їх три:

  1. врізні – які врізаються у плиту;
  2. накладні – які за допомогою опуклих бортів утримуються за плиту;
  3. підстільні – це ті, що кріпляться під плитою, таким чином, імітуючи цілісність стільниці та раковини

Як правильно вибрати форму та розмір раковини

Традиційно вважається, що найзручніша та найкомфортніша форма раковини – це прямокутна. Погодьтеся, з цим не посперечаєшся.

Традиційна прямокутна форма раковини = дуже зручно
Миття прямокутної форми вважається найбільш зручним і комфортним

Однак, якщо кухня малогабаритная таку раковину на ній просто не розмістити. Для цього оптимальним варіантом буде кругла раковина.

Для невеликих кухонь оптимальний варіант - кругла раковина

Хоча форма раковини може бути і овальною, трикутною або квадратною. Для того, щоб визначитися точніше на виборі форми, потрібно прикинути, скільки посуду щодня проходитиме через неї. До речі, для невеликих кухонь чудово підійдуть складові чаші, що мають кілька відділень з різними формами. Знову ж таки розмістити їх можна різними способами: або вздовж стільниці, або в один ряд. У деяких випадках доцільніше навіть мати не одну, а дві мийки, незважаючи на те, що вони займуть трохи більше простору. Зате це буде дуже зручно – в одній мити овочі та фрукти, наприклад, а в іншій – посуд.

Раковина зі складових частин - зручність та й годі.

Аксесуари для миття

В даний час випускаються різні додаткові пристрої для різних типів мийок. Сюди входять і друшляки та обробні дошки, і кошики для овочів та фруктів. І всі ці зручності непогано полегшують процес миття посуду та приготування. Дуже часто миття доповнюються такими потрібними речами, як терки, подрібнювачі, ножі і т.д., що теж створює певну зручність і економить час.
Що ще дуже важливо – подбайте про освітлення над миттям. Адже стоячи біля раковини, спиною ви будете затуляти світло.

матеріал та переваги, інтер'єр та дизайн на фото

Переваги кутового гарнітура з кутовим миттям

Існує вагомі переваги кутових гарнітурів з кутовими мийками:

  1. кутові гарнітури з кутовим миттям просто ідеально встають на місце, тим самим закриваючи стоякові труби, підведення каналізації та води;
  2. виникає економія монтажу цих систем, т.к. скорочується відстань від точки до введення на кухню;

Єдиний момент, про який не слід забувати, потрібно обов’язково залишити простір, щоб забезпечити доступ до миття. Іншими словами, необхідно ретельно продумати стикування всього кута з урахуванням даного параметра.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.