«Люблю рожевий диван, але серце будинку – кухня!»
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

«Люблю рожевий диван, але серце будинку – кухня!»


Минулого року стиліст та телеведучий Олександр Рогов переїхав до нової квартири площею 130 кв. метрів. Причина переїзду була вагомою – у старій квартирі гуру моди вже не було де зберігати одяг.

«Мені не вистачало місця, одяг лежав на стільцях та підвіконнях, я розумів, що треба переїжджати», — згадує Олександр.

Все сталося спонтанно і швидко – одного разу Олександр побачив рекламу нового житлового комплексу, зацікавився і недовго думаючи купив три апартаменти, щоб потім об’єднати їх в одну простору квартиру. Справа в тому, що житло мало вихід на дах і розташовувалося на останньому поверсі – все, що мріяв стиліст.

дах

Олександр розповів, що ремонт квартири дещо затягнувся та зайняв близько 1,5 років.

Після покупки у господаря залишався лише один сумнів — а раптом все не поміститься? Адже три окремі квартири до об’єднання було складно уявити єдиним простором. Щоб вирішити всі питання з облаштуванням будинку, Рогов найняв дизайнера Ганну Колпакову-Санасарян, роботи якої давно придивлявся в Інстаграмі. За словами Ганни, працювати з зірковим стилістом виявилося дуже легко, тому що він точно знав, чого хотів. Єдину складність склало планування вбиральні, адже вона повинна була не тільки вмістити весь одяг господаря, але й бути функціональним і при цьому красивим. В результаті під цю кімнату відвели третину усієї площі квартири, а для більшої зручності та місткості її розділили на дві зони перегородкою, вздовж якої вбудували додаткові шафи. У центрі однієї із зон дизайнер розмістив острів для зберігання аксесуарів, тут же влаштувалися стелажі для взуття, сумок та легких речей.

вбиральня

Друга зона вбиральні призначена для зберігання верхнього, вуличного та довгого одягу. Тут же організована і пральна зона з пральною та сушильною машиною (Electrolux Perfect Care). Олександр запевняє, що вийшло дуже зручно: речі після зйомок можна відразу випрати, висушити і погладити.

пральна

У процесі проектування квартири постало друге питання — якому простору віддати два вікна з виходом на дах? Рішення знайшлося завдяки анфіладному плануванню. Вона продумана таким чином, щоб вийти на дах можна було пройшовши коридором вздовж вікон і не потрапляючи до житлових кімнат у глибині квартири. А щоб денне світло потрапляло до спальні та вбиральні, перегородки було вирішено зробити скляними.

коридіор та спальня

Фрагмент коридору, праворуч господарська спальня

коридор

Наприкінці коридору розташована вбиральня, а напроти неї – вихід на дах

Віддаленість спальні від вбиральні не здається господареві незручною. Навпаки, йому подобається дефілювати коридором у домашньому халаті.

спальня

Інтер’єр спальні

спальня

Цікавий факт: у квартирі Олександра Рогова є лише два двері — у ванну кімнату та гостьовий санвузол. Тому весь простір сприймається єдиним, він начебто наповнений повітрям і світлом з усіх шести вікон.

вітальня

У центрі квартири розташована кухня-вітальня. Тут головним візуальним акцентом є диван ультрамодного курно-рожевого відтінку. Проте, за словами Олександра, відповідність трендам не є його метою. Виявляється, про рожевий диван він мріяв задовго до того, як цей відтінок став популярним.

«Навіть якщо курно-рожевий через деякий час вийде з моди, він не стане від цього менш класним, а диван з такою оббивкою менш зручним. Те саме і із зеленим, у який пофарбовані стіни у спальні. Мені комфортно серед цього кольору, незалежно від того, модний він чи ні”, – пояснює стиліст.

диван

Незважаючи на всю зручність і красу дивана, всі домашні вечірки та посиденьки відбуваються не у вітальні. Серцем будинку господар вважає кухню.

«Я не готую вдома, але все ж таки кухня для російської людини – це найважливіше місце! Усі тусовки відбуваються саме тут», – розповідає Рогов.

кухня

кухня

рогів

Ще один кумедний факт про квартиру Олександра Рогова: вона була спланована з урахуванням потреб другого жителя — кота на прізвисько Кіт. Так, наприклад, для нього передбачено окремий вхід у гостьовий санвузол, де стоїть його лоток (див. фото нижче).

гостьовий санвузол

Гостьовий санзуел із входом для кота

Кіт

Дивіться також:

Примітно, що всупереч загальноприйнятій практиці дизайнер працювала без 3Д-візуалізацій, а використовувала в роботі тільки мудборди (так звані «дошки натхнення», на яких збираються зображення, що передають ідею та деталі майбутнього інтер’єру). За задумом Ганни такий хід допоміг зробити інтер’єр живим, а не навмисне журнальним. І справді, за словами Олександра, у гостей завжди складається враження, що він мешкає тут давно. Та й йому і самому так здається, незважаючи на те, що майже всі речі в будинку нові, а не привезені зі старої квартири. “Інтер’єр вийшов таким гармонійним, що мені навіть не довелося звикати до нього. Можливо, секрет у тому, що ми нікуди не поспішали, хоч трохи затягнули процес», — пояснює господар.

ванна

Інтер’єр ванної кімнати

хол

Фрагмент холу

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:15 Середня оцінка: 4,53 із 5)
«Люблю рожевий диван, але серце будинку – кухня!» Завантаження…

Читайте також:Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.