Ландшафтний дизайн проект маленького приватного двору
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Ландшафтний дизайн проект маленького приватного двору


Якщо ви плануєте озеленення та облаштування приватного двору заміської або присадибної ділянки, а може – невеликої прибудинкової території у межах міста, тоді наступний дизайн-проект може бути корисним. Пропонуємо вашій увазі дизайн-проект невеликого приватного дворика, заповненого зеленню та з обладнаним зручним патіо для відпочинку на свіжому повітрі.

Зелений дворик

В організації ландшафтного дизайну, перш за все, необхідно визначитися з центральним елементом чи кількома ключовими блоками, зонами відпочинку, приготування їжі на свіжому повітрі, дитячих майданчиків чи інших функціональних чи декоративних секторів двору.

Квіти та кущі

У цьому приватному дворі в центрі території і відповідно уваги будь-якого відвідувача, що входить на ділянку, виявляється зона відпочинку, представлена ​​круглим столом і плетеними кріслами з ротанга з м’якими підкладками.

Кругле патіо

Тема кола та сфери використовується в ландшафтному дизайні приватного дворика дуже активно і не тільки у вигляді круглого столу та форми майданчика для відпочинку, але і як основа кущів, що ростуть у садових урнах, у білих кольорах, що прикрашають клумби.

Зона відпочинку на повітрі

Сферична тема

Сферичні мотиви продовжує форма акуратно підстрижених кущів, садових горщиків для квітів, що стоять біля сходів та незвичайних декоративних елементів, розташованих у клумбі та мають трохи футуристичний зовнішній вигляд.

Щаблі та хвіртка

Викладені цеглою бордюри утворюють круглий майданчик і є межами квіткових клумб. Також цегляна кладка стала частиною облицювання відкритого майданчика, комбінованого з кам’яною плиткою. Світлий тон цегли відмінно гармонує і з кольором плитки, і з плетінням садових меблів.

Цегляні бордюри

Гратчастий паркан став каркасом для рослин, що плетуться, які згодом утворюють суцільну зелену стіну. У результаті рослини розташовуються по відношенню до центрального майданчика східчасто — поблизу бордюру ростуть низькі квіти і кущі, далі вищі чагарники і біля паркану — дерева.

Сферичні кущі

Використання рослин, що квітнуть у різні періоди теплої пори року, дозволяє створити квітучу клумбу, яскравими фарбами якої можна милуватися довгий час.

Навіть на невеликій площі клумбі можна розмістити безліч рослин. Важливо лише узгодити умови, які будуть сприятливими для різних сортів та видів зелені. У загальній клумбі складно буде здійснювати індивідуальний підхід щодо поливу до кожної рослини, тому простіше вибирати види з близькими за характеристиками сприятливими умовами.

Жива огорожа

Квіткові клумби

Щаблі та паркан біля хвіртки також викладені цеглою – це найбільш економічний, але при цьому надійний спосіб для спорудження та облицювання конструкцій, викладання садових доріжок або їх частин.

Цегляне обрамлення

Листяні дерева з акуратно підстриженими кронами утворюють деяку подобу арки над входом у простір двору. Хвіртка нейтрального сірого кольору прикрашена чорними різьбленими петлями та ручкою з декором.

На вході у двір

Невеликий барельєф із жіночою головкою прикрашає одну із цегляних колон біля хвіртки. Вуличні світильники підібрані таким чином, щоб у темну пору доби скульптура була підсвічена.

Підсвічування для скульптури

У невеликому закутку біля входу в будівлю розташоване ще одне плетене крісло, розташований поруч оригінальний світильник у східному стилі служить свого роду футляром для великих свічок.

Східний ліхтар

Місце відпочинку біля входу до будинку

Вихід на задній дворик здійснюється через великі скляні двері, розташовані в кухні-їдальні. Завдяки цим скляним дверям приміщення не тільки заповнюється великою кількістю сонячного світла, та й прекрасний ландшафтний дизайн двору стає його частиною.

Вид на подвір'я з їдальні

Ландшафт як частина інтер'єру

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *