квартира студія фото інтер'єру
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

квартира студія фото інтер’єру

Дизайн квартири студії

Дизайн невеликої квартири студії

Власникам невеликої квартири студії або будинку з невеликою житловою площею чекає важке завдання щодо грамотного ремонту та облаштування його, якщо Ви бажаєте зберегти максимум функціональності та хочете отримати найстильніший та комфортніший інтер’єр квартири студії.


Завдання не завжди можливе без участі кваліфікованого дизайнера, оскільки різні ідеї інтер’єрів для дизайну квартири студії дозволяють виконати його в різних стилях і сучасних напрямках, але нам потрібні не картинки модних глянцевих журналів, де часто можна лише сфотографуватися, а реальний інтер’єр приміщення, де буде жити сімейна пара, можливо з дітьми, і навіть свійськими тваринами.


Щоб ваше сприйняття дизайну інтер’єру невеликого будинку або квартири після закінчення ремонту було наповнене захопленням, інтер’єр повинен відрізнятися комфортністю у поєднанні з логічною функціональністю, дизайнер зможе спроектувати різні варіанти в залежності від поставленого завдання, де можливе грамотне об’єднання кімнат, та застосування меблів-трансформерів, та грамотне освітлення, що дозволяє візуально розширити інтер’єр кімнати, зонування кольором або дизайнерськими деталями інтер’єру та застосування меблів, різних ширм.

Прикладами грамотної роботи талановитих дизайнерів інтер’єру можуть бути, представлені нижче інтер’єри

Дизайн квартири студії 30 кв. м.

квартира студія фото інтер'єру


Знесення перегородок в інтер’єрі студії — плюси і мінуси

Демонтаж перегородок у дизайні інтер’єру невеликої однокімнатної квартири дозволить створити сучасний та популярний серед молоді дизайн квартири студії. Даний дизайн житла в США та Європі існує багато десятиліть і вважається досить комфортним та сучасним.

 

Сучасний інтер’єр студії

квартира студія фото інтер'єру

У Росії подібний дизайн квартири студії здійснюється, найчастіше супроводжується великими фінансовими витратами для отримання елітного, зручного житла. У більшості випадків дизайн квартири студії має тільки дві або три двері – це вхідні та у двері до санвузлів. Молодим парам, сім’ям які поки що не планують заводити дітей, любителям влаштовувати галасливі вечірки, ідеально підійде дизайн квартири студії, в ній їм будь комфортно і практично.


У ситуації часткового зносу перегородок у квартирі студії, що має кілька приміщень, є можливість створити неповторні інтер’єри невеликих квартир, що виділяються практичністю та комфортним використанням у побуті. Ви можете поєднати вітальню коридором або кухнею.


Подібні креативні рішення дають можливість створити новий просторий простір у невеликій квартирі. Приємний час, проведений за сімейним обіднім столом не завжди був можливим, зважаючи на відсутність достатнього місця на кухні, не було можливості поставити великий стіл для всіх членів сім’ї, але спроектувавши нове перепланування, це не важко.


Потрібно врахувати, що з’єднавши кімнати в одне велике, можна отримати іншу проблему, пов’язану зі зниженням температури в новому просторі. Тому необхідно максимально ретельно утеплити стіни, підлоги та стелі, по можливості замінити всі старі вікна склопакетами, максимально доповнити кількість секцій або замінити радіатор повністю.


Є логічні ідеї інтер’єру для невеликих квартир студій з лоджією, що дозволяють істотно розширити простір інтер’єру. Можливість з’єднання головної кімнати з лоджією в багатоповерховому будинку дозволить створити цікавий простір, але необхідно буде отримання спеціального дозволу на знесення або перепланування перегородок, що не мають, що не завжди реально.

Кольори у дизайні квартири студії

Всі інтер’єри квартир студій необхідно направити на зорове збільшення кімнат, адже просторове спотворення реальності за рахунок дзеркал і квітів здатне на багато чого, якщо дотримуватися правил підбору колірної гами.
Збільшити візуально висоту дозволять білі стелі, можливо глянцеві натяжні. Щоб візуально розширити інтер’єр кімнати студії, пофарбуйте стіни світлою фарбою або поклейте шпалери світлих пастельних тонів та відтінків, змінюючи лише фактуру та рельєф матеріалу, додаючи невеликі вкраплення яскравих відтінків.


Найпопулярнішим цього року вважається фісташковий або кавовий тон, що дозволяє створити цікавий світлий простір у дизайні квартири студії. Фісташкових відтінків понад двадцять видів: майже жовтий, майже болотяний, оливковий, майже колір зеленої трави. Гра пастельних світлих та акцентів яскравих темних тонів дозволять створити якісне зонування.


Рожевий відтінки поступово все більше входять у моду серед росіян, і дизайн квартир студій не вийде яскравим і жіночним, так як рожевий не використовується в чистому вигляді, його заважають з різними відтінками, перетворюючи його на складніший і цікавіший колір.
Можна сподіватися, що чоловіча половина людства зможе по заслугах оцінити зображення інтер’єрів невеликих квартир, де є рожеві відтінки.


Меблі для квартири студії

Дизайн квартири студії може стати стильним та функціональним лише за наявності вбудованих меблів. Зручний диван, що перетворюється на просторе ліжко або стіл, що розкладається, підбір меблів вимагає достатніх витрат часу дизайнера інтер’єрів.


Кількість шаф і комодів для зберігання різних речей у невеликій оселі має бути достатньою, щоб дизайн квартири студії не був схожим на звалище розкиданих скрізь різних предметів зимового та літнього одягу. Найкращим вибором для квартири студії буде вбудована містка шафа-купе із дзеркальними стулками.


Дизайн інтер’єру невеликої квартири студії пов’язаний з грамотним вибором меблів, що поєднується зі стильовим рішенням інтер’єру, з його кольоровими гамами стін і стель. У квартири студії немає сенсу шукати готові меблі, необхідна робота в тандемі дизайнера з виробником якісних меблів на замовлення. Тільки у такий спосіб, у Вас може вийти практичний та стильний інтер’єр під задані розміри квартири студії.


Про те, що грамотний акцент на вікна дозволить кардинально змінити інтер’єр, знають лише фахівці дизайнери. Налаштуйтеся на декорування вікна, що дозволить якісно змінити інтер’єр, новий підібраний текстиль допоможе невпізнанно освіжити вашу квартиру студію.

Представляємо Вам огляд найкращих інтер’єрів студій та малогабаритних квартир


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *