Кування в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Кування в інтер’єрі


Багатьом людям подобається прикрашати свої будинки (як усередині, так і зовні) предметами із кованого заліза. Крім декоративних елементів, цей дивовижний матеріал також застосовується для виготовлення меблів, огорож, воріт, багет, віконних решіток, альтанок та інших дизайнерських елементів.

Коване залізоКування в інтер’єрі – один із найміцніших видів металу, наділених високою естетичною цінністю. Він високоплавкий і пластичний, що дозволяє отримати вироби найхимерніших і оригінальних силуетів. Прикрасити свій будинок такими предметами не важко, адже в більшості будівельних і меблевих магазинів знайдеться безліч варіантів за прийнятною ціною. При бажанні втілити свій унікальний дизайн виробу, можна виготовити його на замовлення в найближчому меблевому бутику.

куті сходи

Варіанти застосування кування в інтер’єрі

Витончені завитки та елегантні лінії з грубуватого на вигляд заліза допоможуть облагородити та додати візуального інтересу декоративним металевим скульптурам, полиці для посуду, настінним годинникам та брам, підсвічникам, рамкам для фотографій, люстрам, тримачам для штор, вішалкам, поручням, вуличним ліхтарям. При цьому його античний вигляд додасть нотку інтриги та середньовічного романтизму. Декор з кування в інтер’єрі може бути різних форм: круглої, квадратної, прямокутної, ромбічної, напівкруглої. Він чудово впишеться в інтер’єр будь-якого стилю від вінтажного до фармхаусу та френч-кантрі, і допоможе вдихнути нове життя з будь-яке приміщення. Найчастіше такі ковані панно відображають природні мотиви та орнаменти.

декор з кування в інтер'єріСлід зважати на масштаб такого декору. Він має бути пропорційний стіні, інакше можна зіпсувати все враження. Дрібніші елементи краще виглядають на вузьких стінах, а великі вигідно підкреслюють широкі стіни з високими стелями.

коване дерево в інтер'єріМаючи в своєму розпорядженні ковані панно в інтер’єрі на стіні над меблями, потрібно переконатися, що його розмір не перевищуватиме ширину меблів. У кімнатах із невеликою площею горизонтально орієнтований декор створить ілюзію ширини. Додати приміщенню візуальної висоти допоможе вертикальні ковані елементи.

коване панно в інтер'єріДостатньо буде й одного такого статусного елемента. Однак за бажання посилити ефект і урізноманітнити декор можна застосовувати кілька кованих виробів у різному стилі. Головне – не переборщити.

Декор екстер’єру з кування

дровниця з куванняЯк було сказано, коване залізо – досить міцний і довговічний матеріал. Ці якості знаходять успішне застосування у вигляді підставок та вішалок для різного інвентарю. Такі ковані вироби дозволять компактно та красиво зберігати садові та технічні інструменти на кшталт граблів, шлангів, секаторів, мітел та іншого.

вироби з куванняКованими елементами можна прикрасити і саму будівлю зовні. Симпатичні ковані завитки широко застосовуються для обробки вхідних дверей та віконних ґрат. Використовують їх і як фіксатори для світильників на веранді або ганку.

ліжко з куванняТакож ковані таблички це ефектний та оригінальний спосіб демонстрації номера будинку, прізвища господарів чи будь-якої іншої корисної інформації.

Кування фото

коване дзеркало

сучасні сходи з кування

Кування в інтер'єрі

Кування в інтер'єрі

Кування в інтер'єрі

кована люстра

ковані вироби в інтер'єрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *